ترودو دولت یک طرح برای مقابله با نژادپرستی در RCMP. کارشناسان می گویند که آن را نمی خواهد کار

The Mounties زیر آتش هستند.

در اوایل ماه ژوئن یک ویدیو منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان Nunavut RCMP افسر رانندگی کامیون خود را به یک انسان و برخورد او با درب قبل از خارج شدن برای دستگیری او.

سپس رئیس Allan آدم پخش یک ای به فیلم مستند خشونت آمیز بازداشت در دست دو Mounties در آلبرتا — ویدئو نخست وزیر گفت: افزایش “سوالات جدی.”

ادامه مطلب: $220 و شمارش — هزینه RCMP را ‘فرهنگ اختلال’

در ژوئن 12, افسران RCMP در نیوبرانزویک کشته رادنی لوی 48 سال از Metepenagiag Mi’kmaq ملت است. مرگ او فقط چند هفته پس از دیگری پلیس محلی آژانس کشته Chantel مور از Tla-o-qui-aht اول کشور است.

دوخته بین انتقاد بیش از Mounties’ دست زدن به بدترین کشتار جمعی در کانادا مدرن تاریخ و حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جارو قاره جاستین ترودو دولت ارائه کرده است قوی کیفرخواست از نژادپرستی نظاممند در نیروی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

‘نگران کننده’ خشونت پلیس علیه مردم بومی مورد بررسی قرار می گیرد: Trudeau

‘نگران کننده’ خشونت پلیس علیه مردم بومی مورد بررسی قرار می گیرد: Trudeau

در مصاحبه ها و توییت های خود و وزرای کابینه را انکار نژادپرستی و روشن ساخته است آنها را تشخیص و حل این مشکل نیاز به حفاری را به ریشه. به عنوان وزیر تاج بومی-روابط کارولین بنت در توئیتر خود نوشت: “این سیستم نیست شکسته آن ساخته شد که در راه است.”

کابینه وزرای توییتهایی خاص زده برخی به عنوان نمایشی داده شده آنها در این حزب شده است که منجر به تلاش برای اصلاح RCMP برای سال در حال حاضر. در واقع یکی از چند انتخاب مردم RCMP باید پایبند است و خود را همکار ایمنی عمومی وزیر که پاسخ به مجلس.

Erick Laming یک Shabot Obaadjiwan اول کشور دانشجوی دکتری جرم شناسی در دانشگاه تورنتو است بلانت: “آن را برای تلفن های موبایل مانند بیشتر خدمات لب.”

دولت اصلاحات در حال حاضر طرح عنوان شده توسط مریم-لیز, Power, press, وزیر امنیت عمومی وزیر شامل بدن فرسوده دوربین های ویدئویی به توسط Mounties “در سراسر خدمات” (کارشناسان در حال حاضر روشن ساخته است این را نمی خواهد آدرس نژادپرستی نظاممند).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مقاومت به اصلاحات است — غیر نظامی نظارت سحر و جادو گلوله Mounties نیاز دارید ؟

دولت همچنین در حال کار بر روی یک چارچوب قانونی برای گسترش نخست سازمان پلیس و به تقویت نیروی نظامی بررسی و رسیدگی به شکایات کمیته (CRCC) قدرت همراه با تغییر نام آن عمومی شکایت و بررسی در کمیسیون است.

قدرت نه پاسخ به سوالات در مورد آنچه نقش غیر نظامی در هیئت مشاوران آورده در پاییز گذشته برای کمک به نوسازی نیروی سال های پس از قلدری و آزار جنسی را در پرداختن به نژادپرستی نظاممند.

سابق امنیت عمومی وزیر رالف Goodale اعلام کرد که ایجاد این هیئت در ماه ژانویه 2019 در پاسخ به CRCC را تا سال 2017 گزارش. منتقدان شد و سریع به یاد داشته باشید که این هیئت مدیره است و هیچ قدرت و اتخاذ تصمیمات لازم الاجرا با وجود غیر نظامی نظارت بودن تكیه توصیه در بیش از 15 بررسی RCMP انجام شده در کمتر از یک دهه.

