سابق Facebook security رئیس می گوید: توییتر برچسب زدن تهمت توييتها یک حرکت هوشمند’ – CNET


screen-shot-2020-06-24-at-2-13-42-pm.png

سابق Facebook رئیس افسر امنیتی Alex Stamos (نشان داده شده در سمت راست) صحبت می کرد در برخورد از خانه همایش در روز چهارشنبه. او در مصاحبه با نیکلاس کارلسون جهانی, editor-in-chief در خودی.

تصویر توسط Queenie ونگ/CNET

سابق Facebook رئیس افسر امنیتی Alex Stamos ستایش توییتر در روز چهارشنبه برای چه این شرکت به کار گرفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. در تماس تلفنی با شبکه های اجتماعی را رویکرد “حرکت هوشمند.”

“اجازه می دهد چیزی وجود داشته باشد بدون حذف آنها و سپس با در نظر گرفتن دور تکثير است که در واقع هوشمند حرکت” Stamos گفت: در برخورد از صفحه اصلی کنفرانس.

Stamos سخنان و می آید به عنوان Facebook چهره انتقاد برای آن عمدتا دست-رویکرد پست از سیاستمداران از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که Facebook را ترک کرده است بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های دست نخورده آن رقیب توییتر شروع به برچسب زدن رئیس جمهور توییتهایی.

توییتر محجبه دو از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای نقض قوانین خود را در برابر “ستایش خشونت” و از جمله “تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص.” اطلاع بر مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها دولت است که رئیس جمهور نقض سایت, قوانین, اما صدای جیر جیر باقی مانده بود تا به دلیل منافع عمومی. کاربران هنوز هم می تواند مشاهده و پرینت با کلیک بر روی اطلاع است اما این شرکت نیز کاهش می یابد و گسترش آن با در نظر گرفتن توانایی به پاسخ و یا به اشتراک گذاشتن این پست. شما هنوز هم می توانید پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با یک نظر.

توییتر نیز اضافه شده یکی دیگر از برچسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که شامل ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای. هفته گذشته شرکت برچسب گمراه کننده تصویری مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده است که شامل جعلی سی ان ان دارای صدای تیک تیک به عنوان “دستکاری” قبل از از بین بردن این ویدئو مانند Facebook به دلیل کپی رایت شکایت.

“Facebook رفتن به باید به دنبال…توییتر کمی بیشتر در اینجا” گفت: Stamos مدیر دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه. “توییتر من فکر می کنم می تواند انجام بیش از حد, اما در هر دو مورد من فکر می کنم آنها فقط میخوام باید صادقانه و شفاف در این مورد به دلیل این موضوع است که اتفاق می افتد این است که آنها نمی گفت که چگونه آنها این تصمیمات است.”

با اشاره به ویروسی Plandemic تصویری که شامل تئوری های توطئه های مختلف در مورد کوروناویروس plandemic, Stamos با اشاره به این که پایین کشیدن محتوا می تواند سوخت خود را گسترش. Facebook و گوگل متعلق به یوتیوب حذف <url> چرا که آن را پیشنهاد کرد که با پوشیدن یک ماسک می تواند شما را بیمار, که این شرکت در نظر گرفته مضر coronavirus اطلاعات غلط. توییتر گفته است که این ویدئو نمی نقض قوانین خود مسدود هشتگهای برای ویدئو و مشخص شده لینک به محتوای نا امن در تلاش برای محدود کردن گسترش آن. با وجود همه اين تلاش ها نسخه هایی از این ویدئو را نگه داشته ظاهر بر روی سیستم عامل.

“افرادی که می خواستند برای پیدا کردن آن هنوز هم آن را در بر داشت اما وقتی که آنها در آن آنها آن را پیدا در این زمینه این است که میوه ممنوع من اجازه داده نمی شد به” Stamos گفت. “که در بسیاری از راه های ساخته شده آن را بسیار قوی تر است.”

کاهش گسترش دروغ و برچسب زدن آن, او گفت: “خوب تعادل” و “بهترین راه برای مبارزه با دروغ.”

Facebook می کند شریک زندگی با شخص ثالث واقعیت چکرز و مکان های هشدار دهنده توجه بیش از پستهایی که حاوی اطلاعات غلط. اما آن را نمی کند ارسال پست از سیاستمداران به واقعیت چکرز. این شرکت اعلام کرد که کاربران باید قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که سیاستمداران می گویند که بیان سیاسی است که در حال حاضر به شدت طلبه.

با وجود نگرانی هایی است که تهمت را پست می تواند تحریک خشونت علیه معترضان Facebook مشخص است که رئیس جمهور اظهارات بحث برانگیز است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” نمی نقض قوانین خود را. Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت: در اواخر ماه مه که مغلوب ساختن پیشی جستن پست شامل یک مرجع به گارد ملی به طوری که شرکت جزئیات آن را به عنوان یک هشدار در مورد اقدام دولت که مجاز است تحت سیاست خود را در مورد تحریک خشونت.

“بر خلاف توییتر ما باید یک سیاست قرار دادن یک هشدار در مقابل از نوشته های که ممکن است به تحریک خشونت زیرا ما اعتقاد داریم که اگر یک پست تحریک به خشونت می شود صرف نظر از اینکه آن است که ارزش خبری دارند حتی اگر آن می آید از یک سیاستمدار” او گفت:.

پس از Facebook کارکنان برگزار نادر اعتراض در برابر کارفرما زوکربرگ گفت که شبکه های اجتماعی شد بررسی سیاست های خود از جمله درباره استفاده دولت از نیروی.

آن را با توجه به اینکه به برچسب پست ها از سیاستمداران با اطلاعات غلط اما زوکربرگ نیز نگرانی که انجام این کار شامل یک خطر پیشرو Facebook “را به editorialize در محتوای آن ندارد.

در ضمن تهمت متهم کرده است شبکه های اجتماعی از سانسور محافظه کار بیان. در اواخر ماه مه تهمت امضا فرمان اجرایی که محدود کردن حمایت های حقوقی, اینترنت, سیستم عامل تحت قانون فدرال از مطالب ارسال شده توسط کاربران آن است. مرکز دموکراسی و تکنولوژی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر نظم ادعا که آن را نقض متمم اول قانون اساسی بود و تلافی جویانه علیه توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>