کارگری خواستار توضیح از رابرت Jenrick بیش از ملاقات با “خانواده دوست” با منافع بالقوه در پروژه معدن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کارگری خواستار توضیح از محاصره مسکن وزیر رابرت Jenrick بیش از یک جلسه وزراء با یک “دوست خانوادگی” با منافع بالقوه در یک معدن مسئله او نظارت میکرد.

آن را به عنوان فشار بر روی آقای Jenrick بیش از تصمیم خود برای تصویب £1bn توسعه مسکن برنامه ریزی شده توسط میلیاردر حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند با ساندی تایمز گزارش ناشناس رسمی عنوان کرد و گفت که کارمندان دولت “التماس” او را به موج از طریق این پروژه که بنا به گزارش ها گفت: “70 تا 80 درصد” به احتمال زیاد قضایی بررسی شده است.

آن را نازل شده در اوایل این هفته که آقای Jenrick ملاقات Idan Ofer در حالی که یک وزیر خزانه که در آن به عهده داشت با توجه به درخواست برای حمایت مالی از, شباهنگ, مواد معدنی برای North Yorkshire پروژه معدن است که می تواند به رقابت با اسرائیل میلیاردر خود شرکت است.

Jenrick سخنگوی گفت: نگهبان که وزیر اطلاع مقامات که به توصیه او را به قدم به عقب از تصمیم گیری در شباهنگ.

اما مقاله امروز گزارش داد که او ممکن است حفظ نظارت از این موضوع برای بیشتر از شش ماه قبل از توزیع بیش از لیز خرپا در اوایل سال 2019. بعد از آن که سال, Sirius نشان داد که دولت در حال حاضر به ارائه پشتیبانی و تلاش شرکت بود بعد از خریداری توسط انگلیس و آمریکا.

در فوریه 2019 یکی از Mr Ofer دیگر شرکت های کوانتومی اقیانوس آرام انگلستان شرکت ساخته شده است 10000 پوند کمک مالی به حزب محافظه کار که تاجر گزارش گفته شد مربوط به یک درخواست از دوستان محافظه کار اسرائیل است.کار سایه جوامع وزیر Steve Reed گفت: “آقای Jenrick در حال حاضر باید به ما بگویید که آیا او اعلام دوستی خود با آقای Ofer به مقامات قبل از جلسه به همین دلیل او را بلافاصله مرحله از تصمیم گیری و چه در بیشتر بحث های او با آقای Ofer.

“آن زمان برای برخی از صداقت. آقای Jenrick باید به مجلس عوام به توضیح دهید که دقیقا آنچه که او تا به شده است چرا که مردم در حال حاضر نگران است که یک دوره جدید از حزب محافظه کار اروپا را آغاز کرده است به صورت جدی.”

یک سخنگوی آقای Jenrick گفت: “در حالی که خزانه داری, منشی, Mr Jenrick ملاقات با تعدادی از سهامداران به بحث در مورد وسایل نقلیه الکتریکی و شارژ نقطه فن آوری است.

“این شامل یک جلسه با آقای Ofer که دارای تجربه قابل توجهی در این صنعت است. مقامات از (خزانه) با حضور در جلسات و آنها فاش شد در وزرا شفافیت اطلاعات در راه معمول است.”

این سخنگو افزود: “آقای Jenrick recused خود را از در نظر گرفتن مسائل اطراف شباهنگ مواد معدنی است.

“او تا قبل از وزرا تصمیمات گرفته شده در این پروژه است که من درک می کنم گرفته شد و پس از او سمت چپ HM خزانه داری در هر صورت. آقای Ofer دوست خانواده است. آقای Jenrick مطرح شده این با مقامات و داوطلبانه recused خود را در توصیه های خود را.”

کارگری در حال حاضر اشاره آقای Jenrick به مجلس استانداردهای کمیسر کاترین سنگ بیش از معاملات خود را با آقای دزموند پس از او رد یک شورای محلی و برنامه ریزی بازرس به تصویب حزب محافظه دهنده £1bn طرح مسکن در Westferry شرق لندن در راه است که او بعد از پذیرش غیر قانونی.

صحبت یکشنبه بار آقای دزموند ادعا کرد که آقای جانسون گفت: او را در بالا بردن حداکثر جایزه حد برای سلامت خود قرعه کشی به £1 میلیون پس از جفت صحبت در خیابان داونینگ رویداد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>