UK politics news– live: Keir Starmer در مرحله نهایی مسابقات با نمایندگان مجلس پس از اخراج ربکا طولانی بیلی به عنوان Jenrick چهره های تماس برای همجنس watchdog بررسی

آقا Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی از سایه کابینه پس از او ستایش Maxine Peake زیر مصاحبه ای با مستقلکه در آن بازیگر نقش اول مرد ادعا کرد اسرائیل راز خدمات ما آموخت پلیس تاکتیک که منجر به جورج فلوید مرگ است. این ادعا رد شده است توسط اسرائیل و Ms Peake بعد گفت: این اشتباه بود.

کار رهبر در دیدار با نمایندگان مجلس در صبح روز جمعه گفت که او باور نداشت Ms طولانی بیلی بود یهودستیزانه اما او فکر های مقاله تا به حال نه تقویت علت بازسازی اعتماد با جامعه یهودی. Ms طولانی بیلی گفت که او می تواند “درک مشکلات [خود] موقعیت” اما گفت: “یک نگرانی معتبر در مورد شیوه های پلیس در سراسر جهان” به عنوان برخی در حزب چپ نامیده می شود برای او بازگشت.

برخی از ابراز خشم است که آقا Keir تا به حال نه به طور مستقیم به نام بوریس جانسون برای حذف مسکن وزیر رابرت Jenrick آنها کار کرده است با اشاره به sleaze دیده بان بیش از £1bn توسعه اموال مربوط میلیاردر حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند. یک سخنگوی رد تازه سوال بیش از یک اتهام ملاقات با اسرائیل معدن وارث Idan Ofer به گفته آقای Jenrick “فاش ساخت وزرا منافع انتصاب در راه معمول”.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

Nicola Sturgeon مردم را به پیروی از قوانین پس از اسکاتلند رسمی مرگ و میر در املای زباله از ادینبورگ مراتع

این پارک در پایتخت مرکز رها شده است در زباله تحت پوشش برای دو روز گذشته پس از جمعیت تبدیل به لذت بردن از خورشید است. ادینبورگ اخبار شبانگاهی گزارش می دهد که وجود دارد “عظیم و جدال” عصر روز گذشته.

یک گروه از داوطلبان تصمیم به ایجاد یک بیانیه با ریزه.

سوسیالیستی مبارزات انتخاباتی گروه مسائل بیانیه ای در جلسه Starmer

سوسیالیستی مبارزات انتخاباتی از کار نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای در نشست خود با آقا Keir Starmer صبح امروز با اشاره به “اختلاف قابل توجهی” بر اخراج از ربکا طولانی بیلی.

در این بیانیه گفت: اعضای گروه مطرح شده نیاز به حزب کارگر به صحبت کردن در برابر مداوم نقض حقوق بشر توسط دولت اسرائیل در میان مسائل دیگر.

شما می توانید متن کامل بیانیه زیر:

“سوسیالیستی مبارزات انتخاباتی از کار نمایندگان مجلس ملاقات صبح امروز با کار رهبر Keir Starmer.

در اخراج از ربکا طولانی بیلی از کابینه سایه روشن شد که اختلاف قابل توجهی باقی مانده است در این نقطه است. سوسیالیستی مبارزات انتخاباتی از کار نمایندگان مجلس روشن ساخته است که ربکا طولانی بیلی نباید اخراج شده اند و باید دوباره.

قریب الوقوع الحاق کرانه باختری توسط اسرائیل در دولت مورد بحث قرار گرفت و نیاز به نیروی کار, پارتی, نمایندگان مجلس, اعضای حزب و هواداران به صحبت کردن در برابر اسرائیل را غیر قانونی الحاق و مداوم نقض حقوق بشر توسط دولت اسرائیل مطرح شد.

نگرانی نیز مطرح شده درباره حزب پاسخ به این نقد و بررسی به نشت و در سال 2017 انتخاباتی خرابکاری و به خصوص درمان از نمایندگان مجلس است.

این یک کسب و کار مانند تبادل نظر صورت گرفت که در یک احترام متقابل به شیوه ای.”

دولت برنامه ریزی به سواحل برای جلوگیری از جمعیت جمع می گوید: خیابان داونینگ

وزرای هیچ برنامه ای برای تعطیل سواحل جلوتر از انتظار ورود جمعیت از مردم لذت بردن از آب و هوای گرم خیابان داونینگ ،

“هر کس باید قادر به لذت بردن از آفتاب و ما درک می کنیم که مردم می خواهند برای لذت بردن از فضاهای عمومی اما مهم این است که ما نمی خنثیسازی کار سخت انگلیسی عمومی در کاهش انتقال این ویروس” سخنگوی گفت وست جلسه.

