Coronavirus: اردوگاه های روز نوبت مجازی برای نگه داشتن بچه ها سرگرم در این تابستان

با وجود اینکه مجاز به کار برخی از اردوگاه های روز در کبک و انتاریو در حال تبدیل به اینترنت برای نگه داشتن بچه ها سرگرم در این تابستان.

و در حالی که آنلاین اردوگاه های روز می تواند کمک به جلوگیری از بچه ها از ابتلا به COVID-19 و تسکین نگرانی از حفظ پدر و مادر آنها در دسترس نیست برای همه است.

سنگ اردوگاه مونترال به عنوان مثال نبود قادر به دسترسی به برخی از سالن های آن مورد استفاده قبلی در تابستان. به جای اردوگاه را باز آنلاین-تنها در این سال با تمرکز است که آن را به امید تجدید نظر به افراد جوان است.

ادامه مطلب: چه تابستان اردوگاه کمبود وسیله ای برای کار مادران

“ما تا به حال اساسا به طور کامل تغییر مدل از اردوگاه به بیشتر از یک تولید موسیقی تمرکز” عضو هیئت مدیره Skye Miechkota گفت.

یک هفته ای اجرا می شود و موسیقی ضد ظلم و کارگاه های آموزشی و ارائه شده است به دختران و جنس غیر منطبق با جوانان است. امسال به جای تدریس اعضای کمپ در یک electroacoustic استودیو در دانشگاه کونکوردیا آنها سعی خواهد کرد برای آموزش خود را در کمپ از طریق نرم افزار تولید موسیقی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما اردوگاه را نمی توان به عنوان فراگیر به عنوان آن می خواهد به دلیل شکاف دیجیتال.

“این قطعا بسیار استرس زا” Miechkota گفت. “ما در حال تلاش برای کار در اطراف مردم برنامه اما در نهایت اگر یک camper ندارد, دسترسی به اینترنت, متاسفانه, آن را فراتر از ما به معنی در حال حاضر به ارائه آن به صورت یک camper.”

اردوگاه های روز مشتاق به بازگشایی با وجود جدید COVID-19 پروتکل های

اردوگاه های روز مشتاق به بازگشایی با وجود جدید COVID-19 پروتکل های

اتاوا تئاتر کودکان و نوجوانان که قبلا با استفاده از Dominion-Chalmers متحده کلیسای خود را برای برنامه های تابستانی است اما در حال حاضر برگزاری جلسات آنلاین از جمله یک led توسط دو نفر از ساکنان اتاوا ایم که پس از نقل مکان به شهر نیویورک به کار خود به عنوان بازیگر و نویسنده.

اما تئاتر کودکان و نوجوانان نیز باید کاهش دسترسی به فعالیت خود در این سال است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“بسیاری از اردوهای ما در حال برخورد با شش هشت یا 10 کودکان و نوجوانان” گفت: Amanda لوئیس بنیانگذار اتاوا تئاتر کودکان و نوجوانان. “نگه داشتن اعداد بسیار کوچک به طوری که ما می توانید اقامت نزدیک متصل به هر کودک است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ملک شهید است مدیر عملیات برای جوانان ستاره پایه و اساس یک سازمان غیر انتفاعی است که اجرا می شود سالانه روز تابستان اردوگاه در Pierrefonds-روکسبورو یک Montreal west-پایان قصبه.

شهید گفت: این اردوگاه را پیشنهاد آنلاین رایگان کارگاه های آموزشی در برنامه نویسی, هنر و صنایع دستی و موسیقی با شروع ماه ژوئن 29. او در ابتدا می خواستم برای باز کردن کمپ و استقبال کودکان و نوجوانان در فرد اما کوتاه آمد هنگامی که پدر و مادر ابراز نگرانی می کند.

ادامه مطلب: تحصیل آنلاین نه یک انتقال آرام برای پدر و مادر در طول COVID-19

“هنگامی که COVID واقعا آمار ثبت نام را به طور کامل متوقف شد” شهید گفت. “ما تا به حال یک زن و شوهر از مردم کشیدند اما نه قدر آن معمولا است.”

اردوگاه های روز مجاز به باز کردن در کبک و انتاریو تحت خاصی بهداشت دستورالعمل های طراحی شده برای کنترل گسترش COVID-19.

اما برخی از والدین از جمله تارا دختر خوشگل در حال آماده شدن برای یک تابستان چند وظیفه ای کار می کنند و والدین, وظایف.

“بسیاری از پدر و مادر خود را نگه دارید بچه ها همه تابستان به هر حال” دختر خوشگل در مصاحبه ای گفت:. “این ممکن است به سختی برای ما نسبت به آنچه ما معمولا. در همان زمان آن را به ما اجازه می دهد به صرف زمان بیشتری را با بچه های ما از ما واقعا همیشه قبل از.”

مدارس سراسر کانادا, از, برخی نمی بازگشایی تا سقوط

مدارس سراسر کانادا, از, برخی نمی بازگشایی تا سقوط

YMCA در کبک مجبور شد به چند تا از آن روز اردوگاه ها که نمی اختصاص داده اند فضای این تابستان چون دولت نیاز به تمام فعالیت ها را در خارج از.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

YMCA مدیر منطقه ای از اردوگاه های شان بعد می گوید که کبک YMCAs به دنبال ارائه راه هایی برای کودکان به اتصال آنلاین با یک اردوگاه مشاور.

بعد گفت که او به شدت احساس است که کودکان نیاز به چیزی برای نگاه به جلو به در این تابستان.

“شما می توانید تصور کنید که پیچیدگی ایجاد این برنامه گفت:” در یک مصاحبه در مورد YMCA آنلاین تابستان خدمات. “ما در حال کار سخت در آن از آنجا که ما احساس می کنید به شدت وجود دارد که نیاز به چیزی برای بچه ها در این تابستان.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>