“ما می خواهیم پاسخ’: خانواده مرد مرد به ضرب گلوله توسط پلیس برگزاری تظاهرات

آن شده است یک هفته پس از اعجاز Choudry ضرب گلوله کشته شد توسط پوست پلیس منطقه ای است.

روز شنبه, خانواده و هواداران برگزار شد تجمع در خارج از مقر پلیس خواستار یک پرس و جو عمومی راه اندازی می شود به 62 سال از مرگ است.

“ما فقط می خواهیم پاسخ این همه توضیح داد:” حسن چودری برادرزاده Ejaz.

بیش از 100 حامیان معلوم شد با پلاکارد.

“این سخت است برای قرار دادن آن را به کلماتی چون راستش هیچ توضیحی برای آن است. به عنوان من گفت: دوباره و دوباره دایی من بی ضرر است.”

ادامه مطلب: صدها شرکت در مراسم تشییع جنازه برای 62 ساله Mississauga, مردی که پس از تیراندازی پلیس

پوست پلیس منطقه ای نامیده می شدند به یک آپارتمان در Mississauga محله ملتن شنبه گذشته پس از گزارش Choudry که زندگی با اسکیزوفرنی نیست مصرف دارو را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وقتی ماموران وارد, وجود دارد نگرانی های انسان ممکن است تا به حال سلاح و او سنگر خود را در آپارتمان خود را. با توجه به ویژه استان تحقیقات واحد (SIU) پلیس وارد شده از طریق بالکن درب پلاستیکی شلیک پرتابه و یک تیزر قبل از تخلیه یک تفنگ.

“(خانواده) همه چیز آنها قرار است انجام دهد” گفت: نادیا حسن مدیر شورای ملی مسلمانان کانادا.

“آنها را به نام افراد مناسب آنها در زمان مناسب مراحل — همه چیز را که به آنها گفته شده است آنها را قرار به کمک آنها نیاز دارند. آنها هیچ کار اشتباهی انجام داده اینجا. تنها چیزی که اتفاق افتاده بود که اشتباه بود و در دست پلیس است.”

SIU می گوید: چاقو بازیافت شد و در صحنه است. آغوش طول آژانس در حال بررسی شرایط اطراف تیراندازی پلیس.

ادامه مطلب: خانواده مرد مرد به ضرب گلوله توسط پلیس باعث می شود احساسی درخواست پرس و جو عمومی

“ما می دانیم که ما یکنواخت و غیر نظامی اعضای تلاش روزانه و کار خستگی ناپذیر برای خدمت و حفظ مکان امن” رئیس پلیس Nishan Duraiappah در بیانیه ای گفت. “ما نیز آگاه است که وجود دارد مسائل مربوط به بهداشت روان در سیستم است و پاسخ مناسب به افراد در بحران است. این شناخته شده به عنوان مناطق نیاز فوری مترقی و پایدار را تغییر دهید.”

در یک بیانیه Duraiappah ارائه تسلیت خود را به خانواده اعجاز Choudry و گفت که او را متعهد به برگزاری سالن های شهر برای تعامل با جامعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من متعهد به آوردن تغییرات سیستماتیک شامل یک بشر-حقوق-محور چارچوب همانطور که ما حرکت رو به جلو است. در همکاری با دیگر رهبران ما مدافع جایگزین برای زمان ارائه خدمات بهداشت روان models.”

ادامه مطلب: تورنتو WELTMAN می گوید: پلیس نباید 1 پاسخ به بهداشت روانی تماس

این Choudry خانواده می خواهد برای دیدن بیش از تسلیت — آنها خواستار اخراج این افسر که به ضرب گلوله کشته و ایجاز به عنوان به خوبی به عنوان یک پرس و جو عمومی به تیراندازی.

“همانطور که می بینید, عمومی خود ناراحت است” چودری اضافه شده است. “اگر مردم از قوانین است که آنچه اتفاق افتاده بود اشتباه است — شما باید برای پاسخ به آن است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>