جهانی Okanagan میزبان یک-روز آنلاین جمع آوری کمک برای دره غذا بانک

مواد غذایی بانک ها در اکنگن دره شده اند کار اضافه کاری برای ادامه دادن مواد غذایی در جداول از افرادی که در حال مبارزه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما در حال پیدا کردن خیلی بیشتر افراد نیاز به استفاده از مواد غذایی بانک گفت:” جودی Bedford Peachland مواد غذایی رئیس بانک.

“همه ما می تواند بود در آن طرف جدول; مقدار را ندارد.”

این Peachland مواد غذایی بانک تعدادی از مشتریان دو برابر شده است و از ماه مارس برای مقابله با افزایش تقاضا. آنها باید تنظیم ساعت خود را بنابراین مشتریان می توانید انتخاب کنید تا خود را سفارشی مانع هر جمعه.

ادامه مطلب: مجازی کنسرت به نفع Okanagan مواد غذایی بانک

در حال دور شدن از خود را در بازار مدل در ماه مارس زمانی که مستند آغاز Central Okanagan بانک مواد غذایی شده است در تلاش برای نگه دارید تا با خواسته های رو به رشد تنظیم خدمات خود را به یک درایو از طریق مانع خدمات تحویل مواد غذایی با خیال راحت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در طول همه گیر بانک غذایی در کلونا دیدم 27 درصد افزایش مشتریان دسترسی به خدمات خود را.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“همانطور که ما حرکت به ژوئن ما را دیده اند 21 درصد افزایش می دهد” گفت: Trevor خزه, Central Okanagan مواد غذایی بانک مدیر عامل شرکت.

“در ماه ژوئن ما خدمت کرده اند از 2000 نفر 750 از آن دسته از افراد شده اند کودکان و 20 درصد از این افراد شده اند سالمندان.”

داوطلبان و کارکنان استراتژیسازی برای چه خزه پیش بینی است یک راه طولانی پیش از کمک به کسانی که نیاز دارند با توجه به همه گیر.

ادامه مطلب: جهانی Okanagan می رود آنلاین به صورت سالانه بانک مواد غذایی جمع آوری کمک در میان همه گیر

“ما آن را به سقوط به طوری که ما فقط در تطبیق و ما نیز نگران C. E. R. B. [کانادا واکنش اضطراری بهره مند] انجام شده است و مردم هنوز هم نیاز به رفتن به که به خاطر آنها کار نمی کند.”

برای حمایت از Okanagan ولی بانک های مواد غذایی, پیوستن به ما در بانک مواد غذایی جمعه, ژوئن 26 از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر از این لینک در دسترس است در جهانی Okanagan وب سایت تحت جامعه من بخش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

باشگاه روتاری اهدای بیش از $100K به مواد غذایی محلی بانک ها

باشگاه روتاری اهدای بیش از $100K به مواد غذایی محلی بانک ها

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>