مبهوت زنگ تفریح کلاس های کوچکتر: چه خواهد B. C. مدارس در ماه سپتامبر ؟

میز پاکسازی شده اند ، chalkboards پاک و نهایی بل پله در عجیب و غریب ترین مدرسه در سال قبل از میلاد ،

با یک ماه اختیاری در کلاس یادگیری در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر روی کتاب, آموزش و پرورش, وزیر راب فلمینگ راه اندازی کرده است یک کمیته برای تعیین آنچه در سال تحصیلی آینده را نگاه خواهم آمد سپتامبر.

این کمیته شامل نمایندگانی از بهداشت عمومی اتحادیه های مدیریت مدرسه, پدر و مادر مشورتی کمیته و سازمان ملل.

“ما نیاز به آماده برای هر گونه احتمالی در ماه های سپتامبر و این مهم است که ما باید ورودی از هر کسی که با این نسخهها کار در سیستم مدرسه. ما موفق شده اند این بودن مشارکتی و ما می خواهیم همچنان که” فلمینگ گفت.

“چه چیزی تعیین می کند که چه چیزی ممکن است در مدارس است که سلامت و ایمنی کارکنان و دانش آموزان است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: B. C. سوابق 20 جدید COVID-19 موارد از جمله در فریزر سلامت منطقه

بیش از 200 ، 000 کودکان و نوجوانان و یا حدود یک سوم از کل B. C. جمعیت دانشجویی بازگشت به پاره وقت اختیاری در فرد راهنما در ماه ژوئن به عنوان موارد COVID-19 شروع به خرد شدن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

یک نسخه از این مدل ترکیبی از آنلاین و چهره به چهره آموزش انتظار می رود در پاییز اما جزئیات هستند تا به کمیته و فلمینگ.

“اگر ما در یک موقعیت بهتر در ماه سپتامبر است که به احتمال زیاد مدرسه را نگاه متفاوت است. آن را عادی تر از آن در بسیاری از ماه اما با ایمنی و بهداشت رژیم که هنوز پشت که تا” فلمینگ گفت.

“تماس فیزیکی بهداشت دست در برنامه مبهوت recces ناهار معافیت برای کنترل تراکم در کلاس — ما انتظار داریم که همه از آن به ماندن در طول بیماری همه گیر.”

ادامه مطلب: مدرسه رزومه در قبل از میلاد در روز دوشنبه. این است که چه چیزهایی را می خواهم نگاه

در طول چهار هفته در کلاس آموزش مجازی در ماه ژوئن دو تایید موارد COVID-19 در ارتباط بودند به B. C. مدارس. آنها هر دو از معلمان یکی در یک فریزر بهداشت عمومی مدرسه و دیگر در فریزر سلامت مدرسه مستقل.

با توجه به میلاد معلمان فدراسیون یکی از مسائل بزرگ در پاییز خواهد بود که معلمان در اکثر موارد نمی خواهد که روابط موجود با دانش آموزان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این اتحادیه بررسی اعضای آن در که چگونه همه چیز کار می کرد در سیستم آموزش و پرورش در این سال است. این تجزیه و تحلیل در دسترس خواهد بود در اوایل ماه جولای.

هیچ COVID-19 موارد مرتبط با B. C. مدارس پس از بازگشت به کلاس درس

هیچ COVID-19 موارد مرتبط با B. C. مدارس پس از بازگشت به کلاس درس

این اتحادیه همچنین با کار استان در گسترده مبتنی بر برنامه ریزی برای کاهش فشار بر معلمان انجام هر دو در کلاس و آموزش مجازی.

“این بسیار دشوار است برای مدیریت” رئيس جمهور اتحادیه Teri پهلوگیری گفت. “البته معلمان بود که به خوبی, اما آن را در زمان بسیاری از ساعت های اضافی. حجم کار فشارهای فقط پایدار نیست. هر چه مخلوط مدل ایجاد شده است — آن را باید پایدار است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>