سنگاپور را انتخاب نوکیا Ericcson بیش Huawei برای ساخت هسته 5G شبکه – CNET


gettyimages-1128147333

سنگاپور قرار است به زودی اجرای آن 5G خدمات در اوایل سال آینده.

گتی ایماژ

سنگاپور برترین ارائه دهندگان مخابرات گزارش انتخاب در اروپا Ericcson و نوکیا بیش از Huawei به منظور توسعه شهر-دولت اصلی 5G شبکه پیوستن به یک لیست در حال رشد از کشورهایی است که باید محدود شرکت چینی برای مشارکت در ساخت نسل بعدی شبکه های بی سیم.

سنگاپور ارتباطات از راه دور است که این کشور بزرگترین شرکت مخابرات تصمیم به استفاده از تجهیزات از سوئد Ericcson در حالی که StarHub-M1 سرمایه گذاری مشترک برداشت فنلاند نوکیا پس از سنگاپور به فینال سبز-نور مخابراتی برای شهر-دولت 5G rollout. Huawei در ضمن همچنان به عنوان یک ارائه دهنده TPG مخابرات کوچکتر شبکه سیستم با توجه به بلومبرگ گزارش.

اعلام می آید پس از چندین کشور از جمله بریتانیا و کانادا کاهش و یا حذف Huawei نقش در توسعه شبکه های 5G در میان فشار آمریکا به حذف شرکت چینی را به دلیل امنیت ملی.

اما سنگاپور وزیر ارتباطات و اطلاعات S. Iswaran تاکید کرد که آنها “را حذف نمیکند هر فروشنده” در مصاحبه با بلومبرگ روز پنج شنبه. “شما یک تنوع از فروشندگان درگیر در جنبه های مختلف جهان 5G سیستم.”

Huawei کاهش یافته است به نظر این.

سنگاپور سمت چپ آن را به مخابرات ارائه دهندگان به خود را انتخاب کنید شبکه فروشندگان ارائه آنها ملاقات معیارهای خاص که شامل امنیت و عملکرد. شرکت مخابرات برنده 5G مجوز در ماه آوریل بود اما در عین حال به تکمیل مورد نیاز فرایندهای نظارتی از جمله انتخاب مورد نظر خود را طیف فرکانس تعداد زیادی فروشنده همکاران و دیگر ویژگی های و مسائل حقوقی این Infocomm توسعه رسانه سازمان (IMDA) گفت.

ما به مدت طولانی ادعایی که Huawei حفظ رابطه با دولت چین و تجهیزات از این شرکت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی در دیگر کشورها و شرکت ها. Huawei بارها و بارها رد کرده این.

سنگاپور تنظیم شده است به رول کردن آن 5G خدمات در اوایل سال آینده با برنامه ای برای پوشش کل شهرستان دولت تا سال 2025. 5G نسل بعدی شبکه های بی سیم است که نورد از سراسر جهان است. آن را زندگی می کنند در تعدادی از شهرستانها عمده ما و همچنین به عنوان قطعات از چین کره جنوبی و انگلستان در میان کشورهای دیگر. تکنولوژی جدید این مجموعه را دریافت و ارسال فوق سریع, اما آن را نیز آماده به قدرت همه چیز را از خود رانندگی اتومبیل های پیشرفته واقعیت افزوده تجارب است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چرا 5G به نظر می رسد ممکن underwhelming در اولین


17:06

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>