WatchOS 7: cool جدید اپل دیده بان ویژگی های پرده در WWDC – CNET


screen-shot-2020-06-22-at-1-46-42-pm.png

اپل اعلام کرد WatchOS 7 در WWDC سال 2020 است.

تصویر توسط سارا تو/CNET

در سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در روز دوشنبه اپل پرده برداری از نسخه ی اصلی بعدی از آن پوشیدنی, سیستم عامل WatchOS 7. WatchOS 7 می افزاید: بسیار پیش بینی خواب ویژگی های ردیابیاز جمله باد کردن حالت برای کمک به شما در زمان به تخت. هنگامی که شما بیدار شما تجسم خود را شب قبل از خواب از جمله دوره از خواب بیدار و خواب و یک نمودار نشان هفتگی خواب روند.

در حالی که سازمان دیده بان فاقد watch face فروشگاهجدید نرم افزار می افزاید: توانایی برای به اشتراک گذاری سفارشی تماشای چهره ها و عوارض. اگر یک مشترک سازمان دیده بان چهره با استفاده از برنامه های شما ندارد و شما قادر خواهید بود به آنها را دانلود کنید به راحتی. شما همچنین می توانید به راحتی چهره شما ایجاد کرده اید خودتان را با یک تماس و یا در سراسر رسانه های اجتماعی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل WatchOS جدید بهداشت خواب-ردیابی و شستن دست…


3:35

از نظر بهداشت و درمان و تناسب اندام, WatchOS 7 برنامه تمرین می افزاید: حمایت برای چهار تمرینات جدید: core آموزش رقص کاربردی آموزش قدرت و سرد کردن. فعالیت برنامه که در آن شما پیگیری تمرینات خود را در حال حاضر خواهد شد به نام تناسب اندام و شامل جدید خلاصه برگه ای که به شما می دهد یک راه آسان برای دیدن فعالیت های خود, تاریخ, تمرینات و روند همه در یک نمایش.

با WatchOS 7 شما قادر خواهید بود به استفاده از سیری برای ترجمه زبان های مختلف به طور مستقیم از مچ دست خود را. مانند در iOS 14در برنامه نقشه اپل در WatchOS 7 شما قادر خواهید بود برای دیدن دوچرخه سواری-دستورالعمل های خاص در سازمان دیده بان خود را در برخی از شهرستانها.

در میان coronavirus همه گیر WatchOS را با استفاده از یادگیری ماشین برای تعیین زمانی که شما شروع به شستن دست های خودو مجموعه یک تایمر بنابراین شما می دانید که شما در حال گرفتن توصیه می شود 20 ثانیه بشویید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>