Coronavirus موارد آمار 10 میلیون نفر به عنوان شیوع موج در آمریکا و برزیل و هند – CNET


gettyimages-1223355080

در سراسر جهان روزانه موارد COVID-19 همچنان به افزایش در ماه ژوئن.

Hollie Adams/گتی

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

روزانه تعداد coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر جهان, با سازمان جهانی بهداشت روز یکشنبه گزارش بیشترین تعداد موارد ثبت شده در یک دوره 24 ساعته. افزايش دیدم همه گیر رسیدن به یکی دیگر از گریم نقطه عطف و به عنوان مجموع تعداد موارد تایید شده عبور 10 میلیون با 500,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 پایگاه داده. بیش از 5 میلیون نفر ذکر شده به بهبود است.

در آمریکا منطقه ای موج در جنوب و غرب سوار موارد به یک رکورد بالا بارگیری با توجه به تجزیه و تحلیل توسط اطلس COVID پیگیری پروژه. این کشور به حساب بیش از یک چهارم از تمام موارد و مرگ و میر. روزانه مرگ و میر را به کاهش خود ادامه داد در آمریکا حتی به عنوان موارد رسیدن به اوج یک پدیده در حال حاضر دیده می شود در کشورهای دیگر با افزایش موارد است.

“این یک وضعیت جدی” ما از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در طول یک ظاهر یکشنبه در ان بی سی دیدار با مطبوعات است. “مردم به عنوان افراد باید به عمل مسئولانه است. ما نیاز به فاصله اجتماعی ما نیاز به پوشیدن ما پوشش صورت اگر ما در تنظیمات که در آن ما نمی توانیم اجتماعی فاصله است.”

وجود دارد برخی از پیشنهاد جدید که موارد یافت شده در گروه های سنی جوانتر — کسانی که در کاهش خطر مرگ ناشی از COVID-19. “ما بدست گزارش ما از فرمانداران که در اکثر موارد در سن 35 و تحت” آذر گفت. یک تاخیر بین مرگ و میر و گزارش می تواند همچنین افزایش مرگ و میر در ماه جولای.

دو دیگر کشورهای در حال گزارش افزایش قابل توجه روزانه عفونت: برزیل و هند است. سابق ثبت بیش از 1.3 میلیون مورد تأیید و بیش از 57,000 مرگ و میر. هند در حال حاضر چهارم-بیشترین تعداد موارد پشت ما برزیل و روسیه, اما روزانه موارد در حال افزایش است و تقریبا 20,000 گزارش روز یکشنبه.

هفته گذشته Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, گفت, همه گیر شد و از ورود به یک “جدید و خطرناک فاز”. روز چهارشنبه او ساخته شده یک نقطه تکرار کرد اختلاف بین اولین ماه از وقوع آن 10,000 موارد گزارش شده به کسانی که در ماه جاری است که در آن 4 میلیون نفر گزارش شده است.

“این یک یادآوری جدی است که حتی به عنوان ما همچنان تحقیقات واکسن و درمان ما فوری مسئولیت را به انجام همه چیز ما می توانید با ابزار ما در حال حاضر به سرکوب انتقال و صرفه جویی در زندگی” Ghebreyesus گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن 24.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به دنبال همه گیر با ابزار آنلاین


1:47

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>