Rivian R1T برقی وانت slays سنگ و خاک در ویدئویی جدید – Roadshow

ما در اینجا در Roadshow شده اند دامن زده در مورد آینده Rivian R1T از آنجایی که ما برای اولین بار چشم گذاشته در آن را در خودرو لس آنجلس نشان می دهد در سال 2018 است. پس از آن این شرکت تا به حال به تاخیر راه اندازی رسمی آن تا سال 2021 با تشکر COVID-19 اما متوقف نشده مهندسین از گرفتن یک نمونه اولیه به صحرا در آریزونا برای برخی از خاک shenanigans.

در این ویدئو به Rivian از دست خوش پیشامد میشه در خاک لگد زدن به یک مقدار عادلانه از عکس آماده گرد و غبار. این قابل توجه اما آن است که نسبتا آسان برای به دست آوردن هر چیزی به رفتن تمام slidey در کم کشش سطوح مسطح. چه چیزی واقعا سرد است سنگ خزنده بخش است. در اینجا R1T همونطور بالا و پایین شیب دار سنگ پهن تپه بدون هیچ مشکل. آن را سخت به بگویید اگر کامیون استخدام دیفرانسیل قفل و یا اگر آن را ترکیبی از گشتاور بردار و ترمز کنترل کشش. بدون در نظر گرفتن نتیجه همان است. کامیون دسته متوسط اندازه تخته سنگ مانند این است که هیچ چیز.

بالا رفتن از تپه های سنگی در آریزونا.


Rivian

اما من فکر می کنم گفتن ترین قاب در فیلم دیدن شادی در مهندس چشمان بیش ماسک خود را به عنوان او حفاری به همه که شیرین فوری الکتریکی گشتاور.

تا کنون همه ما می دانیم در مورد R1T است که از آن خواهد شد که طیف وسیعی از تا 400 مایل 0-به-60 از حدود 3 ثانیه و آن را می توانید فورد آب تا سه پا عمیق است. یک موتور الکتریکی ساکن در هر چرخ —سلام تانک تبدیل می شود— و ارائه می دهد تا یک بار امتیاز از 1,764 پوند و دو امتیاز از بیش از 11000 پوند است.

همه که صدای عالی و اگر این تصویری است که هر نشانه ای از Rivian R1T باید شایسته کویر مدعی. اما ما باید به قضاوت رزرو تا زمانی که ما در واقع ما لب به لب پشت چرخ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>