Coronavirus: غیر فعال مرد به مرگ گرسنگی در طول مستند’ می گوید: MP

یک مرد معلول به مرگ گرسنگی در طول coronavirus مستند چرا که او قادر به دریافت مواد غذایی یک کار MP است.

بل Ribeiro-Addy با اشاره به “غم انگیز” حادثه در Streatham جنوب لندن در حالی که موسسات خیریه به شواهد و مدارک به زنان و عدالت کمیته در روز چهارشنبه.

او درخواست آنچه که آنها فکر دولت را “بی میلی” برای گسترش بالینی بسیار آسیب پذیر لیست شامل بیشتر بیماری و معلولیت.

“در حوزه وجود دارد گزارش غم انگیز از یک مرد معلول در واقع گرسنگی به مرگ به خاطر او بود قادر به دسترسی به مواد غذایی و ملزومات” او گفت:.

Ms Ribeiro-Addy همچنین با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که 38 درصد از معلول یا آسیب پذیر مردم قادر به خرید آنلاین شکافها و 26 درصد ترسیده بودند ابتلا به کرونا در حالی که بازدید از سوپر مارکت ها.

Fazilet هادی موقت مدیر سیاست در حقوق معلولین انگلستان گفت: این کمیته که افراد معلول به حال مواجه می شوند “بدبینی و سوء ظن” که آنها را “نوعی تلاش برای کار سیستم”.

او گفت: “ما در حال تمام شدن بسیار تجربیات مختلف بسته به مهربانی و مفید و آموزش کارکنان در خاص ما سوپر مارکت.

“من فکر می کنم آن بوده است (یک) هولناک کاتالوگ, من درک می کنم که چرا وجود دارد یک فاجعه در چند هفته اما من نمی فهمم چرا سوپر مارکت ها عدم مسئولیت خود را غیر فعال مشتریان است.”

Edel هریس مدیر اجرایی این ناتوانی در یادگیری خیریه Mencap گفت: وجود دارد نیاز به “چابکی” در اطراف این لیست از شرایط آسیب پذیر در طول مستند.

“پیام مهم است که اگر شما نیاز به حمایت و کمک در یک منطقه از زندگی خود را در این زمینه دسترسی به مواد غذایی و سپس شما حق کمک و پشتیبانی را قادر می سازد که به اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

موسسات خیریه نیز گفت: دولت در ارتباطات شده است “غیر قابل دسترس” و “عجله” خروج افراد معلول و مشکلات روحی و روانی احساس مانند یک “چاره”.

دادن یک مثال بیشتر saieh Ozmen رئیس پژوهش و سیاست در عمل در از دست دادن شنوایی گفت: عمده مستند اعلام توسط بوریس جانسون در 23 مارس بود “به طور کامل غیر قابل دسترس”.

او گفت: “مردم فقط به سادگی غافل از شدت وضعیت ما شنیده ایم از مردم در تماس با ما گفت: کل خانواده فقط غافل از آنچه اتفاق می افتد تا هفته بعد تا زمانی که کسی قادر به تماس با آنها است.”

Ms Ozmen اضافه شده است که مردم لب حرکات و حالات صورت هستند “به طور کامل نقاب” توسط جریان تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان, مانع ارتباط با افراد ناشنوا.


شفاف ماسک های پزشکی که در دسترس ما نیاز به تایید برای استفاده در بیمه خدمات درمانی برای کمک به این آدرس او اضافه شده است.

افراد معلول نیز در حال مواجه با اعضای عمومی برای پوشیدن ماسک صورت در حمل و نقل عمومی به موسسات خیریه گفت: با وجود داشتن دلایل قانونی تحت هدایت منتشر شده در ژوئن 15.

Ms هادی گفت: “از آنجا که ارتباطات نیست به کار گرفته شده برای نشان دادن تعادل بین پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما می توانید اما نه با پوشیدن یک جایی که آن را دشوار است برای شما آن منجر به رویارویی به خصوص بین اعضا و افراد معلول.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>