این بازی عالی هدست برای تلفن های موبایل مانند هدفون 3 برابر قیمت فقط $45 – CNET


plantronics

برای هدست

هدست بازی می توانید به طور جدی به گران, و آن را سخت برای پیدا کردن هدفون هزینه $300 و یا بیشتر. اما شما نیاز به صرف مقدار پول ؟ البته نه برای هدست دکل 400Hx یک مثال عالی از چرا. آنها صدای خوب — خیلی بهتر از خود متوسط قیمت این مفهوم را میرسانند. و در حال حاضر شما می توانید برای هدست دکل 400Hx برای $45 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف CNETPLR در پرداخت. که 37 درصد خاموش اصلی لیست قیمت و حتی کمی ارزان تر از 59 دلار آن را برای فروش در آمازون است.

این هدست برای هدست از بودجه خط و آن را برخی از سازش. پیشانی بند است که شاید عجیب ترین من تا کنون دیده می شود به عنوان مثال — به جای به طور مداوم قابل تنظیم باند earcups ضربه محکم و ناگهانی به یکی از سه موقعیت های مختلف. بنابراین در این جا ممکن است کامل نباشد. و هیچ آداپتور هدست در جعبه که بدان معنی است که شما احتمالا نیاز به خرید یک اگر شما می خواهید به استفاده از این هدست بر روی یک کامپیوتر. اما آن را طراحی شده برای ایکس باکس اولین و مهمترین, و است که در مقابل آن خوب کار می کند. CNET نشده به طور کامل بررسی این هدفون اما آمازون مشتریان به آن 4.1 ستاره و آن را به یک آمازون را انتخاب کنید.

در حال حاضر شما حتی می توانید انتخاب بین سیاه و کمو پایان هر چند که ممکن است در گذشته به عنوان موجودی قطره.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>