تشخیص چهره شرکت پاکستان پس از بررسی نرم افزار منجر به بازداشت غیر قانونی در ایالات متحده

تشخیص صورت فروشنده رتبه یک محاسبات گفت: این امر “اضافه کردن ابزارهای قانونی” و تحقیق راه های دیگر برای خنثی کردن سوء استفاده و پس از آن نرم افزار بود که برای اولین بار شناخته شده بازداشت غیر قانونی مبتنی بر فناوری در ایالات متحده است.

رابرت ویلیامز که سیاه و سفید است, صرف بیش از یک روز در بازداشت پلیس دیترویت در ماه ژانویه پس از رتبه یک نرم افزار تشخیص چهره متصل گواهینامه رانندگی خود را عکس به نظارت تصویری از کسی دزدی از مغازه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در میشیگان (ACLU) گفت.

ادامه مطلب: آمازون ممنوعیت پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی برای یک سال

پلیس با استفاده از تشخیص چهره در محکومیت بیش از یک دهه. اما فعالان ادعا آن افزایش استفاده بیشتر نیاز به اقدامات احتیاطی به دلیل مسائل ممکن است از جمله فن آوری نقاط ضعف در شناسایی افراد سیاه و سفید.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط ACLU ویلیامز می گوید افسران منتشر شد او پس از تصدیق “کامپیوتر” شده اند باید در اشتباه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جدا دستورالعمل از ایالت میشیگان پلیس که کمک دیترویت مقامات و رتبه یک می گویند در صورت به رسمیت شناختن نتیجه باید استفاده نمی شود به عنوان پایه ای برای بازداشت. پلیس فاقد همخوانی شواهد قبل از دستگیری ویلیامز, شهرستان Wayne دادستان Kym شایسته گفت.

RCMP اعتراف به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره

RCMP اعتراف به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره

“این مورد نباید صادر شده است بر اساس (پلیس) بررسی و برای که ما عذرخواهی می کنیم” ارزش در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد “این به آن در هر راه را برای ساعت است که آقای ویلیامز صرف در زندان است.”

دفتر او گفت: آن را نمی دانم که آیا پلیس محققان درگیر در Williams’ مورد بوده است تحریم.

دیترویت پلیس کاهش یافته است به نظر ویلیامز مورد, اما آن را در حال حاضر محدودیت های تشخیص چهره با استفاده از به جرایم خشونت آمیز و تهاجم.

ادامه مطلب: Clearview AI: زمانی که می توانید شرکت ها با استفاده از تشخیص چهره داده ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رتبه یک ارشد اجرایی برندان Klare گفت: در یک ایمیل که بر اساس دنور-شرکت “اضافه خواهد شد یک حقوقی به معنی لغو هر گونه استفاده از نرم افزار ما است که ما را نقض منشور اخلاقی و انجام بررسی های فنی و اضافی پادمان ما می تواند به نرم افزار ما برای جلوگیری از هر گونه بالقوه برای سوء استفاده.”

رتبه یک توصیف کرده است نگرانی در مورد تشخیص چهره misidentifying مردم سیاه و سفید به عنوان “تصورات غلط” دولت آمریکا با استناد به تحقیقات در مورد بالا و دقت بالا سیستم.

به جای Klare گفت: موضوع کلیدی در Williams’ مورد بود پلیس دستگیری او را قبل از داشتن شواهد کافی.

RCMP در “همکاری کامل” با کمیسر حریم خصوصی در بررسی Clearview AI: بلر

RCMP در “همکاری کامل” با کمیسر حریم خصوصی در بررسی Clearview AI: بلر

آیتالله سیستانی به نام Detroit پلیس برای ممنوعیت تشخیص صورت “را به عنوان حقایق آقای ویلیامز مورد اثبات هر دو است که به فناوری ناقص است و محققان در حال شایسته نیست در استفاده از چنین فن آوری.”

ویلیامز دستگیری نگران پنج ساعت در مجموع $3,800 گرفته شده از یک Shinola فروشگاه در اکتبر 2018.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مایکروسافت پارسیان و Amazon.com Inc متوقف تشخیص صورت فروش به پلیس این ماه زیر را در سراسر کشور تظاهرات که خواستار پایان دادن به اجرای قانون تاکتیک که ناعادلانه هدف آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها.

(گزارش شده توسط Samad دیو; گزارش های اضافی توسط جفری dastin می; ویرایش توسط هوارد Goller تام براون و اعطای McCool)

© 2020 ایسنا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>