چین Huawei دریافت مجوز برای ساخت £1bn مرکز تحقیقاتی در انگلستان

چینی غول تکنولوژی Huawei دریافت کرده است موافقت برای ساخت £1bn تحقیق و توسعه (R&D) تسهیلات در انگلستان است.

این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه شورای محلی در کمبریج جایی که آن را به دست آورد و 500 هکتار از زمین های دو سال پیش چراغ سبز به جلو بروید با فاز اول این پروژه که ایجاد خواهد شد در حدود 400 شغل های محلی.

از این مرکز انتظار می رود که برای پوشش 50000 متر مربع در سراسر نه هکتار زمین و تنظیم شده است برای تبدیل شدن به Huawei بین المللی مقر آن opto-برق کسب و کار.

اما توسعه است به احتمال زیاد به جرقه خشم در آمریکا و همچنین در میان برخی از سیاستمداران که باید گفت Huawei تجهیزات می توان با استفاده از چین برای جاسوسی و که بریتانیا باید تجدید نظر در تصمیم گیری ساخته شده در ژانویه اجازه می دهد تا شرکت محدود نقش آن در شبکه های 5G.

اعلام می آید به عنوان نخست وزیر سابق بریتانیا تونی بلر گفت: در مهر خبرساز رویداد روز پنج شنبه که انگلستان باید به سمت با ما در تصمیم گیری.

“من فکر می کنم ما نیاز به ایجاد یک تماس و من فکر می کنم آن را به طرفدار آمریکا در پایان,” او گفت:. “آن را بسیار سخت برای ما بود و با ما در هر چیزی که ما لمس امنیتی است.”

اما Huawei بزرگترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی است را تکذیب کرد واشنگتن اتهامات و گفت که می خواهد به خنثی کردن این شرکت رشد به هیچ عنوان ما شرکت می تواند ارائه طیف وسیعی از فن آوری در یک قیمت رقابتی.

ویکتور ژانگ, معاون رئیس جمهور, Huawei گفت: توسعه جدید: “بریتانیا به یک پر جنب و جوش و بازار باز به عنوان به خوبی به عنوان برخی از بهترین استعدادهای جهان را ارائه کرده است.

“آن را به محل مناسب برای این مجتمع پردیس نوآوری. از طریق همکاری نزدیک با موسسات تحقیقاتی دانشگاه ها و صنعت محلی, ما می خواهیم به پیشرفت های نوری فن آوری ارتباطات برای این صنعت به عنوان یک کل در حالی که انجام بخشی از ما را برای حمایت بریتانیا گسترده تر استراتژی صنعتی.”

مقامات ایالات متحده گفته اند که توسعه پروژه بخشی از یک تلاش برای گسترش “نظارت دولت” در کشورهای غربی است. واشنگتن قرار داده Huawei همراه با یک نظارت تصویری شرکت Hikvision در تجارت لیست سیاه در سال گذشته بیش از نگرانی های امنیت ملی.

کیت Krach وزیر اظهار نظر در این طرح در یک صدای جیر جیر: “با CCP آن همیشه شروع با چیزی بی ضرر مانند یک R&D تسهیلات مربوط به یک دانشگاه معتبر.

“آنها پول اهدا, استخدام grads و صیقل دادن روابط عمومی خود را اعتبار. پس از آن می آید قلدری اجبار و گسترش نظارت دولت است.”


آقای Krach به خبرنگاران گفت: قبل از این که ما مایل به کمک به کشورهای دیگر خرید نسل بعدی فن آوری مخابراتی از غرب به جای ارائه دهندگان به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از هواوی.

مقامات بریتانیا در حال بررسی راه هایی برای کاهش خطر امنیتی مطرح شده توسط Huawei در نور جدید آمریکا اعلام کرد در ماه مه است که با هدف قطع این شرکت عرضه پیشرفته میکروچیپ نیاز به تجهیزات آن است.

Mr ژانگ به رویترز گفت این بود که “به اشتباه” به پیشنهاد اعلام آن به پایان رسیده بود نفوذ انگلستان تصمیم.

او گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد دولت 5G نقد و بررسی قبل از آن به پایان رسید اما این مرکز تحقیقاتی نشان یک سرمایه گذاری قابل توجهی در بریتانیا است.

“بریتانیا قطعا در مورد مراقبت از منافع بریتانیا و به منظور توسعه بهبود و رشد اقتصاد در اینجا,” او گفت:.

گزارش اضافی توسط سازمان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>