اد میلیبند را انکار می کند و پاکسازی در برابر کار سمت چپ بعد از Keir Starmer تصمیم به آتش وزیر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اد میلیبند را رد کرده است یک پاکسازی در حال وقوع است در برابر کار چپ تحت Keir Starmer رهبری است.

سایه کسب و کار صحبت شد روز پس از Starmer اخراج جناح چپ عزیزم ربکا طولانی بیلی از کابینه سایه اش به زوزه اعتراض از Corbynite نمایندگان مجلس است.

میلیبند رد پیشنهادات است که طولانی بیلی اخراج شد “بیش از حد واکنش”.

Starmer در زمان “حق تصمیم گیری” برای حذف رهبری سابق مدعی پس از او ساخته شده است “قابل خطای قضاوت” در retweeting یک مصاحبه مستقل با بازیگر Maxine Peake حاوی یک یهودستیزانه تئوری توطئه” او اصرار داشت.

Ms طولانی بیلی را حذف به عنوان سایه وزیر آموزش و پرورش و جایگزینی با سابق صندلی اوون اسمیت 2016 مبارزه برای سرنگونی جرمی Corbyn دیده شده است در برخی محافل به عنوان شروع یک حرکت توسط Starmer به درایو سمت چپ از موقعیت و نفوذ در حزب.

پرسید: اگر یک پاکسازی از سمت چپ در حال وقوع بود آقای میلیبند گفت: BBC1 را Andrew Marr نشان می دهد: “البته این نیست.”

سابق رهبر حزب گفت: Marr: “من شنیده ام چیزی در مقاله خود بررسی در مورد چگونه Keir می خواهد به پاکسازی این افراد است. او در مورد تصفیه, من می دانم آن مرد.

“او یک اصولی پسر او یک مرد با صداقت او می خواهد به تغییر در این کشور است و او می خواهد به تغییر این کشور با وحدت حزب کارگر بلکه نداشتن حزب کارگر فرو رفته در مسائل که رک و پوست کنده ارائه یک لکه بر ما.”

آقای میلیبند گفت: “هیچ چیز” خواهد بود انجام می شود در پاسخ به افراد مانند سابق سایه صدراعظم جان مکدانل ابراز همبستگی با بیلی بیش از این مسئله است.

Starmer است که رفتن به “اخراج همه در حزب کارگر که می گوید این” او گفت:.

آقای میلیبند گفت: Ms طولانی بیلی است “بسیار مناسب و معقول فرد” اما تا به حال ایجاد مشکل های “نادرست انتقاد” از اسرائیل دفاع نیروهای با ارتباط آنها با تکنیک های خویشتن داری که باعث مرگ جورج فلوید.

سایه کسب و کار, منشی, بی بی سی گفته است Andrew Marr نشان می دهد: “مشکل این است که در طول قرن ها در هنگام خطر ناک چیزهایی که اتفاق افتاده است یهودیان مقصر شناخته شده اند و به همین دلیل وجود یک یهودی ستیزی مسئله در رابطه با این که چرا من باور Keir در زمان این تصمیم درست است.”


آقای میلیبند گفت که او فکر نمی کنم Ms طولانی بیلی بود از میان می برد.

اما او گفت: “مشکل در مورد مصاحبه – و من ملاقات Maxine Peake, که من فکر می کنم کاملا مناسب و معقول فرد و از او عذر خواهی کرد و من فکر می کنم که قابل توجه بود این casualness از آن است که در این راه مشکل است.

“یک چیز وحشتناک اتفاق می افتد به جورج فلوید و سیاسی رژیم صهیونیستی است که به نحوی خاص. من فکر می کنم در بریتانیا تا به حال مبادلات با آمریکا نیروهای پلیس اما بریتانیا نبود خاص.”

سایه کار و بازنشستگی, منشی, Jonathan رینولدز گفت: “یهودستیزانه چراغ هشدار دهنده” باید “فلش” در هنگام Ms طولانی بیلی بخوانید Ms Peake لینک بین وقایع در ایالات متحده به اسرائیل است.

آن را “نه چیزی است که می تواند نادیده گرفته شود” توسط Starmer بود که حق گونی طولانی بیلی, او گفت:.

“ما سزاوار هیچ شانس بیشتری با جامعه یهودی به پیروزی اعتماد که از دست رفته است و Keir وعده داده شده تحمل صفر – که به معنی تحمل صفر و به همین دلیل من می ترسم که تغییر کرده بود گفت:” آقای رینولدز.

او گفت که اخبار آسمان را Sophy ریج روز یکشنبه: “اگر کسی نمی تواند درک آنچه مشکل این است که با یک مقاله و مانند آن – و من فکر می کنم این مهم است که به می گویند Maxine Peake است عذر خواهی کرد برای هر مرجع که داده شد در آن مصاحبه – در طول زمان شده است وجود دارد یک رشته از یهودستیزی است که مورد سرزنش مردم یهودی برای تمام مشکلات در جهان است.

“یک تجسم مدرن از آن است که به سادگی جایگزین کردن یهودیان با اسرائیل – که در حزب کارگر را راهنمایی هایی که به ما ارسال در یهودستیزی.

“اگر کسی که به دنبال در صحنه های وحشتناک در امریکا و به نوعی تلاش برای تغییر سرزنش که به اسرائیل یهودستیزانه چراغ هشدار دهنده باید فلش را به هر کسی که می بیند که در چاپ و یا می شنود چیزی شبیه به آن.”

آقای رینولدز گفت که او “gasped:” وقتی او را دیدم او سایه کابینه همکار به اشتراک گذاشته بود آن است.

“آن نفس من – من فرض شاید تا به حال نشده با عنوان خوانده شده و عذرخواهی آینده,” او اضافه شده است.

“من نمی دانم دقیقا به همین دلیل آن است که هنوز هم وجود دارد در توییتر اما بدون شک وجود دارد آن است که تئوری و ما وعده داده شده صفر, تحمل, و است که به آنچه که ما تمرین و موعظه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>