سیمپسون ها دیگر نمی خواهد اجازه سفید بازیگران صدای nonwhite شخصیت – CNET


simpsons-at-dinner

سیمپسونها می گوید آن را توزیع مجدد صدای آن nonwhite شخصیت.

20th Century Fox

سیمپسون ها متوقف خواهد شد اجازه سفید بازیگران صدای nonwhite شخصیت های بلند مدت در حال اجرا سری متحرک جمعه اعلام کرد.

“حرکت رو به جلو, بازی سیمپسونها, دیگر, سفید, بازیگران صدای nonwhite شخصیت” سری گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

CNET, خواهر, سایت راهنمای تلویزیون با اشاره به این که حرکت می کند به شرح زیر کریستن بل پله پایین از خود او شخصیت در پارک مرکزی در حالی که صدای بازیگر مرد خانواده کلیولند براون نیز به دور از نقش خود گفت: “افراد از رنگ باید شخصیت های بازی از رنگ است.”

مرد خانواده سری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در سیمپسونها, سیاه, شخصیت کارل کارلسون و لو هر دو ابراز شده توسط Hank Azaria, که همچنین صدای جنوب, آسیایی, شخصیت Apu Nahasapeemapetilon و شخصیت Akira. Azaria, اما, گفت: در اوایل این سال او دیگر نمی خواهد صدای Apu, پس از واکنش شدید پس از یک سال 2017, مستند با انتقاد از کلیشه های نژادی استفاده می شود به نمایندگی از جنوب آسیا ،

دکتر ژولیوس هیبرت سیاه شخصیت است که ابراز شده توسط Harry Shearer که سفید است. جنوب آسیا شخصیت Manjula Nahasapeemapetilon شده است ابراز شده توسط دو جداگانه سفید بازیگران. ژاپنی, شخصیت کومیکو Albertson و کوکی کوان و کسینوس مماس شخصیت از نامشخص آسیایی تبار هستند همه ابراز شده توسط Tress MacNeille که سفید است.

حرکت زیر تماس برای بهبود نمایندگی در رسانه ها در میان جریان جنبش حقوق مدنی. Black Lives Matter ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا و در سطح جهان به عنوان مردم نشان دادن در برابر اخیر قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery, Rayshard بروکس و دیگر قربانیان خشونت پلیس و در برابر نژادپرستی نظاممند.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatter.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>