جدید TCL 10 نرم افزار گوشی تلفن همراه است که در حال حاضر در فروش برای $68 خاموش – CNET


tcl-10-pro-0165

به سختی دو ماه, TCL 10 Pro در حال حاضر در فروش.

آنجلا Lang/CNET

به عنوان یک دیرین کاربر آی فون (من می دانم: انتظار نمی رود انتخاب برای یک ادم ارزان خر) من اغلب حسود از سخت افزار موجود در سمت آندروید. نه تنها وجود دارد بسیاری از گزینه های بیشتر وجود دارد خیلی بیشتر مقرون به صرفه را انتخاب کند. مورد در نقطه: امروز مقابله در گوشی TCL 10 Pro در حال حاضر $381.65 در آمازون. که 68 دلار و پایین ترین قیمت در تلفن تاریخچه کوتاه.

یک ثانیه صبر کنید TCL? این تلویزیون با نام تجاری آن نیست ؟ شرکت چینی شده است فرو بردن انگشتان خود را به دیگر دسته بندی محصولات نیز از جمله soundbars و بله گوشی های. 10 Pro عرضه در ماه مه همراه با TCL 10L تر ورود به سطح مدل. (دومی نیز در فروش FYI: $211.65از $250.)

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد TCL 10 نرم افزار را می توان در CNET را TCL 10 بررسی حرفه ایاست که مورد ستایش بسیاری از گوشی ویژگی های پیشرفته (از جمله آن 6.5-inch AMOLED, HDR, نمایش, چهار دوربین عقب, ذخیره سازی قابل ارتقا و معکوس-قابلیت شارژ) اما dinged آن عدم مقاومت در برابر آب و شارژ بی سیم.

یکی دیگر شکایت: $450 قیمت…. که تنها 50 دلار بالاتر از مشابه Samsung Galaxy A51 – نه به اندازه کافی به کنایه بیش از اگر شما از من بپرسید — اما در حال حاضر که آن را در فروش برای $381.65 وجود دارد یک مورد فوتی و فوری می شود ساخته شده برای TCL را انتخاب کنید.

در واقع 10 نرم افزار ارائه می دهد بسیاری از نشانه های یک تلفن حق بیمه, اما قطعا نه قیمت مانند یک.

افکار خود را?

ادامه مطلب: بهترین گوشی برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: TCL 10 Pro یک زرق و برق دار کهکشان S10 کلون برای $500


4:14

نجات 52 دلار در سونی WF-1000XM3 نویز در earbuds

14-sony-wf-1000xm3

سونی WF-1000XM3 earbuds در اینجا نشان داده شده در سیاه و سفید پیشنهاد عالی فعال لغو سر و صدا.

سارا تو/CNET

اگر شما در بازار برای حق بیمه از earbuds که پیشنهاد حذف نویز فعال یا ANC, شما لازم نیست که یک تن از گزینه های. اپل AirPods Pro خیلی بزرگ, اما آنها به فروش برای $250. شما گاهی اوقات می توانید آنها را پیدا کنید در فروش برای حدود 230 دلار است که آن هم به طور منظم قیمت سونی گزینه است.

برای یک مدت زمان محدود با این حال و در حالی که منابع آخرین, بهترین خرید است سونی WF-1000XM3 نویز در earbuds برای $178 — که روابط بالاترین قیمت من دیده ام.

در خود سونی WF-1000XM3 reviewCNET دیوید Carnoy به نام این “بهترین صدایی بی سیم از earbuds در این محدوده قیمت.” ویژگی های قابل توجه عبارتند از: کنترل های لمسی USB-C شارژ و از همه مهم بسیار موثر ANC.

تنها اشکال: آنها نیست مقاوم در برابر عرق بنابراین شاید بهترین انتخاب اگر شما می خواهید چیزی برای سنگین ورزش.

این مقاله در اصل منتشر شد در اوایل این هفته.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>