کره جنوبی حمله پلیس از فعال که anti-شمال مبارزات انتخاباتی مطرح تنش

کره جنوبی پلیس روز جمعه حمله به دفتر یک فعال سیاسی که ضد کره شمالی پخش اعلامیه کمپین اتحاد تشدید تنش ها در شبه جزیره کره.

پلیس گفت: ماموران در بازدید از سئول دفتر Park Sang-hak به مصادره جزوات, حساب, کتاب و دیگر مواد مرتبط است. به Seoul Metropolitan Police آژانس گفت که پارک خواهد بود احضار به زودی برای بررسی.

ادامه مطلب: کره شمالی با تعلیق برنامه ریزی اقدام نظامی علیه جنوب اما تنش باقی می ماند

پارک کره شمالی پناهنده که راه اندازی بالن حمل تبلیغ جزوات سوی کره شمالی بوده است در انظار پس از کره شمالی به طور ناگهانی مورد استفاده در مبارزات انتخاباتی خود به عنوان توجیهی برای یک سری از تحریک آمیز مراحل در مقابل کره جنوبی. در میان آنها بود و باد خالی دفتر رابط ساخته شده توسط کره جنوبی در شمال سرزمین.

مقامات کره جنوبی بعد از پلیس خواستار بررسی پارک به اتهام بالا بردن animosities با کره شمالی و به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی ساکنان در نزدیکی مرز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کره جنوبی دولت بیان قوی تاسف هشدار شمال بیش از تهدیدات جدید

کره جنوبی دولت بیان قوی تاسف هشدار شمال بیش از تهدیدات جدید

مقامات در Gyeonggi استان که هم مرز کره شمالی درخواست جداگانه بررسی چند گروه مبارز از جمله پارک را به اتهام تقلب و اختلاس و اتهامات دیگر بیش از کمک مالی خود را فعالیت.

پارک روز دوشنبه گفت که پخش اعلامیه بود که تنها با هدف اطلاع رسانی کره شمالی ساکنان حقیقت در مورد خود دولت است و او را نگه ارسال بالن به آنها.

ادامه مطلب: کره جنوبی فعالان شناور هزاران پناهنده جزوات شمالی در میان تنش

فشار بر فعالان منجر به انتقاد که دولت لیبرال از رئیس جمهور مون جائه در فدا کردن اصول دموکراتیک برای نجات آن متزلزل تلاش برای آشتی با کره شمالی. فرماندار ایالت گیونگی-دو وابسته به این حزب حاکم است.

آژانس پلیس رسمی درگیر در این پرونده گفت: ماموران همچنین حمله به دفتر پارک برادر Park Jung-oh است که در شناور بطری های پلاستیکی پر شده با برنج نسبت به کره شمالی در سراسر دریای مرز است. این مقام که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که تحقیقات در حال انجام است گفت: پلیس برنامه ای برای احضار پارک یونگ-oh بیش از حد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کره شمالی تا ضربات مشترک کره رابط دفتر کره جنوبی هشدار عمل اگر افزایش تنش

کره شمالی تا ضربات مشترک کره رابط دفتر کره جنوبی هشدار عمل اگر افزایش تنش

صدای شهدا کره یک سئول-مسیحی بر اساس گروه غیر انتفاعی در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن چهار پرواز بالن حامل تعداد نامشخص انجیل به سمت کره شمالی در روز پنج شنبه. سئول وحدت وزارت ابراز تاسف بیش از فعالیت ها و گفت: مقامات در حال حاضر بررسی شده است این سازمان بیش از گذشته خود بالون راه اندازی.

در اوایل این هفته Park Sang-hak گفت: سازمان مخفیانه راه اندازی بالن بزرگ حمل 500,000 جزوات سوی کره شمالی با وجود هشدارهای مکرر از هر دو کره به انجام این کار. کره جنوبی دولت ابراز تاسف بیش از پارک فعالیت های, اما آن را به طور مستقل تایید کرد که آیا تمام بالن های خود را درباره کره شمالی قلمرو. یکی بود و بعد از آن در کره جنوبی است.

ادامه مطلب: کره شمالی تا ضربات اینتر-کره رابط دفتر به عنوان تنش با کره جنوبی, افزایش

تنش بین کره به طور موقت کاسته روز چهارشنبه زمانی که کره شمالی اعلام کرد این امر قرار داده مراحل را برای گرفتن انتقام از کره جنوبی پخش اعلامیه مانند ارسال خود را ضد سئول آگهی سرگیری تمرینات نظامی و برقراری مجدد پست گارد در مرز تخطی از سال 2018 موافقت نامه به منظور کاهش تنش است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی صابر تند است که با هدف استخراج در خارج از امتیازات در صورت فلج ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>