Coronavirus: UK البته برای بیشتر از 30 ، 000 مرگ و میر مگر اینکه بوریس جانسون تغییر رویکرد مستقل حکیم هشدار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلستان است که با یکی دیگر از 30 ، 000 مرگ و میر در اولین سالگرد این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه بوریس جانسون تغییرات استراتژی مستقل کارشناسان هشدار داده اند.

افت شدید عفونت در حال حاضر متوقف شده و آنها می گویند – با کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی داشتن پیشنهاد آنها می تواند اقامت در حدود 3000 در روز به مدت نه ماه بیشتر آنها اشاره کرد.

“اگر ما حمل با 100 تا 150 تن در روز است که بیش از 30 ، 000 مرگ و میر” هشدار داد کریستینا Pagel استاد پژوهش عملیاتی در دانشگاه کالج لندن است.

استاد عضو مستقل حکیم گروهی از دانشمندان است که به شدت مورد انتقاد دولت برای بلند کردن اجسام مستند محدودیت های بیش از حد زود است.

در یک تجزیه و تحلیل جدید آن گفت: به اصطلاح “سه شنبه” در روز 4 ژوئیه – هنگامی که بارها و رستوران ها و مکانهای فرهنگی بازگشایی می – خواهد رسید قبل از این کشور آماده است برای “خطر” آن شمار است.

“ما در حال اضافه کردن مقدار زیادی از خطر همه در یک بار در این زمینه از عفونت نیست کاهش دیگر و تست و ردیابی به طور کامل عملکرد” پروفسور Pagel هشدار داد.

“آنها در حال ارسال یک پیام است که همه گیر است و بیش – و آن را بیش نیست.”

با اشاره به “خروش عظیم” در این مورد در آمریکا و یک جهش در آلمان پس از محدودیت برداشته شد او افزود: “من نگران هستم که ما را در یک وضعیت که در آن ما اصلا این نقطه را افزایش می دهد تا آن را خیلی دیر است.”

داود پادشاه سابق و مشاور ارشد علمی خواست به سالن خود را تحمیل محدودیت و گفت: “من می پرسند publicans تنها برای خدمت به مردم در خارج از منزل.”

و گابریل دانشجو و استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بریستول خواست نخست وزیر به آمده تا با یک استراتژی روشن “برای آینده نه ماه” در پایان از تابستان است.

“این چیزی است که مردم این کشور شایسته – ما نمی توانیم با قطعیت و امید همه چیز خوب خواهد بود” او استدلال کرد.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: 43,414 مردم کشته شده بود در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان به عنوان از 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه تا 186 از روز قبل.

دولت ارقام را شامل نمی شود تمام مرگ و میر مربوط به Covid-19 سراسر انگلستان است که تصور می گذشت 54,000.

نخست وزیر نمایش داده می شود عصبانیت در مورد “جدی سنبله” در عفونت اگر مردم در زمان آنچه که او به نام “آزادی” که محدودیت های بیشتر برداشته آخر هفته آینده.

آقای جانسون است که در خط مقدم برای پر ازدحام صحنه در سواحل در بورنموث و در جای دیگر پس از گفتن یک نماینده در یک شهر ساحلی به “جرات” زمانی که او ابراز ترس در اوایل این هفته.

اما او گفت: او ایستاده بود تمایل خود را برای sunseekers برای رفتن به ساحل – ارائه آنها اطاعت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و حمایت دور از تهدید دولت ممکن است در برخی.

بعد در سخنرانی خود در لندن رستوران است که آماده است برای بازگشایی, نخست وزیر گفت: “اگر شما نگاه کنید چه اتفاقی می افتد در جای دیگر در جهان که در آن مردم بوده است بیرون آمدن از مستند من می ترسم آنچه را که شما نیز از دیدن این است که مردم مصرف بیش از حد بسیاری از آزادی با هدایت mingling بیش از حد و رعایت نکردن اجتماعی فاصله.

“بنابراین در برخی از نقاط جهان – I won’t نام آنها را – شما رو خوشه واقعا جدی خوشه در نمونه ای از بیماری, پس از آن بسیار مهم است که مردم درک کنند که در جولای 4, ما این حق ما این کار را در یک راه متعادل.”

انگلستان در حال ظهور است از “ما ملی خواب زمستانی” به عنوان آقای جانسون قرار داده و آن را با عفونت در سطح بسیار بالاتری نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا که در حال باز کردن قفل.

مستقل حکیم هشدار داد که:

* یک “ثابت کاهش در موارد جدید از ماه آوریل متوقف شده” – با 2000-4000 از عفونت های جدید هر روز.

* تست و ردیابی سیستم تنها نواز و به دست آوردن اطلاعات تماس از حدود یک سوم از افراد مبتلا به علائم.

* همچنین عدم ارائه هر گونه اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم در تماس هستند جدا – و یا چگونه بسیاری از رفتن به نشانه توسعه و تست شده است.

پروفسور Ersin ساخته شده نظرات خود را در مورد عفونت رای باقی مانده در یک سطح مشابه زمانی که به دنبال ناراحت کننده در روز سه شنبه نهایی جلسه توجیهی روزانه با نخست وزیر است.

“من خواهد بود شگفت زده و خوشحال اگر ما در این وضعیت فعلی از طریق زمستان و بهار آینده” او هشدار داد.

“من انتظار وجود دارد به مقدار قابل توجهی از coronavirus گردش حداقل به آن زمان و من فکر می کنم آن است که رفتن به بسیار خوش بینانه است که برای علم به طور کامل به نجات بیش از آن نوع بازه زمانی.”

او تاکید کرد که از موضع روز جمعه گفت: “Covid-19 رفته با توجه به تلاش های همه است اما هنوز به طور کلی در گردش است. اگر ما به دنبال اجتماعی فاصله ارشاد سپس موارد دوباره طلوع خواهد کرد.”

تعدادی از انگلستان و میر گذشت 50,000 در آغاز ماه سوم بالاترین در جهان پس از ایالات متحده و برزیل اگر چه بین المللی شمارش روشها متفاوت است.

مستقل حکیم تنظیم شده توسط Sir David King میان نقد است که مقام علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری است و نه شفاف و منعکس نمی کند وسعت از تجربه و تخصص.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>