دایان ابوت در روابط نژادی در انگلستان: ‘بوریس جانسون می دهد این تصور که او مراقبت می کند’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Fیا دایان ابوت تجربه خود از نژادپرستی در فرانسه آغاز شد به عنوان به زودی به عنوان او انتخاب شد و در اواخر 1980s. “آنها استفاده می شود به اشتباه من با سحر ساقی زمانی که آن را فقط من و سپیده دم” ابوت می گوید مستقل.

“ما می توانید نام هر یک از دیگر نام های. ضمنی پیام است که شما فقط یک فرد سیاه و سفید و ما در حال رفتن به زحمت به تمایز میان شما است.”

در حالی که سابق سایه دبیر خانه هیچ غریبه ای به سوء استفاده او می گوید: ترکیبی از یک دولت “حاضر به بازی در این مسابقه کارت” و یک موج جزر و مدی از قلدری از ناشناس آنلاین عضو شورای نظارت مدت در حال ساخت وضعیت بدتر است.

او شده است هدفمند در سراسر او 33 سال به عنوان یک کار MP از لحظه ای که او برای اولین بار پا در دالان وست مینستر در سال 1987 به عنوان اولین سیاه زن سیاستمدار منتخب به مجلس عوام. در میان آن سال گروهی از نمایندگان مجلس جدید شد برنی گرانت و پل بواتنگ اولین سیاه نر نمایندگان مجلس و کیت واز اولین آسیایی, MP از سال 1929.

“آنها بی وقفه گیج کننده برنی با پل و با کیت,” او می گوید.

“شما نمی تواند به سه مرد که نگاه متفاوت تر. اما آنها بی وقفه اشتباه گرفته شود. اگر کسی به نظر می رسد بسیار شبیه این مرد سفید نمایندگان مجلس است. آنها اغلب به همین نام است. جان کسی و یا دیگر. اما آنها هرگز اشتباه گرفته شود. آنها اشتباه زنان سیاه. سی سال پیش آنها گیج کننده مردان سیاه و سفید است که می تواند نگاه های مختلف.”

این مسائل همچنان به طاعون وستمینستر. ساقی کارگری MP برای برنت قبلا بازگو حادثه در یک فقط کاربران بالابر زمانی که نماینده چه کسی او را انتخاب و به شناسایی او گفت: “این بالابر واقعا برای پاک کننده ها”.

در ماه ژانویه دو به تازگی منتخب سیاه زن از نمایندگان مجلس صحبت کردن در مورد اشتباه بودن برای دیگر سیاستمداران و اعضای هیات پارلمانی. Abena Oppong-Asare کار MP برای اریته and Thamesmead متهم یک نماینده محافظه کار مجلس از توزیع کیسه های خود را و درخواست خود را به نگاه پس از آن پس از عدم درک او یک همکار MP.

ابوت که به نمایندگی Hackney شمال و استوک Newington برای نیمی از زندگی خود قرار گرفته است به نژاد پرستی نه تنها در عراق بلکه در رسانه های اجتماعی و از طریق نامه و ایمیل. 66 ساله شد هدف از تقریبا نیمی از تمام سوء استفاده توییتهایی ارسال به زن نمایندگان مجلس در اجرا تا سال 2017 انتخابات عمومی و دریافت 10 بار به همان اندازه به عنوان هر زن دیگر MP یک مطالعه توسط سازمان عفو بین الملل که قبلا نشان داد.

“این سطح از سوء استفاده کرده است ادامه داد:” او می گوید زبان به مستقل توسط تلفن از خانه اش در Hackney. “من اصلا مذهبی از طریق توییتر اما من رفتن بر روی آن. اگر من در هر قطعه از سوء استفاده از آن خواهد بود بسیار بد برای سلامت روانی است. من دیدن برخی از سوء استفاده و آن را وحشتناک.