ریچارد Dicerni, رئیس هیئت مدیره گفت: اخبار جهانی است که حوادث چند هفته گذشته بیشتر به کار پلیس از مدیریت منابع انسانی و آموزش. به این ترتیب, او می گوید: “آن را به صراحت در فضای ما.”

هنوز Dicerni انتظار “در طول چند هفته آینده و ماه” هیئت مدیره به بحث در مورد چگونه به ترکیب مکالمات در مورد نژادپرستی نظاممند به ماموریت خود را.

چگونه RCMP تلاش برای محافظت از خود تصویر کرده اند

چگونه RCMP تلاش برای محافظت از خود تصویر کرده اند

اما تلاش دولت برای متقاعد کردن مردم است که آنچه را نمی توان بیشتر از همان هستند و قطعا کمک Mountie کمیسر برندا Lucki را فلیپ فلاپ اینکه سیستمیک نژادپرستی در نیروی وجود دارد می گوید Laming (آن را ندارد).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای ترودو می گویند “اصلاحات مورد نیاز در تمام سطوح پلیس” و وزیر بومی خدمات مارک میلر به صدای جیر جیر “وجود دارد کار را به انجام” اصلاحات و نوسازی RCMP فرهنگ “انجام بهتر” اما پس از آن حمل با همان اصلاحات طرح ؟

“من می خواهم گفت, بیشتر خدمات لب می گوید:” Laming “از آنجا که آنچه شما واقعا انجام می شود؟”

اخبار جهانی خواسته هر دو میلر و بنت دفاتر آیا توییتهایی می تواند به عنوان نشانه ای وزیران در نظر گرفته شده برای مطبوعات ترودو و امنیت عمومی وزیر بیل بلر به دنبال از طریق تهاجمی تر اقدامات اصلاحات. تنها بنت را پاسخ داد.

و در حالی که سخنگوی Emily Williams نمی پاسخ به این سوال در یک ایمیل فرستاده بیانیه او گفت: “آشتی است یک اولویت مهم برای ما و دولت ما متعهد به تجدید رابطه ما با مردم بومی بر این تاکید از حقوق و احترام و همکاری و مشارکت.”

ادامه مطلب: Ex-Mountie که برنده اول آزار و اذیت جنسی کت و شلوار در برابر RCMP می گوید کمی تغییر کرده است

خواستار افزایش نظارت ملی کانادا نیروی پلیس جدید نیستند اگر چه آنها بوده ام در حال رشد بلندتر از اواخر سال.

صحبت کردن در ژوئن 17, حزب سبز الیزابت ممکن است به نام برای پرس و جو به زور درخواست آن فرهنگ پاسخگویی بود “قرار داده و زیر میکروسکوپ.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که همان روز RCMP منتشر شد استفاده-از-نیروی گزارش نشان می دهد که در سه سال گذشته Mounties اند اشاره کرد و اسلحه های خود را در مردم به مراتب بیشتر از آنها اشاره دیگر کمتر کشنده سلاح هایی مانند اسلحه تیزر.

سپس CRCC اضافه سوخت به نظارت نگرانی هنگامی که آن را منتشر شد اطلاعات جدید نشان آن نشسته در 181 برجسته گزارش موقت به رفتار اعضای چرا که این کمیسیون هنوز به ارائه پاسخ رسمی مورد نیاز قبل از CRCC نهایی می توانید آن تحقیقات است.

از کسانی که 130 شده اند در انتظار برای بیش از یک سال است. قدیمی ترین گزارش کمیساریای هنوز برای پاسخ دادن به نزدیک به چهار سال و شامل توصیه هایی در مورد مسائل موضعی مانند استفاده از زور در یک سلول بلوک کمک های پزشکی به زندانیان نوار جستجوی یک زن زندانی و به زور سیاست های مورد نوار جستجو.

