بازگشایی انگلستان بارها در 4 ژوئیه است “طوفان کامل” برای اختلال پلیس می گویند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پلیس در حال نیروبخش برای یک “طوفان کامل” از مستی و اختلال همانطور که بارها باز برای اولین بار در بیش از سه سال در انگلستان است.

نوشیدن موسسات را بازگشایی درهای خود را در روز شنبه 4 جولای که هوا به هوای گرم و آفتابی روز برای خیلی از کشور است.

پلیس می ترسند که به عنوان مردم گله به خود مردم دولت را “یک متر به همراه” اجتماعی-دورى قوانین می تواند به افزایش تنش ها بر صف ظرفیت و الزامات مورد نیاز برای مشتریان اطلاعات تماس گرفته شود.

یک افسر تشبیه می دوزند خوشگذرانی به “هفته از سال جدید Eves” خواستار زمان بندی و شرایط یک “طوفان کامل”.

پلیس فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل افسران هشدار داده است که تصمیم به بازگشایی تمام زبان انگلیسی بارها در همان زمان اضافه کردن فشار بر پلیس و امدادگران و بیمه خدمات درمانی باعث افزایش شدید در دعوا و مستی.

“اعلام این کاهش مستند انجام شده است در چنین راهی است که سر از بخار خواهد بود جمع بین در حال حاضر و 4 جولای که می تواند توسط برخی به عنوان یک شمارش معکوس برای زمان حزب است که دقیق نیست و قطعا پیام ما می خواهیم به ارسال” صندلی جان Apter اضافه شده است.

“این منجر به مسائل است که پلیس را مجبور به مقابله با. اولا البته وجود دارد نگرانی در مورد مصرف الکل منجر به مستی و غیر مسئولانه رفتار کنند.

“نیز وجود دارد نگرانی از این است که افرادی که نمی توانید بارها به دلیل محدودیت هایی که هنوز هم در جای خود ممکن است جنگ شود.”

آقای Apter گفت که اگر چه کسب و کار مورد نیاز برای زنده ماندن “ایمنی عمومی باید پارامونت” و خواست میخانه را برانگیخت به مسئول و پایبند به ادامه محدودیت.

“مردم نشان داده اند که حمایت خود را کلید کارگران در طول مستند – آنها می توانند همچنان به حمایت از رفتار معقول در حال حاضر,” او اضافه شده است.

فیل ویور, صاحب, پیر اسمیت در چرچ لوفرد, Warwickshire, هرچه یک نوشیدنی به عنوان میخانه و مهمان نوازی کارفرمایان را تشویق دولت های پیشنهادی به مشتریان اجازه می دهد از طریق درهای خود را دوباره (PA)

بسته شدن بارها و بارها در میان رانندگان از کاهش شدید جرم و جنایت پس از محدودیت به اجرا در آمد و در 23 مارس به دلیل همبستگی بین شب و اقتصاد و دعوا ضرب و جرح و دیگر جرائم.

شنبه ها به طور معمول شلوغ ترین شب برای مرتبط جنایات و اختلال همچنین تمایل به افزایش داغ و آب و هوای آفتابی. آن نیز خواهد شد اولین تعطیلات آخر هفته پس از روز پرداخت برای بسیاری از کارگران است.

رئیس پلیس Superintendents’ Association گفت: ماموران ترجیح داده اند یک “راه اندازی نرم” در یک هفته.

“این خطر وجود دارد در یک روز آخر هفته به خصوص اگر آب و هوا خوب است که می تواند وجود داشته باشد برخی از چالش های پیش رو برای پلیس اما واقعیت این است که ما را در مقابله با تقاضا” رئیس سرپرست پل گریفیث گفت: مستقل.

“به عنوان یک سرویس ما دنده خودمان را بر این اساس و در مناطق که در آن ما فکر می کنم تنش ممکن است بازی ما باید یک حضور.”

Ch Supt Griffiths ابراز امید است که مردم خواهد بود “درک درستی از وضعیت آنها پیدا کردن خود را در” در مورد صف و ظرفیت و با اشاره به وجود تنها تعداد کمی از حوادث جزئی در سوپر مارکت ها در میان غارت ترس در شروع مستند.

استیو کنت صندلی South Yorkshire Police فدراسیون گفت: این را بهتر است به بازگشایی بارها در یک شنبه یا اواسط هفته به “تعدیل اولیه ارواح”.

“اگر آن را به توان در یک شنبه و در صورتی که آب و هوا می کند تبدیل به واقعا گرم و سپس رفتن به متاسفانه یک بیت از یک طوفان کامل” او اضافه شده است.

“این احتمال وجود دارد که وجود دارد در حال رفتن به, متاسفانه, برخی موارد, از اختلال است. خوشبختانه نیروی برنامه ریزی شده است این در حالی که آنها در حال برنامه ریزی آن با افزایش نیروی انسانی, بنابراین من امیدوارم که ماموران قرار دارد به عنوان کوچک که ممکن است.”

Mr کنت افزود: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته از سال جدید Eves.”

دیگر مقامات در مورد زمان حرکت در میان هشدارهای بهداشتی رهبران موج دوم coronavirus.

اندی برنهام کار شهردار, Greater Manchester, دولت را متهم به “پایین آمدن در کنار خطر به جای احتیاط” و اولویت بندی اقتصاد سلامت.

“این طرح برای باز کردن همه چیز در یک شنبه است و من فکر می کنم یک اشتباه” او گفت:.

“من فکر می کنم مردم در محلی نیروهای پلیس و شوراهای سراسر کشور خواهد شد فکر می کنم: چرا ؟ چرا همه است که اتفاق می افتد در یک شنبه؟”

و همچنین به عنوان, میخانه ها, رستوران ها, هتل ها, سینما, مکان های عبادت و سالن مو در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی در روز 4 ژوئیه در حالی که دیگران از جمله کاباره ها و ورزشگاه باید بسته باقی می ماند.

در بارها مصرف کنندگان خواهد بود خواست به ماندن یک متر از هم جدا و با استفاده از دیگر حفاظت مانند ماسک و یا صفحه نمایش که در آن ممکن است.

جدول خدمات است که تشویق به کاهش میزان تعامل مشترک در سطوح و مدیران خواسته خواهد شد که به مشتریان اطلاعات تماس به طوری که آنها را می توان توسط بیمه خدمات درمانی اگر یک شخص آبخوری است coronavirus.

با توجه به دولت هدایت مردم از حداکثر دو خانواده قادر خواهد بود برای دیدار بارها با هم اگر چه مشخص نیست که چگونه این قانون به اجرا گذاشته خواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>