“این موضوع برای مقامات محلی به مدیریت اعداد در کنار خدمات اورژانس و بهداشت عمومی انگلستان است.”

شماره 10 سخنگو نیز خواست طرفداران لیورپول برای مشاهده اجتماعی فاصله قوانین اگر آنها را به جشن خود را در لیگ برتر عنوان برنده این هفته است.

ما سیاسی ویرایشگر اندرو Woodcockاست داستان کامل در زیر:

تبلیغات

کارگری خواستار بررسی ‘بازیگر تنها” تروریسم پس از خواندن دارویی و نقدی

یک قاضی-led نقد و بررسی باید راه اندازی شد برای مقابله با “بسیار خطرناک و تهدید در حال رشد از تنها حمله” زیر دارویی و نقدی در مطلب هفته گذشته حزب کارگر گفته است.

خواندن حادثه چهارم اتهام حمله تروریستی به آمار انگلستان در هفت ماه پس از مقامات کاهش سطح تهدید در ماه نوامبر.

نیک توماس-Symonds, کار, را, سایه, صفحه اصلی, منشی, نوشته شده به Priti پاتل خواستار بررسی به بررسی نقش زندانها مشروط شدن خدمات بهداشت روانی و مقامات محلی در “نقاط بحرانی”.

ما امنیت خبرنگار لیز Deardenاست داستان کامل در زیر:

عمومی باید بیشتر مسئولیت شخصی ” زمانی که مستند برطرف پلیس روسای می گویند

روسای پلیس گفته اند که مردم باید “بیشتر مسئولیت شخصی” که مستند اقدامات بیشتر کاسته روز 4 ژوئیه است.

“به عنوان محدودیت سهولت بیشتر از 4 جولای در انگلستان, مهم این است که هر کس را بیشتر مسئولیت شخصی برای ایمنی خود را با ادامه به دنبال رسمی مشاوره و مقررات دولت” مارتین هویت ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) رئیس گفت.

“محدود کردن گسترش ویروس هنوز هم باید همه اولویت است.

“من می خواهم برای دوباره با تشکر از اکثریت قریب به اتفاق مردم برای مطیع مستند اقدامات دولت و مشاوره.”

Mr هویت را به عنوان جریمه برای مستند نقض کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در این ماه.

بلیط های در دست دو هفته به 22 ژوئن کاهش یافت و به فقط 189 از بالا از 5,280 در دو هفته به 27 مارس با توجه به موقت اطلاعات منتشر شده توسط NPCC در روز جمعه.

در مجموع 18,439 مجازات ثابت اعلامیه (FPNs) از جمله 15,856 در انگلستان و 2,583 در ولز ثبت شد توسط نیروهای تا 22 ژوئن دادهها نشان داد.

اعضای سوسیالیستی مبارزات انتخاباتی از کار نمایندگان مجلس به پایان رسید جلسه خود را با آقا Keir Starmer امروز در اخراج از ربکا طولانی بیلی با توجه به زمان‘ النی Courea.

کار رهبر و گروهی از نمایندگان مجلس به گزارش تصمیم گرفت برای ملاقات به طور منظم به بحث در مورد مسائل در حزب.

تبلیغات

بوریس جانسون می پرسد آلمان برای کمک به نجات انگلستان تماس با ما-ردیابی نرم افزار

بوریس جانسون تبدیل شده به آلمان برای کمک به نجات بریتانیا مشکل برنامه ای برای تماس-ردیابی نرم افزار برای جلوگیری از coronavirus – با وجود این ادعا آن را فن کار نمی کند به درستی, ما, معاون سیاسی ویرایشگر راب مریک گزارش.

برلین سفیر در لندن نشان داده است دولت او تا به حال “مورد بحث و بررسی امکان همکاری” با مت, Hancock, به وزیر بهداشت.

“آلمان کرونا برنامه شده است و در حال اجرا پس از 16 ماه ژوئن” Andreas Michaelis توییتی اضافه کرد: “کارشناسان به شدت مخاطبین و نگاه به حرکت رو به جلو با هم”.

این حرکت با وجود نخست وزیر امتناع جمع بسیار تمسخر ادعا می کنند که “هیچ کشور در حال حاضر دارای یک عملکرد پیگیری و ردیابی برنامه”.
 

در اینجا جزئیات ربکا طولانی بیلی نسخه از وقایع دیروز.

