فضانورد ایستگاه فضایی از دست می دهد و آینه تعمیر و نگهداری در طول راهپیمایی فضایی – CNET


Astronaut Chris Cassidy, suited up but helmetless, smiles and pumps his fist in 2013.

فضانورد کریس کسیدی در سال 2013.

شمیل Zhumatov/گتی ایماژ

در حالی که انجام تعمیر و نگهداری روزمره در ایستگاه فضایی بین المللی, ناسا, فضانورد کریس کسیدی به طور تصادفی اضافه شده به فضا های ناخواسته در حال حاضر شناور در اطراف سیاره ما است.

به عنوان کسیدی جابجا کردن باتری زیادی بسته به وزن 428 پوند (194 کیلوگرم) در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی, یک آینه کوچک متصل به لباس فضایی خود را قطع و شناور دور سی ان ان روز جمعه گزارش داد.

چنین آینه متصل به مچ دست برای کمک به فضانوردان دیدن اجزای الکتریکی در یک لباس فضایی و برای دیدن به هر نقاط کور که ممکن است رخ دهد. آینه اندازه گیری 5 3 اینچ (7 تا 12 سانتی متر) و وزن یک دهم از یک پوند (50 گرم).

گذشته از آینه بدبختی کسیدی و همکار ناسا فضانورد رابرت Behnken “تکمیل شده تمام برنامه ریزی کار خود را برای اولین بار از چهار spacewalks به جای باتری که ارائه قدرت برای ایستگاه فضایی را با انرژی خورشیدی و همچنین وظایف اولیه در اصل برنامه ریزی شده برای دومین راهپیمایی فضایی برنامه ریزی شده بعدی چهارشنبه” ناسا گفت: در یک پست وبلاگ جمعه.

دو فضانورد جایگزین موجود نیکل-هیدروژن باتری جدید باتری های لیتیوم یون. این باتری های جدید ذخیره انرژی تولید شده توسط این ایستگاه انرژی خورشیدی به برق فراهم می کند به ایستگاه فضایی آزمایشگاه هنگامی که ایستگاه ندارد در نور خورشید.

روز جمعه راهپیمایی فضایی به طول انجامید و 6 ساعت و 7 دقیقه. کسیدی و Behnken در حال برنامه ریزی برای انجام کارهای بیشتر در دومین راهپیمایی فضایی در ژوئیه 1.

ناسا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>