Edmonton Oilers’ کوین لاو کن هلند برداشت هاکی سالن از شهرت

پس از 19 سال صبر کوین لاو به عنوان هاکی سالن از شهرت.

سابق Edmonton Oilers defenceman بخشی از کلاس 2020. او شده است می خواهم واجد شرایط برای سالن از سال 2001.

“من هرگز خودم را به عنوان یک Hall of Famer گفت:” لاو. “رویای من همیشه به پیروزی استنلی فنجان و سالن از شهرت چیزی بود که من هرگز در مورد خواب.”

ادامه مطلب: Jarome Iginla عناوین هاکی سالن از شهرت را در سال 2020 کلاس

لاو است Oilers’ حق رای دادن رهبر در بازیهای انجام شده است. او برنده پنج استنلی جام با این تیم و یکی با نیویورک رنجرز. او به پایان رسید کار خود را با 431 امتیاز در 1,254 بازی اما آمار نیست داستان از ارزش خود را برای تیم او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کوین فقط یک جنگجو و یک برادر است که هر چیزی را برای شما. عالی وفادار و قابل اعتماد هم تیمی است که به هیچ یک دوم است” گفت: سابق Oilers هم تیمی گلن اندرسون. “او آنقدر تحت فشار است.

“هنگامی که کشتی گرفتن در آب او می دانست که چگونه برای خالی کردن آب و گرفتن کشتی رفتن در مسیر درست است.”

Oilers مدیر کل کن هلند انتخاب شد به سالن در ساز دسته.

او موفق به کسب چهار جام استنلی با Detroit Red Wings سه به عنوان تیم مدیر کل.

“ما پیش نویس خوب اول رساند”. “آنها ساخته شده است یک فرهنگ وجود دارد. فرهنگ بود در مورد این تیم است. آن را در مورد برنده شدن است.”

Jarome Iginla ماریان Hossa داگ ویلسون و کیم سنت پیر را تشکیل می دهند و بقیه از کلاس از سال 2020 است. القای آخر هفته برای نوامبر برنامه ریزی شده. 13-15 در تورنتو است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>