سیاتل شهردار در دیدار با تظاهرکنندگان در تلاش برای حذف اعتراض منطقه

سیاتل شهردار جنی Durkan ملاقات با تظاهرکنندگان جمعه بعد از ذخیره کردن در خیابان و یا نشسته بر روی موانع برای خنثی کردن این شهر تلاش برای از بین بردن یک “اشغال” در اعتراض به منطقه ای که کشیده تمسخر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و طرح دعوی در دادگاه از کسب و کار در این نزدیکی هست.

خدمه وارد با تجهیزات سنگین در اوایل صبح روز جمعه در کاپیتول هیل اشغال, اعتراض اشغالی در اعتراض به منطقه در سیاتل آماده به از بین بردن موانع راه اندازی پس از معترضان تصرف منطقه ژوئن 8 زیر درگیری با پلیس. اما در اواسط صبح و آنها به نظر می رسد که حمایت کردن و نه خطر جنگ است.

ادامه مطلب: بحث سیاتل در اعتراض به منطقه برداشته شود پس اخیر تیراندازی شهردار قول

عمری Salisbury, یک روزنامه نگار محلی که با حضور بعد از ظهر جلسه ای بین مردم و شهردار به خبرنگاران گفت: پس از آن که شهردار موافقت کرده صبر کنید تا صبح روز یکشنبه به حذف بسیاری از موانع. دفتر شهردار بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال تایید می کنند که گزارش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جمعی از معترضان و فعالان مربیان و داوطلبان در ریز ریز تشکیل شده بود پس از درگیری با پلیس که اشک تانک های مردم معترض با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

Durkan به حمایت از اعتراض و خواستار آن “بیان مسالمت آمیز از جامعه ما جمعی غم و اندوه و تمایل خود را برای ساختن یک دنیای بهتر.”

جورج فلوید تظاهرات: تهمت قول به ‘نگاهی به عقب’ رها ایستگاه پلیس در سیاتل

جورج فلوید تظاهرات: تهمت قول به ‘نگاهی به عقب’ رها ایستگاه پلیس در سیاتل

اما پس از چندین تیراندازی در منطقه Durkan در اوایل این هفته گفت: این شهرستان خواهد باد کردن اعتراض منطقه در ابتدا با تشویق تظاهرکنندگان را ترک کنند. علاوه بر این او گفت که پلیس را در نزدیکی یک حوزه است که رها شده بود پس درگیری با تظاهر کنندگان.

در نزدیکی کسب و کار و صاحبان اموال واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل این شهرستان در روز شنبه برای تحمل آن منطقه گفته مقامات شده بود همدستی در محروم کردن آنها از حقوق خود را به اموال خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کسب و کار گفت: آنها قصد تضعیف anti-پلیس-خشونت و یا سیاه و سفید زندگی می کند توجه به پیام های اعتراض. اما آنها گفتند که تا به حال دسترسی محدود به کسب و کار خود و گاهی اوقات تهدید شده اند برای عکاسی از معترضان در مناطق عمومی و یا برای تمیز کردن نقاشی های دیواری خود عرض است.

ادامه مطلب: 1 کشته و 1 مجروح در صبح زود تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه: پلیس

کار خدمه در نظر گرفته شده برای حذف این موانع نه باقی مانده معترضان در روز جمعه. سام زیمبابوه, شهرستان, حمل و نقل, مدیر گفت: Salisbury است که زنده جریان اعتراض.

کارگران حفظ آثار هنری که رنگ شده بود در چوبی موانع زیمبابوه گفت که وزارت کار به بازگشت آن را به افرادی که آن را ایجاد.

“ما در حال تلاش نیست که به جنگ,” او گفت:.

جورج فلوید تظاهرات: ویدئو نشان می دهد که هرج و مرج در سیاتل پس از مرد مسلح با تفنگ درایوهای ماشین به جمعیت

جورج فلوید تظاهرات: ویدئو نشان می دهد که هرج و مرج در سیاتل پس از مرد مسلح با تفنگ درایوهای ماشین به جمعیت

تعدادی از معترضان باقی مانده معترضان در چادر در خارج از حوزه شرق; Durkan گفت: سنگر حفاظت از آنها را از ترافیک باقی خواهد ماند حتی پس از دیگری موانع برداشته یکشنبه, با توجه به Salisbury. این شهر داده نشده است یک جدول زمانی برای افسران’ بازگشت به ساختمان به جز به آن می گویند می توان در آینده نزدیک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

معترضان می خواهید حذف حمایت های حقوقی شناخته شده به عنوان “واجد شرایط ایمنی” برای پلیس که نقض حقوق اعضای عمومی — مسئله ای است که نیاز به خطاب در قانون دولت نه شهرستان. تظاهرکنندگان نیز نامیده می شود برای برش پلیس سیاتل بودجه 50 درصد و هزینه های پس انداز سلامت جامعه و برنامه های دیگر. شهردار پیشنهاد کرده است که بسیار بیشتر از متوسط برش از 20 میلیون دلار برای کمک به تعادل بودجه شهر از طریق پایان این سال است.

© 2020 کانادا مطبوعات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>