بهترین گوشی های ناهموار که شما نمی خواهد شرمنده به توان – CNET


rugged phones
برایان کولی/CNET

این 2020 و شما هنوز هم قرار دادن قشنگ $15 پوشش خود را از $1,000, تلفن, ساخت, مسخره, از میلیون دلار است که اپل و سامسونگ صرف به مهندس آن. ناهموار گوشی های که لازم نیست موارد جدید نیستند اما معمولا شبیه قطعات که به سقوط کردن یک کامیون کمپرسی. خوشبختانه نسل جدیدی از گوشی های با دوام است که در اینجا با ترکیبی از slimness ظرافت و ویژگی های منحصر به فرد است که شما را در زمان نامشخص است.

برای مثال سامسونگ XCover نرم افزار و گربه S52 مدعی بودن سبکترین و باریکترین گوشی های ناهموار بود (هر چند گربه S52 است که تنها در ایالات متحده در دسترس به عنوان یک بازار خاکستری دستگاه). بزرگتر اما گربه براق S61 ارائه می دهد منحصر به فرد سنسور دما و فاصله. این کوچک UniHertz AtomXL می نویسد: یک صفحه جدید در گوشی ناهموار stylebook در حالی که Kyocera DuraForce Pro 2 و Sonim XP8 را بدون عذر خواهی برای خطوط ناهموار که دربر این آخرالزمان-آماده دستگاه.

استحکام و آب-مقاومت در برابر

این گوشی در خنده کاهش یافته و در یک طبقه dunked در آب و یا حتی غوطه ور در مایع تمیز کننده — دومی که یک ترفند شسته و رفته در یک زمان هنگامی که ما تقریبا همه چیز. استحکام اعتبار برای اکثر گوشی های استاندارد نظامی 810-G (MIL-STD-810G) که شامل بسیاری از مشخصات است اما معمولا به عنوان توانایی مقاومت در برابر یک 1.5 متری رها کردن (4.9 فوت) بدون آسیب. تمام گوشی های تلفن در لیست ما هستند 810-G امتیاز.

یک گوشی مقاومت به ماده خارجی است که مدلول یک IP کد به طور معمول IP68. “6” در IP68 به معنای این گوشی گرد و غبار و شن-تنگ در حالی که “8” به معنی این گوشی در برابر آب به عمق 1 متر. تمام گوشی های تلفن در لیست ما هستند IP68 دارای استثنا گربه S61 است که IP69 دارای معنی آن را نیز می تواند مقاومت در برابر و مستقیم اسپری مایع در علاوه بر این به غوطه ور شدن.

برخی از گوشی های در این خلاصه باید افسار کلاه که مهر و موم خود را از USB-C جک. این خسته کننده در استفاده روزانه و پیچیده قرار دادن گوشی در یک دسکتاپ شارژ ایستاده است. از آنجا که اکثر گوشی در این لیست نیست استفاده از یک کلاه برای رسیدن به آب و گرد و غبار مقاومت, من می خواهم توصیه می کنند که نگه داشتن در ذهن هنگامی که برای خرید یک گوشی ناهموار.

فشار به بحث

با آتش سوزی, قطع برق و سیل و دیگر حوادث غیر معمول تبدیل شدن بیشتر معمول بسیاری از مردم در حال پیوستن به محلی محله پاسخ گروه یا تیم CERT که تکیه بر رادیو-سبک ارتباطات اما نه لزوما واقعی با رادیو. فشار به بحث بیش از تلفن همراه برنامه های مانند Zello اجازه می دهد تا تلفن به کار مانند یک دستگاه مخابره ترانزیستوری با هر کس دیگری در حال اجرا در همان برنامه. Sprint و Verizon ارائه خدمات مشابه به عنوان گزینه های طرح.

Push to Talk apps

بنابراین از بسیاری جهات به یک دستگاه مخابره ترانزیستوری بر روی تلفن خود را. PTTOC برنامه برای هر دو مصرف کنندگان و شرکت و اولین پاسخ را نشو و نما در سال های اخیر با گسترش گسترده ای از 4G LTE است که اجازه می دهد تا آنها را به رفتار بسیار شبیه به واقعی و رادیو و اما با دور بیشتر فراست.

برایان کولی/CNET

تمام گوشی های تلفن در لیست ما به جز گربه S52 یک یا دو دکمه اختصاصی است که می تواند مجموعه ای برای فشار به بحث و همه آنها می توانند نقشه آن را به Zello محبوب ترین پلت فرم PTT. آن را یک تجربه بصری از ضربه زدن یک دکمه بر روی صفحه نمایش به بحث هر چند PTTOC خدمات کار نمی کند مگر اینکه شما یک اتصال Wi-Fi و یا اتصال داده تلفن همراه.

Push to Talk button on Samsung XCover Pro

بسیاری از گوشی های در خلاصه ما باید حداقل یک تخصیص دکمه های سخت افزاری است که می تواند به نقشه برداری توابع چند جمله فشار به بحث با استفاده از دوربین و یا ارسال اضطراری چراغ هشدار از طریق برنامه.

