دوره گرد جمع اوری: دولت متهم پس گرد در تعهد آن را گسترش به دام انداختن و عکسبرداری از حیوانات

وزرای متهم از شکستن تعهد برای پایان دادن به حذف badgers به جای گسترش پروژه های دام و ساقه حیوانات در سراسر انگلستان است.

یکی دیگر از 100,000 badgers می تواند کشته شود تا پایان سال به عنوان دولت خود را آماده گسترش culling از Cornwall به Cumbria فعالان ادعا می کنند. که اضافه کردن به حدود 100 ، 000 در حال حاضر کشته از سال 2013 در تلاش برای حفاظت از کشاورزی و صنعت از سل (TB).

در ماه مارس پس از بررسی دولت اعلام کرده بود که توقف تدریجی آن بحث جرم گورکن culls جایگزینی آنها با واکسن در تغییر استراتژی به طور گسترده ای مورد استقبال طبیعت شدند.

اما طبیعی انگلستان و دولت طبیعت مشاور در این سال تصویب هفت دوره گرد جمع اوری مجوز در مناطق جدید و سه موجود در مناطق و دوره گرد اعتماد انتظار 10 بیشتر به توافق تا پایان ماه اوت. هر مجوز اجرا می شود به مدت چهار سال. پانزده جدید مجوز صادر شده در سال گذشته و 11 در سال 2018 است.

“بسیاری از مردم و سیاستمداران گمراه شده اند با این سیاست گفت:” دومینیک Dyer, مدیر اجرایی, اعتماد. “دولت خیانت به اعتماد عمومی و انجام یک عمل زیست محیطی خرابکاری. در یک برآورد محافظه کار این خواهد شد در نتیجه 60,000 بیشتر مرده badgers این سال, اما این شماره به خوبی می تواند افزایش به بیش از 100 ، 000.”

زمانی که این طرح برای تلقیح حیوانات اعلام شد, وزرای آشکارا هشدار داد که حذف باقی خواهد ماند یک گزینه که در آن نظر علمی مورد علاقه آن است.

جمع اوری حامیان می گویند که قتل badgers کاهش می دهد سل در گاو زیرا آنها گسترش عفونت اما مخالفان می گویند حذف بی اثر است.

دوره گرد اعتماد, RSPCA و دیگران نوشته اند به محیط کار, جورج Eustice برجسته واکسیناسیون اعلام کرد و گفت: “در نتیجه سرفصل در سراسر رسانه های پشتیبانی شده توسط دفرا دفتر مطبوعاتی صحبت از یک تغییر لرزه ای در سیاست و قریب الوقوع پایان دوره گرد culling یک نمایش در حال حاضر تا حد زیادی پذیرفته شده توسط هر دو سیاستمداران و عموم مردم.”

این گروه ادعا کرد که “جنبه های کلیدی از TB استراتژی نقد و بررسی که در حال حاضر کاهش یافته است و قصد دارد به جمع اوری badgers حتی در دراز مدت و در سراسر کشور گذاشته شده است که برهنه”.

آقای دایر هشدار داد که گسترش culling می تواند فشار گونه در آستانه انقراض محلی در مناطق انگلستان ساکنان پس از عصر یخبندان در یک برنامه است که مالیات دهندگان هزینه £70m تا کنون.

او ادعا کرد که دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و هر گونه اقدام برای جایگزینی حذف با واکسیناسیون. وزارت محیط زیست, غذا و امور روستایی (دفرا) گفت: این برنامه ریزی برای معرفی واکسیناسیون در مناطق خاص که در آن چهار سال حذف مجوز به پایان رسید.

نامه ای به آقای Eustice نیز حمایت متولد, رایگان, Ifaw, وحشی عدالت و لیگ در برابر بی رحمانه ورزشی.

یک سخنگوی دفرا گفت: “ما می خواهیم برای ریشه کنی سل گاوی توسط 2038 و در حالی که گورکن حذف یک بخش ضروری از این هیچ کس می خواهد به آن را ببینید در ادامه به طور نامحدود.

“به عنوان پاسخ ما به Godfray نقد و بررسی مجموعه ما فاز از فشرده حذف در چند سال آینده. همین دلیل است که ما قصد داریم به شروع استقرار دوره گرد واکسیناسیون در مناطق که در آن چهار سال جمع اوری چرخه به پایان رسیده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>