Coronavirus: پل هوایی می تواند تنظیم شود تا در ماه آینده به عنوان خارجی رزرو تعطیلات افزایش

دولت تنظیم شده است به اعلام یک لیست اولیه از کشورهای انگلستان خواهد شد که پل هوایی توافق با آن گزارش شده است اجازه می دهد مسافران برای نجات تعطیلات تابستانی خود را از محدودیت های اجرا شده توسط بین المللی مستند اقدامات است.

هوا پل — توافق بین دو کشور برای اجازه سفر به داخل و خارج از کشور بدون نیاز به 14 روز در قرنطینه شده و با تبلیغ به عنوان یک راه برای صرفه جویی در هر دو بخش گردشگری و ملت امید از سفر خارجی در یک پست-مستند جهان

در حال حاضر از جمله اقدامات در حال انتظار برای معرفی به عنوان بخشی از یک فرآیند سه مرحله شروع با موافقت نامه های بین انگلستان و تعدادی از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و یونان و آلمان با توجه به تیوی دیلی تلگراف.

این اقدامات بنا به گزارش با توجه به معرفی برای 4 جولای. از آنجا دوم گروه بزرگتر از کشورها ممکن است اضافه شده در تاریخ بعد از جمله کشورهای اسکاندیناوی و کم خطر Caribbean Islands, مقاله اضافه شده است.

می آید پس از وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: اندازه گیری می شود توافق برای کشورهای با کروناویروس تست-و-ردیابی سیستم در همان استاندارد انگلستان.

خواسته عوام حمل و نقل کمیته را انتخاب کنید آنچه “ملاحظات” در مذاکرات با کشورهای دیگر به راه اندازی یک پل هوایی آقای Shapps گفت: توانایی یک کشور برای هشدار به مردم اگر آنها شده اند در تماس با فرد مبتلا به کروناویروس است یکی از عوامل است.

ترسیم پرسشهایی که توسط مقامات بریتانیا گفت: “آیا آنها چیزی معادل آن به ما NHS تست-و-ردیابی سیستم ؟ آزمون-و-ردیابی سیستم بسیار زیاد است در اینجا در حال حاضر. ما باید از این ظرفیت برای آزمون به مراتب بیشتر از این است که فورا مورد نیاز است که اجازه می دهد تا برای هر گونه ارتقاء در هر نقطه.

“آیا کشور ما در حال صحبت کردن به آن نوع از توانایی?”

او اضافه کرد که سطح و مسیر بیماری در یک مقصد خواهد بود همچنین یک کلید در نظر گرفتن.

آقای Shapps گفت: “من به طور کامل درک درد است که حمل و نقل هوایی است که رفتن را از طریق. من می دانم که هر دو برای فرودگاه ها برای شرکت های هواپیمایی و در واقع برای زمین گرداننده و همچنین این coronavirus شده است یک فاجعه کامل.

“تنها چیزی که بدتر است این است که اگر کشور می کند و ادامه کار آن را انجام می دهند در بالای آن.

“به همین دلیل قرنطینه معرفی شده است در یک نقطه که در آن ما در بالای آن است.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از بحث در مورد آنچه که ما انجام شده است باید در ابتدا” او افزود: “هیچ افسر ارشد پزشکی گفت: من در همان ابتدا که (قرنطینه) خواهد بود و نه یک راه حل از ابتدا.”

این می آید به عنوان تعداد زیادی از مردم به دنبال کتاب سریع گریز بنا به گزارش موج.

با استناد به داده ها از وب سایت مقایسه قیمت Travelsupermarket, این بار گزارش این شرکت دیده می شود 52 درصد افزایش در افراد رزرو سفر در مقایسه با دو هفته پیش با هفت بیست و مقصد در نظر گرفته شده برای سفرهای بودن در اسپانیا.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>