برایان کولی/CNET

این Unihertz AtomXL نیز یک “واقعی” رادیو سازگار با نوع رادیو (GMRS و FRS رادیو برای مشخص تر می شود) که اغلب انجام شده توسط محله داوطلبان و همچنین با برخی از ژامبون فرکانس های رادیویی. می رسد کسانی که از طریق فرکانس 400 تا 480 مگاهرتز ارسال و دریافت توانایی های, اما آنها هنوز هم در انتظار FCC تایید نوع در ایالات متحده است. آنها همچنین نیاز به یک آنتن خارجی که متصل به یک رشته SMA جک آنتن بر روی گوشی.

Unihertz Atom XL is also a real radio

این Unihertz اتم XL می تواند ارتباط با FRS و GMRS رادیو و همچنین با UHF رادیو هام هر چند استفاده از چنین است انتظار ما از نوع تاییدیه FCC.

برایان کولی/CNET

این Sonim XP8 نیز درست رادیویی توانایی از طریق اختیاری Xpand ماژول است که آن را به یک فرستنده و گیرنده در 900 مگاهرتز باند ISM. که نیست به احتمال زیاد آشنا یا مفید به فرد به طور متوسط ، این XP8 نیست سازگار با FRS و GMRS رادیو به طور معمول انجام شده توسط داوطلبان واکنش اضطراری.

دو سیم کارت

بسیاری از گوشی ها در لیست ما پشتیبانی از دو سیم کارت به آنها نوع دیگری از استحکام: شبکه تابآوری. اگر شما مایل به صرف پول داشتن دو حامل های فعال بر روی یک تلفن می تواند به معنای تفاوت بین داشتن خدمات یا نه در طول یک بحران است. راه اندازی یک جفت مشخصات فنی متمایز حامل بر روی یک تلفن می تواند قابل ملاحظه ای کاهش می دهد شانس خود را از بودن آفلاین هنگامی که شبکه های مسدود یا آسیب دیده است. برای مثال شما ممکن است فعال کردن هر دو Verizon و AT&T در یک دو سیم کارت گوشی و یا ترکیب گوگل Fi فعال با یا AT&T یا Verizon به صورت مجازی سه شبکه تلفن از گوگل Fi شیپور خاموشی به هر دو با حداکثر سرعت دویدن و T-موبایل.

Samsung XCover Pro dual SIM and removeable battery

سامسونگ XCover Pro ویژگی های هر دو تیم فیزیکی سیم کارت پشتیبانی و همچنین یک باتری قابل جابجایی.

برایان کولی/CNET

سه تا از این گوشی در لیست ما در دسترس هستند با GSM Band 14 پشتیبانی می کند به طوری که آنها می توانید با استفاده از AT&T FirstNet ویژه شبکه تلفن همراه است که اولویت شما و جلوگیری از دیگر کاربران شبکه در زمان های شدید بار شبکه مانند در طول بلایای طبیعی است. شما فقط می توانید ثبت نام برای FirstNet با داشتن یک تلفن سازگار با این حال شما نیاز به همچنین حمایت از طریق یک شرکت خدمات اضطراری سازمان شما درگیر با.

جلوی بلندگو

بسیاری از گوشی های ما امروز را یک فداکاری بزرگ به نام طرح: سخنرانان خود را ندارد هدف ما گوش, اما وری از تلفن. یک زن و شوهر از این گوشی در لیست ما اصلاح است که با جلو رو بلندگو که ضربه دور meek دوره سطح در جریان اصلی گوشی.

Sonim XP8 front speakers

بلندترین سخنرانان از هر تلفن در این گروه هستند جلوی آنهایی که در Sonim XP8

برایان کولی/CNET

این بسیار مفید است برای PTT, برنامه, به ویژه هنگامی که شما در یک گیج کننده و یا در فضای محل. اما توجه داشته باشید حیوان خانگی من کینه: اسپیکر حالت است راه بیش از حد امروز پس از صدا کردن نکنید. ما نمی خواهیم به شنیدن مکالمات خود را و یا FaceTime. برخی از earbuds زمانی که یک بلندگو نیست, ماموریت حیاتی است.

این Sonim XP8 سابقه طولانی با حرفه ای اولین پاسخ دهندگان و توسعه پیچ پایین امن اتصال صوتی به ارائه صدا و قدرت به طیف گسترده ای از بلندگو میکروفون و ترکیبی از این دو است.

باتری قابل تعویض.

به یاد داشته باشید که بسیاری از گوشی های این ؟ آنها ساخته شده شارژ اضطراب کمتر از یک موضوع است. فقط پاپ در یک باتری یدکی و عقب 100% شارژ در ثانیه است. سامسونگ XCover نرم افزار و Sonim XP8 باید swappable باتری به عنوان بخشی از خود را آماده برای هر چیزی اخلاق. حتی سریعترین شارژ نمی تواند در رقابت با این راه حل ساده.