سابق وزیر آموزش و پرورش گفت که او حذف شده از کابینه سایه قبل از اینکه فرصتی برای برگزاری بحث های او درخواست کرده بود با Keir Starmer.

Ms طولانی بیلی گفت که آقا Keir تصمیم خود را به درخواست او را به ایستادگی کردن با وجود ارسال یک بیانیه توافق با دفتر روشن زودتر بیان حمایت بازیگر Maxine Peake.
 

کار تماس برای همجنس ناظر رسیدگی به رابرت Jenrick بیش از £1bn برنامه ریزی ردیف شامل میلیاردر حزب محافظه دهنده

کار اشاره کرده اند و مسکن وزیر رابرت Jenrick به مجلس کمیسر استانداردهای به دنبال رسیدگی به معاملات خود را با توسعه میلیاردر ریچارد دزموند سیاسی ما ویرایشگر اندرو Woodcock گزارش.

در نامه ای به کمیسر کاترین سنگ, سایه, مسکن, منشی, Steve Reed خواست همجنس ناظر به بررسی اینکه آیا آقای Jenrick حال نقض اصول اخلاقی نیاز به نمایندگان مجلس به رفتار با “probity و یکپارچگی” در رابطه با تایید خود آقای دزموند نرم افزار برای £1bn توسعه اموال در Westferry شرق لندن است.

مواد منفجره کش از مکاتبات اوایل این هفته منتشر شد نشان داد که آقای Jenrick شد “مصر” که Westferry مورد باید تکمیل شود قبل از معرفی جدید مقررات برنامه ریزی شده است که هزینه توسعه بیش از £40m. مسکن وزیر رد شورای محلی و برنامه ریزی بازرس اما بعد از نقض خود را در تصویب این طرح پس از پذیرش آن را “غیر قانونی”.
 

آقای رید گفت: “نخست وزیر نمی تواند فقط رفت و برگشت این موضوع را زیر فرش. هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد رابرت Jenrick را غیر قانونی و تلاش برای کمک به ریچارد دزموند دوج £150 متر در مالیات سال قبل از او ساخته شده یک سخاوتمندانه کمک مالی به حزب محافظه کار.

“نخست وزیر دوباره نشان داده شده محزون می خوانی قضاوت ضعیف با اشاره روشن نقض وزرا کد به دولت دبیر و او باید در حال حاضر تمیز کردن خود را در مورد دخالت خود را در این مورد است.

“دولت باید از انتشار تمام باقی مانده اسناد محرمانه در این مورد به نمایش عمومی چه آقای Jenrick و نخست وزیر شد واقعا تا ثابت کند که این شروع یک دوره جدید از حزب محافظه sleaze.”
 

 

تبلیغات

تا 140 افسر پلیس مجروح در خیابان غیر قانونی احزاب و تظاهرات ملاقات کمیسر می گوید:

پس از صحبت ماموران مواجه حملات در لندن برای دومین شب متوالی Dame Cressida, کیر محکوم پرخاشگری نسبت به پلیس در غیر قانونی احزاب را به عنوان “کاملا غیر قابل قبول است”.

این اسکاتلندیارد نیروهای مسلح گفت: نیروی یک “وظیفه” برای جلوگیری از غیر قانونی رویدادهای موسیقی در طول coronavirus همه گیر و قول داد: “ما آماده خواهد شد این آخر هفته.”
 

Keir Starmer می تواند رها کردن کار را تا سال 2030 خالص صفر آب و هوا هدف

حزب کارگر به رهبری جدید است گفت: آن را می تواند رها کردن جاه طلبانه تا سال 2030 بحران آب و هدف آن به تصویب رسید تحت جرمی Corbyn, سیاست ما خبرنگار Jon سنگ گزارش.

یک سخنگوی Keir Starmer گفت که او تا به حال به حمایت از برنامه های موجود در کار را آخرین مانیفست اما این حزب از دست داده بود انتخابات.

سبز جدید مقابله با سیاست به تصویب رسید تحت رهبری قبلی شامل هدف از یک مسیر به خالص صفر کربن تا سال 2030, تا حد زیادی بر اساس عظیم عمومی سرمایه گذاری در فناوری های سبز.

این پیشنهاد که تعهد می تواند کاهش یافته و باعث شده است تا اعتراض از نمایندگان مجلس در سمت چپ و نگرانی در میان فعالان.

