TaskRabbit مدیر عامل استیسی براون-Philpot به گام را در پایان ماه اوت – CNET


brown-philpot-gettyimages-930586218

استیسی براون-Philpot صحبت می کند روی صحنه در طول SXSW 2018.

دیو پدلی/گتی ایماژ برای SXSW

TaskRabbit مدیر عامل استیسی براون-Philpot, پله به عنوان رئیس این پلت فرم است که متصل handymen محرک و دیگر فرفره کارگران با افرادی که وظیفه آنها می خواهم به جای پرداخت شخص دیگری را انجام دهد. قهوه ای-Philpot اعلام کرد که این حرکت در مصاحبه با نیویورک تایمز منتشر شده در سه شنبه.

قهوه ای-Philpot یکی از معدود زنان در اجرایی نقش مهمی در صنعت فن آوری گفت: این بار که از او می خواهم برنامه ریزی برای خروج “برای ماه” اما هنوز تصمیم در نقش بعدی او.

“ما برنامه ریزی شده برای این ماه و حتی در حال حاضر ما در حال برخورد با یک رکود همه گیر و عدالت اجتماعی حرکت همه در همان زمان” او گفت: بار.

قهوه ای-Philpot بود به نام مدیر عامل شرکت TaskRabbit در سال 2016 و به رهبری این شرکت بود که آن را به دست آورد Ikea. او همچنین خدمت در هیئت مدیره HP, Nordstrom و سیاه کد.

“تحت رهبری TaskRabbit تبدیل به یک موفقیت جهانی کسب و کار است که به شدت موقعیت برای ادامه سال بیش از سال, رشد” گفت: TaskRabbit سخنگو روز سه شنبه اضافه کرد که قهوه ای-Philpot را ترک خواهد کرد این شرکت در Aug. 31. “در طول تصدی TaskRabbit گسترش یافت و هزاران نفر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده و کانادا و اروپا است.”

قهوه ای-Philpot همچنین صحبت با زمان مورد تظاهرات اخیر بیش از نابرابری نژادی و گفت: دره سیلیکون نیاز به انجام بیشتر برای تقویت تنوع.

“شده است وجود دارد بسیار حرکت در شرایط ایجاد برابری جنسیتی در tech,” او گفت:. “ما باید یک راه طولانی برای رفتن با اقلیت. ما یک راه طولانی برای رفتن با ساخت مطمئن شوید که ما باید بیشتر مردم سیاه و سفید نشان داده شده در tech.”

بیش از چند سال گذشته دره سیلیکون بوده و تحت شدید به ویژه هنگامی که می آید به تنوع. یک 2018 مطالعه نشان داد تنها 2 درصد از زنان شاغل در تکنولوژی در سیلیکون ولی در حال سیاه, اسپانیایی, آمریکایی های بومی و یا بومی آلاسکا. شرکت های فن آوری اختصاص داده اند پول و منابع به سمت تغییر جمعیت خود را, اما پیشرفت همچنان کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>