دولت رها برنامه را به رابرت Jenrick بیشتر قدرت بر تصمیم گیری در برنامه ریزی’

دولت می خواست به رابرت Jenrick بیشتر قدرت بر تصمیم گیری در برنامه ریزی قبل از بحث در گرفت بیش از رابطه اش با یک میلیاردر توسعه دهنده ملک با توجه به گزارش.

اما بوریس جانسون تصمیم گرفته است برای قرار دادن پیشنهادات “در انتظار” به جای پرده آنها را در یک عمده سخنرانی در مورد بازسازی بریتانیا در پی coronavirus همه گیر دیلی تلگراف ادعا کرد.

نخست وزیر بود و همچنین انتظار می رود عبارتند از: تغییرات در یک کاغذ سفید در برنامه ریزی بعد از این سال ،

با توجه به تلگرافمسکن وزیر خواهد راه اندازی یک سیستم توسعه شرکت های با قدرت به برنامه ریزی و تصمیم گیری معمولا توسط شوراهای محلی.

این شرکت نیز قادر به خرید زمین با پول مجوز برنامه ریزی و سپس فروش زمین به توسعه دهندگان در سود است.

با این حال خیابان داونینگ توصیف ادعا می کند به عنوان “سیاست ما” گفت: “هیچ پیوند بین جریان بحث و تصمیم به قرار دادن برنامه های در خود نگه دارد. هنگامی که تماس مستقل, No10 گفت: آن را به حال چیزی برای اضافه کردن.

آقای Jenrick است که تحت فشار به توضیح خود را آشکار نزدیکی به حزب محافظه دهنده ریچموند دزموند در هفته منتهی به تصمیم خود برای تصویب £1bn توسعه در Westferry شرق لندن است.

مسکن وزیر نیز رو به ادعاهای او ملاقات دیگری میلیاردر در حالی که با توجه به تصمیم گیری است که باید تاثیر مالی در کسب و کار خود را.

به گاردین گزارش داد که پس از آن-خزانه داری وزیر خزانه داری به ملاقات اسرائیل تاجر Idan Ofer نهایی صاحب انگلستان معدن شرکت کلیولند پتاس در 21 مارس سال 2018 است.

در آن زمان آقای Jenrick شد ارزیابی اینکه آیا برای ارائه حمایت دولت جدید پتاس معدن ساخته شده توسط یک شرکت رقیب شباهنگ مواد معدنی است.

یک سخنگوی آقای Jenrick گفت: “او recused خود را از تصمیم گیری در شباهنگ مواد معدنی پروژه. او فاش ساخت وزرا منافع انتصاب در راه معمول است.

“در این جلسه که روز 21 مارس 2018 با آقای Ofer به بحث در مورد وسایل نقلیه الکتریکی و شارژ نقطه فن آوری و شرکت داشتند [خزانه] رسمی.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>