صدها نفر به طور غیر قانونی در بر داشت کمپینگ و مهمانی در دریاچه منطقه بیش از آخر هفته

مقامات در بر داشت بیش از 200 نفر به طور غیر قانونی کمپینگ وحشی, مهمانی, و روشنایی آتش سوزی در قله در منطقه دریاچه بیش از آخر هفته.

منطقه دریاچه پارک ملی اقتدار (LDNPA) با همکاری بهشت پلیس اعتماد ملی از, Cumbria آتش نشانی و نجات خدمات جنوبی دریاچه پلیس و مقامات دیگر به گشت زنی در منطقه دریاچه و متفرق کردن مردم امیدوار به صرف شب در خارج از منزل.

حدود 20 نفر برای جریمه با داشتن یک حزب در Catbells در شنبه یکی از محبوب ترین تپه در این منطقه است.

تونی واتسون رئیس ارتباطات برای منطقه دریاچه پارک ملی توییتی گفت: “تیم ما و کسانی که از همکاران ما صحبت کرده اند به بیش از 200 نفر امشب.

“از 20 نفر مهمانی در Catbells به مردم کمپینگ با آتش سوزی در اجلاس کنز برای افرادی که رانده ایم مایل را در مسیر به اردوگاه به مستی اردوگاه توسط tarns و همه چیز را در میان.”

هیچ یک شبه باقی می ماند و یا گروه بزرگی از عالمان مجاز در منطقه دریاچه تا 4 جولای زمانی که coronavirus مستند اقدامات سهولت در انگلستان است.

طوفان زرد هشدارهای صادر شده برای بسیاری از انگلستان در روز شنبه هفته گذشته را heatwave به پایان آمد باعث شد مقامات به حرکت کاروان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آقای واتسون گفت: در یکی دیگر از جیر نشان داد که پلیس از صحبت کردن با اعضای کمپ در نزدیکی آب: “کمپینگ یک شبه نه در حال حاضر مجاز است. راه اندازی خود را غیر قانونی اردوگاه در یک مخزن قبل از طوفان – ایده وحشتناک است. جریمه صادر شده است. اردوگاه بسته بندی شده.”

این LDNPA همچنین گزارش آسیب به درختان و اموال توسط اعضای کمپ و بستر بودن پشت سر گذاشت.

جنوب دریاچه پلیس گفت: از یک حادثه که در آن یک درخت آسیب دیده بود: “بی معنی. فقط یک مثال از هولناک رفتار ما گشت مواجه شده اند از بازدید کنندگان به دریاچه منطقه در هفته های اخیر.

“تخریب این مکان زیبا را قابل تحمل نیست. اگر شما نمی توانید رعایت حومه شهر کد, پس لطفا همین حالا مراجعه کنید.”


ساکنان در این منطقه شکایت کرده اند در مورد مقدار زباله در سمت چپ توسط بازدیدکنندگان تا کنون از مستند محدودیت بودند آرام در مارس و مردم اجازه داده شد به درایو به عنوان آنجا که آنها می خواستند برای ورزش است.

هفته گذشته یکی از ساکنان ارسال شده یک عکس از ریخته چادر وزن با یک چمدان پر از زباله در یافت زاویه تارن سمت چپ توسط اعضای کمپ.

“هفته آینده در کمپ ها و محل های اسکان را بازگشایی در منطقه دریاچه گفت:” جنوب دریاچه ،

“لطفا مسئولانه است. اردوگاه تنها در campsites. احترام به محیط زیست است. با تشکر از شما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>