نیکولا رزرو دوره گرد باز به عنوان مدیر عامل شرکت طول می کشد محجبه jab تسلا – Roadshow


نیکولا موتور

به نیکولا دوره گرد است که در عین حال یکی دیگر از برقی وانت چلنجر مشتاق به انجام نبرد در یک بخش به سرعت پر کردن با مدعی است. اگر چه راه اندازی تا حد زیادی متمرکز بر هیدروژن-برقی نیمه کامیون ها نشان نداده یک نمونه دوره گرد آن را آماده برای باز کردن preorders.

این شرکت روز دوشنبه گفت: آن را باز preorders امروز. هر کسی که علاقه مند خواهد شد نیاز به $5,000 سپرده است که مدیر عامل ترور میلتون گفت: کاملا قابل استرداد می باشد. او به نظر می رسد به یک ضربت با چیز تیز تسلا و آن “fan club” در یک توییت اعلام preorders.

رزرو نیز اعطای یک فرد یک بلیط به نیکولا جهان را به این محل دسامبر. وجود دارد, این شرکت قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بسیار بیشتری در مورد دوره گرد وانت. اما نیکولا هنوز برخی باور نکردنی مشخصات شناور در اطراف برای کامیون.

این طرح به پیشنهاد گورکن به عنوان صرفا برقی وانت و ارائه یک سلول سوختی/باتری الکتریکی هیبرید انتقال قدرت. استاندارد برق انتقال قدرت خواهد شد و احتمال دارد فراموش 300 مایل از محدوده در حالی که هیدروژن/الکتریکی دسته کوچک موسیقی جاز را ظاهرا رفتن 600 مایل است. اوایل مشخصات, همچنین, اذیت کردن, 906 اسب بخار و 980 پوند-فوت گشتاور به همراه یک 0-60 mph زمان 2.9 ثانیه است.

دوره گرد در حال حاضر چهره برخی از رقابت سختی بین تاسیس خودروسازان و دیگر راه اندازی است. فورد و جنرال موتورز هر برنامه برای برقی کامیون. راه اندازی Rivian به نظر می رسد توانا معتبر با آن R1Tو البته تسلا Cybertruck تنظیم شده است برای تولید اواخر سال آینده است.

نیکولا برنامه ای برای طراحی و مهندس وانت در خانه, اما این شرکت قصد ندارد آن را ساخت. در عوض آن را با یکی دیگر از خودروساز برای آوردن کامیون به تولید. ما نمی دانیم که کدام خودروساز نیکولا آن چشم اما این همکاری اعلام خواهد شد قبل از ماه دسامبر با توجه به شرکت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دیدن برقی کامیون ها که می خواهند به سرقت نشان می دهد از…


5:47

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>