“من به طور منظم دریافت تهدید به مرگ. ما گزارش آنها را به پلیس. آن را دشوار است برای شناسایی این افراد و محاکمه آنها را از آنجا که آنها اغلب به tweeting با اسم مستعار از طریق غیر UK حساب. است که چرا ما نیاز به پایان دادن به ناشناس ماندن آنلاین. این سیستم عامل آنها پست باید نگه داشتن نام و آدرس خود را.”

او گفت نژادپرستانه سولفات کارگردانی در هر دو او و دیگر زن سیاه, نمایندگان مجلس تا به حال بدتر در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات با وجود آمدن “از پایه بالا” در حال حاضر.

“وجود دارد یک طیف” او می افزاید. “در انتهای یک طیف وجود دارد افرادی که به من ارسال ایمیل و توییت و یا رفتن به Facebook با تهدید به مرگ و یا به طور کلی نژادپرستانه ، در انتهای دیگر این طیف است که یک حزب محافظه کار حزب است که در واقع حاضر به بازی در این مسابقه کارت.

“ما شاهد آن در سال 2017 – آنها صرف مقدار زیادی از پول در Facebook تبلیغات که شامل من و جرمی. آنها چند عکس از من ساخته شده و آن را صدا مانند من حمایت داعش و این نوع از چیزی. بنابراین در یک انتهای طیف ما کاملا ناخالص نژادپرستانه سوء استفاده, اما ما قطعا شاهد در سال 2017 حزب محافظه کار حزب و حزب محافظه مفسران به همان کلیشه های اطراف سیاه, افراد, اما در یک مطلب ظریف راه است.”

دهها هزار نفر از معترضان را جمع آوری کرده اند در سراسر انگلستان در هفته های اخیر برای به چالش کشیدن خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در پی مرگ جورج فلوید در پلیس آمریکا بازداشت کرده است.

Black Lives Matter گرفته در اینجا بیش از حد او می گوید: نه فقط به دلیل نگرانی های مشابه در مورد خشونت نهادی. “این یک مقدار زیادی به انجام با نه فقط پلیس سوء استفاده از قدرت و مرگ و میر در زندان بلکه نامتناسب مرگ و میر از Covid-19. و همچنین بوریس جانسون دادن این تصور که در واقع او مراقبت می کند. او راه اندازی یک تحقیق که ارائه نمی دهد هر چیزی ارزشمند از نظر راه حل. مردم فکر می کنم او مراقبت می کند. به خوبی از او مراقبت می کند.”

دولت مواجه پایدار انتقاد بیش از آن در پاسخ به کاملا نامتناسب تعداد از مردم از سیاه و اقلیت های قومی (بام) پس زمینه مرگ ناشی از کوروناویروس. منتقدان ابراز خشم و انزجار بیش از تاخیر طولانی در انتشار یک گزارش به کروناویروس نرخ مرگ و محکوم کرد حکومت اولیه آن عدم طرح هر گونه توصیه برای رسیدگی به این مسائل است.

و نخست وزیر این کشور به تازگی اعلام کرد برنامه ریزی برای پرس و جو جدید به نژادی و نابرابری اخراج شد کار MP دیوید Lammy به عنوان شده “نوشته شده است در پشت یک پا در اوردن بسته”.

ابوت گفت که او ترس از شيوع و طبیعت از سوء استفاده کارگردانی در زن از نمایندگان مجلس را زنان رفتن به سیاست – اضافه کردن که این درست است به خصوص برای زنان سیاه پوست. یک 2018 گزارش سازمان عفو بین الملل در بر داشت سیاه شد 84 درصد بیشتر از زنان سفید به ذکر است که سوء استفاده توییتهایی در حالی که برخی از زنان نمایندگان مجلس به صراحت ذکر شده آنلاین آزار و اذیت خود را به عنوان دلیلی برای پله جلوتر از سال گذشته انتخابات عمومی.

