خارج از استان دیدار خانواده ها در N. B. خانه های سالمندان به باز کردن جولای 3

زندگی در خانواده, New Brunswick ارشد مراقبت از خانه های جدا شده توسط ولایتی محدودیت های مسافرتی به زودی قادر خواهد بود تا دوباره با عزیزان خود در میان COVID-19.

با استان اعلام اقیانوس اطلس حباب باز در جولای 3, خانواده خواهد بود قادر به سفر بین Maritimes استان بدون نیاز به خود منزوی. مدیر Briarlea ارشد مراقبت در منزل در مانکتون Charline جانسون می گوید: از آن خواهد شد یک برکت و رحمت برای ساکنان که حتی تا به حال یک پنجره بازدید خود از استان اعضای خانواده.

ادامه مطلب: سفر حباب آینده به آتلانتیک کانادا جولای 3

“کسانی هستند که از استان آنها واقعا محدود بود به Facetime بازدیدکننده داشته است به طوری که آنها واقعا به دنبال به جلو به قادر بودن برای آمدن به این استان گفت:” جانسون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما زمانی که خانواده ها برای دیدار می آیند, آنها را مجبور به پیروی از یک پروتکل سخت گفت جانسون.

اعضای خانواده مورد نیاز خواهد بود به کتاب قرار ملاقات خود را برای ملاقات و تنها دو نفر در یک زمان مجاز برای خارج بازدیدکننده داشته است در حالی که حفظ, اجتماعی, فاصله, او گفت:. در داخل ملاقات محدود است به یک نفر که به عنوان در هر دستورالعمل های منتشر شده توسط این استان در هفته گذشته باید با پوشیدن ماسک در همه زمان ها گفت: جانسون.

ادامه مطلب: افق بیماران در حال حاضر مجاز 1 بازدید کننده روزانه و ماسک مورد نیاز

“ما به حال هر بازدید کننده و در عین حال در داخل زیرا مردم نوع مصرف آن را کمی آهسته تر” او گفت:.

ترس از موج دوم ویروس جانسون می گوید: 97 درصد از خانه و خانواده هستند و انتخاب آن را بازی امن و در حال ملاقات با عزیزان خود در خارج از زمانی که ممکن است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما می دانیم که آن کار نمی کند برای همه” او گفت:, و اضافه کرد این اولویت است.

دورین Coulder, 97, زندگی در Briarlea شده است و قادر به دیدار با اعضای خانواده و زندگی در نوا اسکوشیا از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“من تمام عمرم خانواده در هلیفکس و با مرز بسته آنها هرگز می تواند تا,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او امیدوار است برای دیدن نوههایشان او به زودی حتی اگر نمی تواند در رسیدن به او برسد

“شما نمی توانید یک آغوش نه” او گفت:.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>