درخواست تماس برای وزیر برای استعفا پس از استان اعلام ساسکاتون زندان گسترش

الیزابت فرای جامعه ساسکاچوان است درخواست استانی دولت به تجدید نظر در برنامه های خود را برای گسترش بازداشتگاه مرکز در ساسکاتون زندان.

سازمان تنظیم یک دادخواست آنلاین با این مضمون که “با کارگردانی $120 میلیون دلار برای گسترش یک زندان دولت ساسکاچوان است سیگنالینگ به ساکنان آن است که همیشه وجود دارد بودجه برای افزایش پلیس و زندان اما هیچ پولی برای پرداختن به ریشه و عوامل موثر بر آن بیش از حد زندانی در این استان: فقر & بی خانمانی نژادپرستی نهادی و عدم سلامت روان و اعتیاد پشتیبانی می کند.”

آن مدیر اجرایی گفت: اخبار جهانی او امیدوار است که این استان را از نظر بودجه حمایت جامعه برنامه نویسی و جایگزین های زندان زمان.

“قرار دادن مردم در بازداشتگاه مرکز تا یک سال (که) نه اتهام است و نه کار درست را انجام دهید. ما معتقدیم در decarceration و جایگزین حبس” ساندرا پشته گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این استان اعلام کرد گسترش در ژوئن 17.

ادامه مطلب: دولت استانی قرار می دهد $6.3 M نسبت به ساسکاچوان زندان ،

آن را ببینید اضافی دو واحد ساخته شده است که افزایش ظرفیت 427 نفر است.

این استان گفت: سرمایه گذاری برای گسترش زندان ها و خدمات اجتماعی متقابلا منحصر به فرد نیست و نیاز است که به خانه افرادی که تهدیدی برای امنیت عمومی.

“ما استانی تادیبی مراکز به طور مداوم و یا در بیش از ظرفیت و در اواسط ماه مارس این سال ما آمار تعداد رکورد مجرم در بازداشت است. ما دیگر نمی تواند انطباق زیرساخت های موجود در تادیبی امکانات به خانه محکوم و remanded مجرم” خواندن بیانیه ای از اصلاحات وزیر کریستین بگویید.

“ما متعهد به همکاری با شرکای خود در سراسر مناطق دیگر از دولت و در سطوح مختلف دولت در پیشگیری از جرم طرح.”

ادامه مطلب: بومی حبس نرخ در استان 65 درصد فدرال و 75% استانی

کنگره از مردم بومی (CAP) است دعوت از وزیر برای استعفا با استناد به $120 میلیون طرح در یک سال استان است محاسبه $2.4 میلیارد دلار کسری بودجه.

“این ساسکاچوان دولت به طور کامل از لمس و حتی شروع به رسیدگی به بیش نمایندگی از مردم بومی در زندان گفت:” ملی معاون رئیس کیم Beaudin در آزادی مطبوعات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل سال جاری گزارشی از کانادا تادیبی محقق در بر داشت سه-خارج-از-چهار استانی زندانیان بومی هستند.

ادامه مطلب: افزایش نشان می دهد مصرف بیش از حد نیاز برای مصرف ایمن سایت: ایدز ساسکاتون

“باید خواندن آنها گم شده و قتل زنان بومی و دختران گزارش در تمام ؟ 2015 حقیقت و آشتی گزارش ؟ و یا آنها به سادگی انتخاب به دفن سر خود را در شن ؟ این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سمت درمان و مراکز آموزشی فرصت های به نگه داشتن مردم از زندان و برای کمک به کسانی که در حال حاضر زندانی شده است.”

الیزابت فرای جامعه اضافه شده به این پرسش که چگونه این استان تامین می شود به بازداشتگاه مرکز و محروم $1.3 میلیون درخواست از ایدز ساسکاتون برای آن تحت نظارت مصرف سایت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نیاز به خواب از شفقت. ما نیاز به خواب (در مورد) قرار دادن هر انسانی در هسته و نگاه هر انسان به عنوان یک انسان و نه به عنوان یک شماره” پشته گفت.

همانطور که از تاریخ 23 ژوئن در 5 p. m. در حدود 1000 نفر این طومار را امضا کرده اند.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>