قتل همکار کار MP جو کاکس بود که به طرز وحشیانه ای به ضرب گلوله و چاقو توسط یک راست افراطی در حوزه بتلی و صرف وقت در سال 2016 ساخته شده است که او به مراتب بیشتر از ترس او را ایمنی ابوت گفت.

“من تا به حال سوء استفاده برای تمام فعالیت های سیاسی و است که بیش از 30 سال” او می افزاید. “در ابتدا آن بود که مردم نوشتن نامه. وجود دارد افزایش می دهد زمانی که از دنیا رفت آنلاین. هنگامی که مردم با ارسال نامه توهین آمیز و یا ایمیل من می گویند آن را هرگز اتفاق می افتد و سپس آنها را کشته و جو کاکس و شما فکر می کنم شاید آن می تواند. مرگ جو کاکس ساخته شده من محتاط تر. و این سوء استفاده می تواند افسرده به دلیل آن است که به منظور تضعیف شما.”

ابوت قبلا صحبت کردن در مورد خستگی ناپذیر به عنوان یک “n*****” و در معرض تجاوز و تهدید آنلاین – به عنوان به خوبی به عنوان با بمباران صدها نژادپرستانه نامه هر روز که برخی از آنها مزین با صلیب های شکسته و تصاویری از شامپانزه ها و میمون است.

او می گوید نژادپرستانه سولفات علیه او بار دیگر پرورش داده سر زشت خود را در آب و هوا از یک دولت محافظه کار در انکار در مورد سیستماتیک تبعیض نژادی در پلیس مهاجرت و سیستم عدالت کیفری.

“گسترده حزب محافظه کار حزب است که در انکار در مورد نژادپرستی نهادی در نیروی پلیس است. این نوع به عقب رفته است. باید منصفانه به ترزا ممکن است او را متقاعد مورد آنچه که مشکل ساز در مورد متوقف کردن و جستجو و تلاش را در برخی از بیشتر به دلیل فرایند بر روی آن اما حزب محافظه کار حزب را رد کرده ترزا ممکن است رویکرد است. من نمی گویم ترزا ممکن است برخی از مو-بالا بردن رادیکال اما او نقطه مورد متوقف کردن و جستجو. Priti [پاتل] فکر نمی کند هر چیزی از نوع.”

وقتی که می آید به دبیر خانه را از دست داده و روابط ابوت است که به ویژه داغدار. در اوایل این ماه او در میان 32 کار نمایندگان مجلس از بام زمینه به متهم پاتل از تلاش برای خاموش کردن بحث توسط “استفاده از میراث و تجارب نژادپرستی به gaslight بسیار واقعی نژادپرستی در مواجهه با مردم و جوامع در سراسر انگلستان”.

“او [او] نیست با توجه به سیاه و سفید جامعه این تصور که او می داند و یا در مورد مراقبت از نژادپرستی نهادی به طور کلی و یا در پلیس مهاجرت و خدمات به ویژه در” ابوت می گوید.

“هنگامی که آنها تا به حال سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض و سرنگون مجسمه در بریستول او صدا مانند او بیشتر نگران آسیب رساندن به یک مجسمه از تاریخچه اطلس تجارت برده. از یک طرف شما یک مجسمه آسیب دیده, از سوی دیگر, شما باید صدها هزار نفر از مردم که فوت کرد و رنج می برد چرا که از تجارت برده.”

روز یکشنبه پاتل را متهم به کار نمایندگان مجلس از جمله ابوت خودش بودن “نژادپرستانه” برای مخالفت با اظهارات او در مورد تجارب خود را از تبعیض است. این سیاستمدار گفت: آسمان, اخبار,’ Sophy ریج روز یکشنبه: “آنها به وضوح موضع و موقعیت است که من فقط نمی مطابق با خود ایده قبلی و یا کلیشه ای نظر چه یک اقلیت های قومی باید برای ایستادن و نمایندگی کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول