خواندن حمله ترور: هیچ اطلاعاتی خاص تهدید به پارک و یا همجنسگرایان+ جامعه, پلیس می گویند

هیچ اطلاعات خاصی از یک ترور تهدید به پارک و یا همجنسگرایان+ جامعه پس از خواندن حمله یک افسر ارشد پلیس گفته است.

سه قربانیان همه گی مردان بودند با چاقو به مرگ آنها به عنوان socialised در یک پارک شنبه گذشته.

نوشتن در ,مستقل, معاون پاسبان جولی کوک خواست مردم به “حدس و گمان در انگیزه پشت این افتضاح جنایات”.

“من می دانم که از صحبت کردن با بسیاری از شما و شنیدن از ما همجنسگرایان+ افسران پلیس و کارکنان است که این حادثه وحشتناک در Forbury باغ باعث شده است که یک معامله بزرگ از غم و اندوه و اضطراب گفت:” افسر که ملی روسای پلیس’ شورای رهبری برای همجنسگرایان+.

“وجود دارد هیچ چیز خاص نشان می دهد هر کسی حضور در مکان های شلوغ و در معرض خطر است. نیز وجود دارد هیچ چیز به پیشنهاد خاص جوامع در معرض خطر هستند.

“من می خواهم همه را تشویق به ادامه رفتن در مورد زندگی روزانه در جشن غرور ماه و جلسه با از دست رفته خانواده و دوستان است. ما باید هوشیار نگران نیست.”

حداقل دو خنثی توطئه ترور قرار داده اند همجنسگرایان+ غرور حوادث در سال های اخیر یکی از جهادی و یک به یک نئو نازی ها.

یک مظنون برای خواندن حمله 25 ساله Khairi Saadallah همچنان در بازداشت و پلیس در حال حاضر به دنبال هر کس دیگری.

دیوید شیون, 49, یوسف, Ritchie-بنت 39 و جیمز فورلانگ, 36, بودند لذت بردن از آفتاب در پارک در روز شنبه هنگامی که حمله آغاز شده و در مدت کوتاهی قبل از 7pm.

Stonewall, انگلستان, همجنسگرایان+ حقوق, موسسه خیریه پرداخت ادای احترام به این سه نفر گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “پس از یک عمل خشونت آمیز, ما نیاز به هم پیوستن در سراسر جوامع و متحد.”

یک دوست گفت: آقای ریچی-بنت و معلم تاریخ Mr فورلانگ شد “از حامیان بزرگ” از همجنسگرایان+ جامعه است.

از چپ به راست: جو ریچی-بنت جیمز فورلانگ و دیوید شیون (Thames Valley پلیس/AP)

“آنها کمی خود را پشتیبانی شبکه برای کسی که به offload خود مشکلات و نگرانی ها و به توصیه های بزرگ گفت:” مارتین کوپر, مدیر اجرایی خواندن غرور و افتخار است.

“آنها را بشدت از دست رفته توسط خودم شخصا و بسیاری در جامعه است. خود را از دست دادن است یک فاجعه برای بسیاری از مردم است.”

Dr شیون ارشد مدیر دانشمند در مواد شیمیایی شرکت Johnson Matthey که توصیف او به عنوان “آرام و متفکر با خشک حس شوخ طبعی”.

“دیو بود و مفتخر به استفاده از تخصص خود را به ایجاد یک تاثیر مثبت در جهان یک سخنگوی اضافه شده است. “او یک دوست خوب و همکار خواهد بود که بسیار از دست رفته است.”

در بیانیه پدر و مادر خود گفت: “دیوید مهربان و بسیار دوست داشتنی پسر برادر و عمو که هرگز کسی صدمه دیده است در زندگی خود. ما در حال شکسته دل در از دست دادن او را و در چنین یک راه وحشتناک.

“ما گنج ما خاطرات فوق العاده از او و او همیشه با ما خواهد بود در قلب ما.”

آقای ریچی-بنت آمریکایی شرکت داروسازی کارمند قبلا دچار فاجعه در سال 2014 هنگامی که او درگذشت شوهر از سرطان است.

رابرت ریچی اش برادر او را به نام “بزرگترین مرد در جهان” اضافه کرد: “هر کسی که تا به حال ملاقات او را دوست داشت. او شخصیتی است که فقط جذب دیگران می شود در اطراف او. او مهربان بود متفکر و دلسوز و بخشنده است.”

آقای Furlong, یک معلم تاریخ در Holt مدرسه در وکینقم که در آن کارکنان گفت: “واقعا الهام گرفته از همه به او آموخت”.

دانش آموزان سابق پرداخت ادای احترام به “بهترین” در رسانه های اجتماعی به یاد حمایت از او ارائه شده به آنها و خود را “سرگرم کننده و سرگرم کننده” ،

معاينات نتایج منتشر شده در روز جمعه نشان داد که هر سه قربانیان از یک زخم خنجر زد.

مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق گفت: سه نفر دیگر بودند که چاقو مرخص شده از بیمارستان پس از دریافت درمان.

هر کسی با هر گونه اطلاعات در مورد این حادثه و یا که در این منطقه در قبل ، حین و یا بعد از آن نیست و در حال حاضر صحبت به پلیس خواسته است برای تماس با Thames Valley پلیس بر 101 به نقل از عملیات Vaselike.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>