بیست و چهار نفر از نمایندگان مجلس از سمت چپ از حزب از جمله جرمی Corbyn جان مکدانل و دایان ابوت نوشته اند یک نامه تایید پیشنهاد این استدلال که این مقدار به “لازم و اقدام فوری”.
 

بریتانیا به پیشنهاد صدها میلیون نفر برای به اشتراک گذاری از سقوط ماهواره ای شرکت پس از خروج از اتحادیه اروپا پروژه

انگلستان پیدا کرده بود خود را در نیاز به دسترسی به یک سیستم ناوبری ماهواره ای پس از مبارزه با تروریسم در اروپا محروم کشور از استفاده از عناصر از اتحادیه اروپا گالیله پروژه وینسنت چوب گزارش.

در حال حاضر کشور است که انتظار می رود به جلو £500 متر به سمت OneWeb سطح پایین ماهواره ای شرکت است که برای ورشکستگی زمینه در ماه مارس به دلیل تاثیر coronavirus, the Financial Times گزارش می دهد.

قصد دارد تا به حال در ابتدا مطرح شده برای انگلستان به توسعه خود را مستقل سیستم های ماهواره ای – اندازه گیری به احتمال زیاد به هزینه مالیات دهندگان بین £4bn و £5bn.

در عوض اگر پیشنهاد خود را با موفقیت انجام انگلستان است و انتظار می رود که خطر از 20 درصد در لندن مستقر در آمریکا تاسیس شرکت به عنوان بخشی از یک گسترده تر بخش خصوصی کنسرسیوم پیشنهاد است و هنوز به طور رسمی پذیرفته شده است. پیشنهاد به دلیل در روز جمعه با دیگر ارائه می دهد و همچنین درک می شود به انتظارنشسته بودند.

تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است درک کرده اند و پس از یک جلسه طولانی بین نخست وزیر و صدراعظم Rishi Sunak – که فقط در ماه گذشته هشدار “رکود اقتصادی شدید را دوست دارد که ما تا به حال دیده نشده” با توجه به تاثیر coronavirus مستند.
 

تبلیغات

وزیر می گوید قوانین محرومیت کلر مرغ ‘تغییر نمی دهد’ پس از آمریکا با وجود 10 هیچ انداختن تعهد

جورج Eustice گفت: انگلستان بود و نه “تحت هر گونه تعهد” به تغییر رویکرد خود را نگرانی از کشاورزان و فعالان این است که دولت می تواند پایین تر از استانداردهای وارداتی تولید به عنوان بخشی از تجارت با آمریکا, Lizzy Buchan گزارش.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را روشن ساخته است که آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا کشاورزان آمریکایی به محروم در آمریکا و انگلستان تجارت معامله با ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer توصیف نگرانی در مورد شیوه های کشاورزی به عنوان “آشکاری حمایت از تولیدات داخلی”.
 

وزیران را به همراه داشت و مطرح “دو تعرفه” طرح به واشنگتن است که به ما اجازه می دهد تولید کنندگان مواد غذایی به فروش محصولات که با رعایت استانداردهای بریتانیا اگر آنها پرداخت بالاتر levies. این حرکت را علامت قابل توجهی شل شدن قوانین فعلی که در آن انگلستان مطابق با سخت اروپایی رفاه و استانداردهای بهداشتی.

خواست تا تضمین کند که قانون انگلستان نمی خواهد تغییر آقای Eustice گفت: امروز برنامه: “من نمی توانم با اتصال دست هر دولت آینده به عنوان شما می دانید. این دولت روشن است ما بودند آنهایی که در سراسر منع استفاده از مواد شستشو از قبیل کلر و هورمون ها در گوشت گاو و ما نمی خواهد تغییر دهد.”
 

لندن شهر سالن مواجه ساخت £500 متر در کاهش اگر دولت نتواند برای حمایت از مقامات محلی صادق خان هشدار می دهد

شهردار لندن التماس کرد با وزیران برای جلوگیری از “دوران جدید ریاضت اقتصادی” را به عنوان او مجموعه ای از پیش بینی های آشکار لندن اقتدار در مواجه با کسر بودجه £493m در طول دو سال آینده.

تازه ما شکستن داستان به روز رسانی:
 

پس به طور گسترده ای محکوم صحنه های بسته بندی شده از سواحل در انگلستان جورج Eustice گفته او شده است به ساحل به تازگی و دیدم مردم با پیروی از قواعد.

“من رفتم به Bournemouth, ساحل خودم با خانواده من از چند هفته پیش و در واقع مردم رعایت اجتماعی فاصله وجود دارد و برخی فروشندگان برای کسب و کار باز و آنها را در محل خاص اقدامات برای اطمینان از وجود اجتماعی فاصله به عنوان به خوبی.