مورخ می گوید: Mounties’ مدرن رسوایی چیز جدیدی نیست

مورخ می گوید: Mounties’ مدرن رسوایی چیز جدیدی نیست

نیروی اتحاد “طراحی و توسعه یک طرح عمل” است که آن را به اشتراک گذاشته است CRCC به اولویت بندی تکمیل برجسته گزارش هر کاترین فورتین یک سخنگوی RCMP. او همچنین اشاره کرد: “تلاش های در حال انجام به دو برابر تعداد پرسنل مسئول بررسی و تجزیه و تحلیل” حرکت رو به جلو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما آنچه اکثر RCMP کارشناسان به توافق برای دور دیگر از آن گزارش خاص نشسته است در انتظار پاسخ رسمی است که اصلاحات نیاز به مقابله با Mountie فرهنگ است که عمیقا تعبیه شده در ساختار آن است.

RCMP است شبه نظامی در طبیعت است که گزارش های متعددی از جمله در سال 2017 یکی از CRCC را مقصر برای مشکلات فراگیر: کاربرانی که از ترس پیامدهای اگر آنها صحبت می کنند تا تبلیغات است که هدایت می شود با مهارت اما نه که شما می دانید و یک نظامی به سبک فرض است که به دلیل یک افسر اشغال ارشد رتبه آنها باید خوب بکار بردن قدرت خود را با مهارت و حرفه ای.

بنابراین حتی اگر شما با قرار دادن سوال از آن است یا نیست سیستمیک نژاد پرستی را کنار گذاشته و نگاهی نزدیک تر به آنچه اصلاحات دولت متعهد شده Laming می گوید: روشن است که آنها “واقعا انجام هر چیزی در شرایط تغییر فرهنگ است.”

آن زمان برای شروع تازه با RCMP?

آن زمان برای شروع تازه با RCMP?

این فرهنگ است که بسیار مهم برای اصلاحات — حداقل با توجه به سوالات متعدد و متخصص گزارش های انجام شده در این قرن و آخرین. بسیاری از بسیاری بررسی شده است در پاسخ به مطبوعات بد موجب متعدد آزار و اذیت و قلدری و آزار و اذیت جنسی کلاس اقدامات و همچنین به عنوان یک پیشنهاد عمل کلاس بیش از RCMP را از دست داده و این بیماری همه گیر از ناپدید شدن و قتل زنان بومی و دختران و دیگر پیشنهاد عمل کلاس بیش از Mounties’ درمان مردم بومی در شمال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با موفقیت به مقابله با این معنی خواهد بود که قصد بازگشت به ابتدا می گوید استیو هویت ارشد تاریخ و مدرس دانشگاه در دانشگاه بیرمنگام و نویسنده سه کتاب در مورد RCMP ،

ادامه مطلب: ترودو دولت نگه داشتن آن وعده را به RCMP آزار و اذیت-رایگان? این Mounties می گویند هیچ

آن را به معنای بازگشت به این واقعیت RCMP ایجاد شد به عنوان وسیله ای برای کنترل مردم بومی و روشن شدن مسیر غربی برای حل و فصل. در راه او می گوید: Mounties در حال زندانیان از تاریخ خود را که باعث می شود تغییر سخت است.

“این درست نیست که آنها یک نیروی پلیس می گوید:” هویت.

“آنها یک بنیادی ملی اسطوره به انگلیسی زبان کانادا, است که باعث می شود آن را سخت را در مورد هر نوع تغییر زمانی که در یک سطح عمومی می بیند این سازمان به عنوان یک جزء اساسی از بینایی خود را از کانادا است.”

فورتین این Mountie سخنگو می گوید: نیروی آگاه است از آن “بلند, گاهی, سابقه مشکل با جوامع بومی در کانادا” و تعدادی از تلاش های در جریان در تلاش برای بهبود آن است. که شامل یک بومی و ملت آگاهی و البته حساسیت فرهنگی آموزش خاص به مناطق مختلف در کانادا.

