کیا سدونا وانت می شود قبل به احساس بیشتر SUV-مانند – Roadshow


2021 Kia Sedona

این در حال حاضر یک “گرند ابزار خودرو” با توجه به کیا.


کیا

Kia وانت دریافت تعمیرات اساسی در روز چهارشنبه پس از نسل بعدی سدنا متمایل در کره جنوبی که در آن آن را به عنوان شناخته شده کیا کارناوال.

با نام تجاری تبلیغ این طراحی مجدد به عنوان یک راه برای حرکت سدنا نزدیک به SUV طرف از همه چیز, چند, اشتباه نکنید, آن را هنوز هم یک مینی ون با درب کشویی و همه چیز. کیا طراحان همچنان به بد گویی کردن از همه چیز خارج از پارک و جدید سدنا به نظر می رسد بسیار بزرگ در عکس.

جلو پنجره مشبک دریافت لوکس تر جزئیات و reimagined ببر شکل بینی در حال حاضر ادغام با چراغهای جلو. دندانه دار در طول روز در حال اجرا چراغ همچنین برجسته کردن شکل. اگر شما نگاه از نزدیک طراحان همچنین ایجاد یک بسیار وحشی چراغ جلو طراحی بیش از حد. در گوشه و کنار نشستن بالا تیرها در حالی که پایین پرتوهای جداگانه هستند و نشستن بیشتر به سمت داخل, در داخل پنجره مشبک است. LED چراغ های در حال اجرا در آغوش مقابل سیگنال به نوبه خود به ایجاد جذاب مجموعه ای از چراغ. آن را شسته و رفته برای دیدن وانت در شب با این راه اندازی.

SUV طراحی نشانه در فرم دوباره نسبت که شامل کوتاه تر جلو برآمدگی و یک ستون نقل مکان کرد بیشتر عقبی برای ایجاد یک دیگر هود. این تغییرات در نتیجه فضای بیشتری در داخل و همچنین طولانی مشخصات هنگام بازدید از خارج است. مانند جدید Sorentoآریزونا نیز می پوشد تزئینی C-pillar به پایان رسید در کروم و یک الگوی الماس. در ترکیب با سیاه کردن A – و B-ستون این یک شیک از مردم تکان دهنده است.

2021 Kia Sedona

حفر این طرح بسیاری است.


کیا

عقب می شود تغییرات عمده ای هم با یک نوار نور و نازک کروم نوار بالای آن است که لینک آن کروم C-ستون از سمت. ستاره فیلم سکسی از عقب پایان واقعا به بیشتر از یک وسیله نقلیه سودمند پرنیان بنابراین تجلیل به کیا در انجام آن است. هیچ چیز اشتباه با یک مینی ون, مردمی, اما ظاهرا آنها نیاز به نگاه مانند Suv ها برای به دست آوردن پذیرش این روزها.

کیا داده نشده است, و ما با یک نگاه به داخل کابین در عین حال اما زمان سدنا در حال حاضر با کمال تعجب لوکس. ما باید صبر کنید برای دیدن بیشتر.

جزئیات بیشتر در مورد انتقال قدرت و امکانات دیگر در دسترس نیست و در عین حال هم اما کیا گفت: اطلاعات بیشتر در حال آمدن است به زودی. آریزونا/کارناوال را در فروش در کره جنوبی بعد از این سال, اما ما فروش نیست و تایید نشده است. کیا را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر برای کسب اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>