اوه آره واقعا خوب دوربین و صفحه نمایش

ناهموار گوشی های مورد استفاده در درمان دوربین و کیفیت صفحه نمایش به عنوان انتخابی اما این مدل جدید کمی ترک فاقد وقتی که می آید به این ویژگی ها. آنها ممکن است به تعداد دوربین بر روی گل سرسبد گوشی های مانند آی فون 11 Pro و یا سامسونگ Galaxy S20 اما دوربین های آنها کافی در مگاپیکسل و امکان استفاده از Google پردازش تصویر ساخته شده را به آندروید. گالری عکس های مقایسه ای در زیر قابل توجه است عمدتا در چه عادی عکس ها هستند: آنها به سختی مختلف از نمونه عکس گرفته شده با یک گل سرسبد گوشی.

گربه S62 طول می کشد دوربین تصویربرداری یک گام بیشتر با یکپارچه FLIR thermal sensor که گربه می گوید که با دقت 0.1 درجه سانتیگراد در حالی که اسکن تا 100 نفر یک دقیقه در فاصله 5 فوت است. که نوع تابع ممکن است تبدیل شدن به محبوب تر در حال حاضر ما در حال زندگی در coronavirus بیماری همه گیر.

CAT S61 FLIR image

چه کسی می دانست سردترین بخشی از یک گربه است آن بینی ؟ این FLIR سنسور دما در پشت گربه S61 است با دقت 0.1 درجه سانتیگراد است.

برایان کولی/CNET

تمام گوشی های تلفن در لیست ما استفاده از شیشه خو. دو گربه های همراه آخرین کورنینگ گوریل شیشه ای 6 که مقاوم تر است به تکرار و بالاتر قطره از آن بیشتر شایع سلف.

اندازه و وزن

در حالی که برخی از جدیدترین گوشی های ناهموار هستند تقریبا غیر قابل تشخیص از استاندارد های همراه برخی از آنها هنوز هم بزرگ و افتخار از آن است. چند ایستادگی کردن در پشته زیر, اما بسیاری از آنها شبیه به استاندارد گوشی های.

Rugged phones incognito

شما می توانید بگویید یک زن و شوهر از این گوشی های ناهموار اما بقیه در ترکیب با عادی هستند. از بالا به پایین: Unihertz اتم, XL, گربه S52, Sonim XP8. Samsung XCover Pro, Samsung Galaxy S8 با پوشش, پیکسل, 3a با پوشش Kyocera DuraForce Pro 2 گربه S61.

برایان کولی/CNET

این نمودار نشان می دهد که وزن تفاوت و ویژگی تفاوت بین گوشی های. به طور کلی سامسونگ Galaxy XCover نرم افزار و گربه S52 هستند standouts در نازک طراحی با نور ساخت و ساز ناهموار. و به یاد داشته باشید: این اصلا نیاز به یک پوشش.

Unihertz اتم XL

گربه S52 (بازار خاکستری)

گربه S61

Sonim XP8

Samsung XCover Pro

Kyocera DuraForce Pro 2

قیمت

$329

$485 (est.)

$999

$648 (Verizon)

$500 (کلیک کنید)

$500 (AT&T)

دکمه های قابل برنامه ریزی

1

0

1

2

2

2

دو سیم کارته ؟

Y

Y

Y (بر حسب منطقه)

Y

Y

N

Swappable باتری ؟

N

N

N

Y

Y

N

جبهه بلندگو ؟

N

N

N

Y

N

Y

نمایش

4.0 اینچ, 1,136×640-صفحه گوریل شیشه ای 3

5.6 اینچ, 1,440×720-صفحه گوریل شیشه ای 6

5.2 اینچ, 1,920×1,080 پیکسل, گوریل شیشه ای 6

5-اینچ, 1,920×1,080 پیکسل, گوریل شیشه ای 3

6.3 اینچ, 2,340×1,080 پیکسل, گوریل شیشه ای 5

5.0 اینچ, 1,920×1,080 پیکسل, Kyocera یاقوت کبود سپر

ضخامت

17.5 mm

9.7 mm

13 میلی متر

18mm

9.9 mm

13.4 mm

وزن

7.9 اونس است.

7.4 اونس است.

8.8 اونس است.

11.8 اونس است.

6.3 اونس است.

8.3 oz.

ابرقدرت

فوق العاده کوچک و یک رادیو واقعی.

باریکترین گوشی ناهموار در جهان است.

FLIR و فاصله-اندازه گیری سنسور

از ویژگی های-لادن و سخت به عنوان ناخن.

نقطه شیرین برای نسل جدید دشوار گوشی های.

HD Voice و چی شارژ بی سیم.

ناهموار است برای شما مناسب است ؟

اگر شما می خواهید از آخرین و پیشرفته تصویری ضبط عکاسی محاسباتی و یا یک لپ تاپ-کلاس CPU این گوشی نیست و کاملا آماده به جای فعلی خود را دستگاه. اما اگر شما خسته از شکستن همراه به طور منظم با استفاده از PTT نرم افزار مانند Zello یا بزرگ در هوای آزاد, ماجراهای یا خدمات عمومی داوطلب کار فکر می کنم فراتر از مظنونین دفعه بعد شما در بازار برای یک گوشی. این ناهموار جدید را جایگزین گوشی های excitingly متمایز دوباره.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>