Windrush نسل مهاجر ممکن است به مرگ قبل از تابعیت اعطا خانواده می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خانواده یک Windrush نسل مهاجر که هنوز به طور مستقیم اعطا تابعیت بریتانیا هشدار داده است او ممکن است مرد قبل از توانایی های خود را به ادعای انگلستان به عنوان کشور خود را متوجه است.

این HMT امپراتوری Windrush فرود در سواحل 71 سال پیش روز گذشته با آوردن این مهاجران که خواهد کمک به بازسازی انگلستان از ویرانه های جنگ جهانی دوم در ازای این حق را برای ساخت یک زندگی جدید در کشور است.

اما دو سال پس از رسوایی که دیدم Windrush عصر مهاجران محروم از حقوق اساسی تحت حکومت “محیط خصمانه” سیاست کلیتون بارنز 82 تا هنوز مانده است بدون تابعیت.

آقای بارنز بود و مانع از بازگشت به انگلستان در سال 2010 پس از بازدید از جامائیکا با وجود داشتن زندگی و کار در انگلستان به مدت 60 سال. او در نهایت با توجه به توانایی بازگشت و پنج سال بعد.

اما با وجود این دولت گفت: این امر کار را به “حق اشتباهات” در کشف این رسوایی دخترش سامانتا گفت: نه خیلی تغییر کرده بود پس از پدرش اجازه بازگشت.

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک Newsnight او گفت: “همه ما واقعا دریافت کرده است خود را بیومتریک کارت است که آنچه او در حال حاضر در وهله اول مرخصی نامحدود باقی می ماند در گذرنامه خود را, اما در حال حاضر ما باید این گزینه کارت. که در آن است. دیگر از آن وجود دارد واقعا نمی شده است و هر گونه توسعه است.”

پرسید: اگر او اعطا شده بود تابعیت او افزود: “هیچ نیست در همه. ما نامه را به می گویند که پس از او باقی مانده در این کشور به بیشتر از پنج سال او سپس می توانید درخواست برای شهروندی است.

“این تنها یک برنامه است که یک تضمین شهروندی است. پدر من حتی ممکن است زنده باشد در پنج سال او در حال حاضر 84.”

ماه گذشته دولت اعلام کرد Windrush جبران خسارت طرح که آن را به حال شده است تخمین زده خواهد پرداخت بین £200 متر و £500 متر بود و تنها ارائه £360,000 به 60 قربانیان اقدامات دولت است.

در مورد Windrush طرح جبران آقای بارنز دختر گفت: “چگونه می توانم شما را در یک قیمت بر روی آن ؟ چگونه شما قرار دادن قیمت در هشت سال از واقعه?”

آن را به دفتر خانه شد و هشدار داد وجود یک “قبر خطر” چیزی مشابه اتفاق می افتد دوباره اگر وزرای موفق به اجرای توصیه های مجموعه ای را در یک بررسی مستقل به رسوایی.

در مصاحبه با رادیو 4 وستمینستر ساعت در یکشنبه, وندی ویلیامز نوشت که تا به بررسی رسوایی اضافه شده است که طرح پرداخت غرامت برای قربانیان “است نه نشان دادن مزایای که باید آن را”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>