ادامه مطلب: RCMP ایجاد شده برای کنترل مردم بومی. می توانید این رابطه بود reset?

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وجود یک خطر واقعی برای اصلاح Mounties در حال حاضر هشدار متی نوریس, یک کری از Lac La Ronge اول کشور که توسط معاون رئیس جمهور از شهری بومی انجمن جوانان و روسای ونکوور فقط بازیابی ائتلاف.

“اگر نه به درستی انجام می شود, آن می تواند منجر به تقویت بسیار ضد بومی نوع سیستمیک تبعیض و نژاد پرستی در موسسه” نوریس می گوید.

“اگر شما اصلاحات موسسه در راه است که حمایت از آن بدون پرداختن به این زمینه مسائل سیستمیک و سپس شما فقط تقویت مداوم خشونت و سوء استفاده است.”

اگر کانادا است که جدی در مورد این پس از آن “ما باید برای شروع از یک مربع” نوریس می گوید.

“ما باید به رسمیت شناختن است که RCMP به طور خاص توسعه داده شد در ستم و به حاشیه راندن و حذف صدای بومی و بومی بدن از زمین است.”

ادامه مطلب: دادگاه فدرال گواهی $1.1 B RCMP آزار کلاس اکشن

شناخت این مشکلات جدید نیستند موریس می گوید: کلید تصدیق کرد که کانادا نمی تواند “در ادامه به تقویت نهاد که تا به حال فرصتی برای بازسازی اعتماد و شکست خورده است.”

Defunding نیروی یک راه حل چاد Haggerty, یک متیس سابق Mountie از شمال آلبرتا پشت می توانید دریافت کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“درصد بالایی از تماس های که من رفتم بودند تماس که هیچ افسر پلیس بود به درستی مجهز برای مقابله با,” او می گوید.

Haggerty با حضور در بهداشت روانی تماس از جمله آنهایی که برای مردم احساس خودکشی و رفاه چک — نوع به پایان رسید که در مرگ مور 26 ساله بومی در نیوبرانزویک و اخیرا برای 62 ساله اعجاز Choudry در Mississauga, Ont.

هنوز, آن را تا پایان کار خود را که Haggerty شروع به دوم حدس خود را پلیس ذهنیت است. در آن زمان او می گوید: او در مواجهه با خشونت خانگی اتهامات (او بعد از گناه التماس کرد) و او تصمیم به استعفا از نیروی.

یکی از دلایل Haggerty است تا حمایت از defunding RCMP است که 17 سال او به عنوان یک Mountie.

“زمانی که پلیس در بررسی خود در سطح برخی از افسران می دانم که این می تواند یک روز آنها را در صندلی داغ” او می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“که همراه با این بنیادی اعتقاد در میان اکثریت افسران پلیس آشنا شدم من در خدمت من است که آن را طول می کشد یک افسر پلیس به انجام بررسی مناسب به معنی اساسا ناقص طرز فکر.”

چرا “RCMP نیاز به… منفجر’

چرا “RCMP نیاز به… منفجر’

آن همچنان ادامه دارد در حال حاضر Haggerty می گوید و نیاز به “عمده فرهنگی شیفت” برای رفع, که به معنی اصلاح RCMP عمل می کنند و اجازه کانادایی نگاهی زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده.

و در حالی که تغییر سیاست را هم او می گوید: نیازهای عمومی و برخی از اقدامات در حال حاضر.

“نیازهای عمومی و توانایی نقد و بررسی اقدامات پلیس — RCMP و یا شهرداری ها — آن را به عنوان اتفاق می افتد بدون پلیس داشتن فرصت برای چرخش این وضعیت است.”

— با فایل های از بئاتریس Britneff, Mike De Souza و کانادا مطبوعات

ادامه مطلب: اگر یک جنایتکار نیز حمله برنامه ریزی شده می تواند به پلیس همیشه امید برای جلوگیری از آن ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>