اپل دیده بان سری 6: چه انتظار – CNET


apple-watch-anniversary-1
آنجلا Lang/CNET

آینده اپل دیده بان (به احتمال زیاد یک سری 6) است که هنوز ماه به دور از ساخت آن اولین بزرگ در کنار شایعه آیفون, 12, 12 Pro 12 نرم افزار Max در پاییز, اما وجود دارد مقدار زیادی از شایعات و چند سرنخ پنهان در آخرین WatchOS 7 به روز رسانی برای باز کردن در ضمن. در زیر ما وارد یک خلاصه ای از قابل قبول و قانع کننده ویژگی های جدید برای اپل دیده بان سری 6.

طراحی: یک دور Apple Watch اما نه در این سال

شانس هستند که در این سال اپل دیده بان خواهد شد نگاه بسیاری مانند پیشینیان خود: یک مربع با لبه های گرد و صفحه نمایش OLED است که منحنی در دو طرف. به عنوان در سال های گذشته اپل می تواند به معرفی برخی از جزئی ارتقاء مانند افزایش اندازه صفحه نمایش (برای نشان دادن خاموش جدید چهره دیده بان آینده با WatchOS 7), مواد مختلف برای قاب و چند سازمان دیده بان گروه, گزینه, اما تا کنون وجود دارد نه بسیاری از مدارک و شواهد از یک طراحی مجدد اساسی برای سازمان دیده بان اپل ،

شایعات از یک دایره دیده بان در سازمان دیده بان اپل شده اند ساخت دور برای چند سال در حال حاضر و اپل حتی با صدور یک زن و شوهر از دیده بان اپل اختراع ثبت شده است که نشان می دهد آنچه که یک صفحه نمایش گرد می تواند مانند نگاه. اما وجود یک ثبت اختراع را تضمین نمی کند اپل به زودی استفاده از آن در یک محصول و یک تغییر بزرگ نیاز اپل به دوباره کاری سخت افزار و نرم افزار دیده بان پس از آن می تواند چند سال دیگر برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل دیده بان سری 6: چه انتظار می رود


8:21

Oximeter پالس برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون

بهداشت و درمان شده است یک کلید رشد دسته برای سازمان دیده بان اپل از زمان آغاز آن اخیرا اضافه بومی خواب ردیابی تحرک و معیارهای دادرسی سلامت در WatchOS 7 و انتظار داریم این روند را ادامه دهد. بزرگ سلامت یکی از ویژگی های سری 6 این سال می تواند SpO2 ردیابی و یا توانایی برای نظارت بر میزان اشباع اکسیژن در خون است.

با توجه به 9to5Mac iOS 14 قطعه کد پیشنهاد بعدی اپل واچ قادر خواهد بود نه تنها به تشخیص سطح اکسیژن خون اما ارسال یک هشدار اگر آن را تشخیص سطح زیر چه چیزی در نظر گرفته شود “سالم” در آستانه شبیه به آنچه دیده بان در حال حاضر با بالا و پایین ضربان قلب هشدار. سطح اکسیژن خون به طور کلی اندازه گیری با استفاده از پالس اکسیمتر در نوک انگشت و برای انجام این کار بر روی مچ دست آن را به احتمال بسیار زیاد اپل نیاز به اضافه کردن سخت افزار جدید به تماشای آن را یک سری 6 منحصر به فرد.

این خوب خواهد بود زمان به دلیل برخی از پزشکان توصیه پالس اکسیمتر دستگاه به مانیتور COVID-19 علائمو مردم شروع به خرید صترلزرس در طول coronavirus همه گیر.

قوی تر ردیابی خواب

دیده بان اپل (سری 3 و بالاتر) خواهد شد و در نهایت بومی خواب ردیابی با به روز رسانی به WatchOS 7 در پاییز اما سری 6 می تواند ردیابی خواب حتی بهتر با بهبود عمر باتری و ردیابی سطح اکسیژن خون در شب.

بر خلاف خواب نرم افزار و اپل دیده بان رقبا است که به تفکیک از کیفیت و مراحل خواب دیده بان اپل عمدتا تمرکز بر زمان شما صرف در خواب. اگر سری 6 SpO2 پیگیری آن را نیز ممکن است قادر به نگاه در برآورد اکسیژن تغییرات در شب و کمک به کاربران نقطه خواب-شرایط مربوط مانند آپنه خواب است.

فشار خون بدون کاف

اخیر اپل ثبت اختراع کشف شده توسط اپل خودی نشان می دهد این شرکت نیز ممکن است اضافه کردن نظارت بر فشار خون به آینده اپل دیده بان ، با توجه به ثبت اختراع, سازمان دیده بان خواهد با استفاده از ترکیبی از سنسورهای جدید و نرم افزار برای اندازه گیری فشار خون بدون تکیه بر یک سنتی بازوی کاف.

وجود یک ثبت اختراع در حالی که امیدوار کننده را تضمین نمی کند این ویژگی را تبدیل به یک واقعیت است. حتی اگر آن را ندارد اخیر تاریخ تشکیل پرونده نشان می دهد نمی توان آن را آماده برای راه اندازی در این سال سری 6.

یک بچه دوستانه اپل دیده بان

به بیرون درز iOS 14 کد گزارش همچنین منابع جدید ابزار برای پدر و مادر. به جای اینکه به بچه های خود را از آی فون پدر و مادر به دنبال به ماندن متصل با بچه های خود را می تواند راه اندازی یک دوم اپل دیده بان (کاملا مجزا از آنها) با استفاده از آی فون خود را و اپل ایدی به عنوان میزبان. این امر همچنین به پدر و مادر حرف آخر را در چه نوع از محتوای بچه های خود را می توانید در این ساعت مانند تماس های اضطراری و موسیقی است.

با یک ویژگی به نام SchoolTime پدر و مادر حتی می تواند تعیین کند چه برنامه های می تواند مورد استفاده قرار گیرد در چه زمان برای محدود کردن حواس او را پرت در کلاس درس.

این امر همچنین به معنی تطبیق با برخی از ویژگی های بهداشتی برای کاربران جوانتر. با توجه به 9to5Mac حلقه سیستم (مورد استفاده برای فعالیت های ردیابی) خواهد بود بر اساس معیارهای مختلف. قرمز حرکت, حلقه, برای مثال, می, پیگیری فعال دقیقه به جای فعال کالری به عنوان آن را با بزرگسالان است. پخش خواهد شد و همچنین تشویق کودکان و نوجوانان به نگه داشتن در حال حرکت با ارائه مجازی پاداش زمانی که آنها را به شرکت در ورزش و یا فعالیت در فضای باز.

ردیابی حملات هراس و استرس

اپل دیده بان سری 6 نیز گزارش آمده است با چند روان نظارت بر سلامت از جمله توانایی برای تشخیص زمانی که پوشنده لباس است که در مورد به تجربه یک حمله وحشت (یکی دیگر از به موقع از ویژگی های اگر آن تابه را در جهانی همه گیر). این شایعه نیز اشاره شد در مارس 30, نشت آن اشاره شده “بهداشت روانی اختلالات تشخیص است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>