Brexit: آنگلا مرکل می گوید بریتانیا باید “زنده با عواقب’ بوریس جانسون تصمیم به خندق نزدیک تراز با اتحادیه اروپا

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آنگلا مرکل گفته است که بریتانیا را به “زندگی با عواقب” بوریس جانسون تصمیم به خندق ترزا ممکن است برنامه ای برای نزدیک تراز با اتحادیه اروپا پس از Brexit.

با چشم انداز از هیچ معامله Brexit بلندی زیادی پس از بریتانیا را رد کرد اتحادیه اروپا خواسته برای یک سطح میدان بازی در محیط زیست و حمایت از مصرف کننده و محل کار, حقوق خانم مرکل گفت که نخست وزیر موقعیت اشاره کرد به سمت یک “کمتر از نزدیک و به هم پیوسته اقتصاد” پس از پایان یک دوره گذار در ماه دسامبر.

و او به نظر می رسد به داش لندن امیدوار است که آلمان را وقف آن شش ماه ریاست اتحادیه اروپا – شروع هفته آینده به هل دادن از طریق آخرین لحظه معامله بیان کرد به جای آن که او را در اولویت قرار شد یک بیماری همه گیر طرح نجات برای اقتصاد اروپا است.

خانم مرکل صحبت شد تنها چند روز پس از چهارمین سالگرد بریتانیا همه پرسی رای به ترک اتحادیه اروپا و تقریبا پنج ماه پس از رسمی تاریخ Brexit در 31 ژانویه.

او به عنوان به طور منظم اجتماعی اروپا بررسی توسط دانشگاه شهر لندن دریافتند که 56.8 درصد از انگلیسی ها که در حال حاضر رای به باقی می ماند یا دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا نسبت به 34.9 درصد بود که رای به ترک – معادل یک فرمانده 62-38 تقسیم پس از عدم رای دهندگان حذف شده است. این مقایسه بسیار نزدیک 50-44 تقسیم در همان نظرسنجی در سراسر زمان 2016 رفراندوم

در ضمن جداگانه بررسی های نظرسنجی ایپسوس موری در بر داشت اکثریت (62 درصد) فکر می کنم آن است که ‘احتمالا’ بریتانیا را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا در 31 دسامبر بدون تجارت و معامله در مقایسه با فقط 30 درصد که فکر می کنم آقای جانسون را دریافت یک معامله مهلت – و 25 درصد که فکر می کنم او می تواند یک معامله خوب است که برای بریتانیا است.

تقریبا نیمی (49 درصد) ناراضی بودند با آقای جانسون را از دست داده و مبارزه با تروریسم در اروپا در مقایسه با 38 درصد که راضی بودند.

خانم مرکل قبلا بارها و بارها تاکید کرد آمادگی خود را برای اعتصاب یک معامله است که حفظ بریتانیا در جریان واردات و صادرات با این قاره است.

اما نظرات او امروز نشان می دهد او در حال حاضر می پذیرد که روابط تجاری خواهد بود کمتر عمیق مگر اینکه آقای جانسون اصلاح برنامه های خود را.

صحبت کردن با یک گروه از روزنامه های اروپایی از جمله انگلستان را نگهباناو گفت: “ما نیاز به اجازه رفتن از این ایده که آن را برای ما به تعریف آنچه که بریتانیا باید می خواهم. که برای بریتانیا برای تعریف – و ما EU27 را پاسخ مناسب.

“با نخست وزیر بوریس جانسون دولت بریتانیا می خواهد به تعریف برای خود چه رابطه آن را با ما پس از این کشور ،

“سپس آن را مجبور به زندگی با عواقب البته که است که می گویند با کمتر از نزدیک در ارتباط تنگاتنگ با اقتصاد است.

“اگر بریتانیا نمی خواهند به قوانین محیط زیست و بازار کار و یا استانداردهای اجتماعی است که در مقایسه با کسانی که از, اتحادیه اروپا, روابط ما کمتر خواهد بود ، که معنی آن را نمی خواهند استانداردهای در حال توسعه در امتداد خطوط موازی.”

رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره کنندگان دیوید فراست و میشل Barnier (ایسنا)

مذاکرات در آینده تجارت و امنیت ارتباط بین بریتانیا و اتحادیه اروپا به از سرگیری روز دوشنبه پس از شش ماه است که در آن پیشرفت کمی ساخته شده است.

آقای جانسون به طور رسمی مطلع در بروکسل که او نمی خواهد را به استفاده از یک دو سال تمدید مذاکرات قبل از شنبه را آخرین مهلت خروج او را شش ماه به اعتصاب یک معامله و یا دیدن انگلستان سقوط در سازمان تجارت جهانی شرایط با اعمال نرخ جدید تعرفه ها و سایر موانع تجاری.

اخیر وزارت خزانه داری برآوردها نشان می دهد که هیچ معامله مبارزه با تروریسم در اروپا در سازمان تجارت جهانی می تواند دست کشیدن از 9 درصد کردن اقتصاد بریتانیا به تعداد بیش از یک سال است.

مذاکرات متوقف شده بیش از اتحادیه اروپا خواست برای ادامه دسترسی به انگلستان ماهیگیری آب و پافشاری بر یک “سطح زمین” اجتماعی, محیط زیست و بهداشت عمومی قوانین و مقررات.

آقای جانسون رئیس مذاکره این هفته به thumbs-down به امکان سازش که بر اساس آن اتحادیه اروپا موافق به انگلستان توانایی برای شکستن رایگان از قوانین آن – در مقابل حق اعمال تعرفه های محصولات خود را اگر آن را انجام.

دیوید فراست گفت: “من می خواهم برای روشن است که دولت نمی خواهد توافق به ایده های مانند این یکی در حال حاضر در حال گردش به اتحادیه اروپا جدید حق به مقابله به مثل با تعرفه اگر ما تصمیم به ایجاد قوانین استیلای منافع ما.

“ما نمی تواند ترک خودمان باز به مانند پیش بینی نشده اقتصادی خطر است.”

Keiran پدلی مدیر سیاست در ایپسوس موری گفت: “مردم به طور کلی بدبین در چشم انداز خوب معامله تجارت برای انگلیس زده بودن با اتحادیه اروپا قبل از دوره گذار به پایان می رسد و روشن انتظار این است که انگلستان را به خروج از دوره گذار بدون یک معامله زده بودن.همه در همه ،

“هر حس عدم ضرورت در افکار عمومی در این موضوع ممکن است با این حقیقت توضیح داد بسیاری از آنها غافل از زمانی که ایران نیز به عنوان coronavirus غالب اخبار دستور کار است.

“البته بسیاری از Brexit هواداران خواهد بود اعتنا نمیکند که آیا یک معامله زده است به هر حال”.

– ایپسوس موری مصاحبه 1,127 انگلیسی, بزرگسالان بین 19 و 22 ژوئن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>