“به وضوح دیروز ما تا به حال خیل از مردم رفتن به ساحل در تعداد بسیار زیادی بود که بسیار مشکل تر است.”

وی افزود: “به عنوان مت Hancock است گفت: ما باید با قدرت در جای خود قرار داده تعطیلی باید که باشد لازم است.”

تبلیغات

پیشنهاد نهایی به زور بوریس جانسون به اجازه کودک پناهندگان دوباره با بستگان در انگلستان
 

آخرین بریده بریده نفس کشیدن پیشنهاد به نیروی بوریس جانسون اجازه می دهد تا جان کودک پناهنده به اتحاد دوباره با بستگان در انگلستان ساخته خواهد شد در ویکیانبار هفته آینده ما معاون سیاسی ویرایشگر راب مریک گزارش.

نخست وزیر باعث خشم در اوایل سال جاری زمانی که او دستور داد حزب محافظه نمایندگان مجلس برای سرنگونی تعهد خود برای مذاکره با اتحادیه اروپا برای رسیدن به توافق بر کودکان سرنوشت.

موسسات خیریه هشدار داده اند که بدون همراه جوانان به دنبال پناهندگی مجبور خواهد شد به نوبه خود به قاچاقچیان و مسیرهای خطرناک به منظور فرار از شرایط سخت و رسیدن به خانواده خود را.

برخی از آنها در میان مهاجران در دونکرک و کاله مجبور به خواب خشن با هیچ توالت و یا آب در حال اجرا هنگامی که مقامات پاک دور چادر خود را در سال گذشته است.

در حال حاضر یک کراس, پارتی, گروهی از نمایندگان مجلس مطرح است اصلاح مهاجرت به بازگرداندن یک طرح مشابه که کشیده شده توسط سابق کار MP Alf Dubs – اما پس از آن کاهش یافته است.

“ما نباید به طور ناگهانی از دست دادن همه کار سخت است که انجام شده است بیش از چند سال گذشته برای کمک به کودک و نوجوان پناهندگان دوباره با اعضای خانواده که می توانید برای مراقبت از آنها و آنها را به بازگشت به آینده” گفت: ایوت کوپر صندلی عوام صفحه اصلی کمیته امور.
 

جان مکدانل سهام دادخواست برای ربکا طولانی بیلی بازگشت

سابق سایه صدراعظم شب گذشته توییتی حمایت خود را برای سرنگون سایه وزیر آموزش و پرورش به tweeting:

او بعدها به اشتراک گذاشته یک طومار خواستار Ms طولانی بیلی بازگشت به دست آورد که تقریبا 9,000 امضا.

در اینجا Maxine Peake را صدای جیر جیر در نظرات او در مستقل.

تبلیغات

Jenrick عمل در روش معمول با ملاقات با معدن وارث

در میان خواستار رشد برای مسکن وزیر به حذف میان جنجال بر سر تصویب خود را از £1bn Tower Hamlets توسعه اموال مربوط میلیاردر حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند او چهره تازه سوالات رفتار خود را با یک ثروتمند معدن وارث برخی از 18 ماه قبل.

رابرت Jenrick و پس خزانه داری وزیر خزانه داری به ملاقات اسرائیل تاجر Idan Ofer نهایی صاحب انگلستان معدن شرکت کلیولند پتاس در 21 مارس سال 2018 با توجه به نگهبان.

در آن زمان آقای Jenrick شد ارزیابی اینکه آیا برای ارائه حمایت دولت جدید پتاس معدن ساخته شده توسط یک شرکت رقیب شباهنگ مواد معدنی است.

یک سخنگوی آقای Jenrick گفت: “او recused خود را از تصمیم گیری در شباهنگ مواد معدنی پروژه. او فاش ساخت وزرا منافع انتصاب در راه معمول است.

“در این جلسه که روز 21 مارس 2018 با آقای Ofer به بحث در مورد وسایل نقلیه الکتریکی و شارژ نقطه فن آوری و شرکت داشتند [خزانه] رسمی.”

‘مخلوط پیام خطرناک است,’ حکیم مشاور هشدار

پروفسور سوزان Michie یک روانشناس در دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری از دانشگاه کالج لندن به نظر می رسد گذاشته اند سرزنش برای جمعیت گسترده ای بر روی سواحل و در احزاب از اواخر فعالیتش در دولت آستان.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksibirthday giftsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma