بوریس جانسون جرقه عمومی وحشت نما پس از انجام فشار یو پی اس در, روزنامه, صفحه اول

یک صفحه اول عکس از بوریس جانسون انجام فشار یو پی اس در طبقه خود را در خیابان داونینگ شده است ملاقات با بی اعتقادی و خجالت از برخی در رسانه های اجتماعی.

برخی از افراد در مقایسه با عکس در پست در روز یکشنبه به چیزی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به عنوان یک نشان از قدرت بدنی برای انداختنش اعتماد به نفس در رهبری خود را.

نخست وزیر به این روزنامه گفت که او به عنوان “جا به عنوان یک قصاب سگ” و “پر از لوبیا” پس از تجربه خود را با کروناویروس که او را دیدم بستری در بخش مراقبت های, به عنوان او آماده برای ارائه برنامه های روز سه شنبه برای نجات اقتصاد بریتانیا پس از coronavirus بحران است.

اعلام می رود که شامل یک قایق از وعده به شدت به سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی از جمله ساخت بیمارستان ها مدارس و مسکن توسعه جاده ها و راه آهن پروژه ها.

با توجه به این پست در تاریخ یکشنبه, آقای جانسون داوطلب به انجام فشار یو پی اس “به شما نشان دهد که چگونه مناسب من” در طول مصاحبه و اقدام به “پرتاب خود را به طبقه”.

اما شور و شوق خود را به نشان می دهد انگلیسی ها چگونه قوی و مناسب او است ممکن است نتیجه معکوس با بسیاری از فراخوانی عکس “شرم آور” و “خنده دار”.

یکی از توییتر استفاده می شود اظهار داشت: “آیا به من بگویید که بوریس در حال رفتن به شروع به بالا تنه اسب سواری مانند پوتین!

“و فراموش نکنید که پوتین در تلاش است تا نشان دهد به همه پرسی رای دهندگان که او خواهید بود مناسب به عنوان یک سگ [sic] زمانی که بوریس’ نخست وزیری است که فقط یک نیمه به یاد کابوس است.”

فرد دیگری افزود: “این طبیعی نیست. این پوند فروشگاه پوتین خاک. بریتانیا به رهبری سیاسی دیوید برنت. غم و اندوه از شکننده نفس مرد گذاشته لخت.”

آقای پوتین معروف مطرح انتها بر روی یک اسب در حالی که تعطیلات در جنوب سیبری در سال 2009. رئیس جمهور روسیه علاقه مند است از انجام فعالیت در فضای باز در حالی که نیمه برهنه با تلویزیون دولتی استقبال از این تصاویر به عنوان تاکید بر “آمادگی جسمانی رئیس جمهور”.


شخص دیگری فکر می کند ممکن است آن را برتر اسکاتلند Nicola Sturgeon خود فیزیکی بعد اظهار نظر: “بوریس جانسون انجام فشار یو پی اس برای نشان دادن او است که مناسب برای این کار است. فردا Nicola Sturgeon را بر روی میله موازی!”

آقای جانسون با استفاده از مصاحبه برای اطمینان انگلیسی که این کشور را “جستن” از Covid-19 شیوع نگرانی از گروه های کسب و کار و تجارت سازمان که هزاران شغل در معرض خطر هستند به انگلستان ظهور از آن سه ماه مستند.

“این یک شوک بزرگ برای کشور است اما ما در حال رفتن به گزاف گویی بسیار خوبی است. ما می خواهیم برای ساخت راه ما را به سلامت” او گفت:.

“اگر Covid شد رعد و برق, فلش, ما در مورد به غرش رعد از عواقب اقتصادی. ما در حال رفتن به آماده شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول