‘هنوز یک راه طولانی از کسب و کار به عنوان معمول’: کسب و کار تنفس آه امداد به عنوان اجتماعی فاصله حکومت آرام اما تماس برای حمایت بیشتر مالی’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کسب و کار ابراز امداد در نخست وزیری در اطلاعیه روز سه شنبه که coronavirus دو متری اجتماعی فاصله حکومت خواهد بود, آرام, اما هشدار می دهند که skittishness در میان مصرف کنندگان به بازگشت به موسسات ممکن است تاثیر چگونه به سرعت کسب و کار می تواند بهبود می یابند.

بوریس جانسون گفت: بارها و رستوران ها و سینما ها و هتل ها می تواند بازگشایی در انگلستان از 4 جولای زمانی که دو متر حکومت خواهد بود و کاهش به یک متر.

سالن اجازه خواهد داشت برای بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها چوب به دستورالعمل های دقیق به آنها را Covid-secure که منتشر خواهد شد این بعد از ظهر و انتظار می رود عبارتند از: توصیه هایی برای موانع فیزیکی بین جداول و “مهمان ثبت نام” از مشتریان در بارها و رستوران ها.

اعلام نیز پوشش می دهد موزه ها و گالری های کتابخانه ها, آرایشگری, جامعه, مراکز و اماکن عبادت در میان دیگران – اما درها را بسته ماندن در کاباره ها و قمار و داخل سالن های ورزشی و استخرهای شنا و بولینگ alleys اسکیت rinks, ناخن, میله, چشمه های معدنی و تو و ماساژ سرو.

آدم مارشال, مدیر کل اتاق بازرگانی در بیانیه ای گفت: “این مراحل را قادر خواهد ساخت تا شرکت های بیشتری برای بازگشایی خواهد شد و با احتیاط استقبال در کسب و کار ما جوامع است.

“در حالی که آرامش از این دو متری قانون کمک خواهد کرد که بیشتر شرکت ها افزایش ظرفیت ما هنوز یک راه طولانی از کسب و کار به عنوان معمول است. تلاش گسترده تر برای افزایش کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس را هنوز هم نیاز به کمک به شرکت های تجاری خود را در راه ما از این بحران است.”

گردشگری و تجارت انجمن UKinbound گفت: اعلام می آید به عنوان یک “تسکین بزرگ برای کسب و کار در سراسر گردشگری و صنعت مهمان نوازی” که درآمد بوده است نهفته به طور قابل توجهی پس از شروع مستند.

Joss باغچه مدیر عامل شرکت UKinbound گفت: “ما خوشحالیم که دولت نیز به گوش [به] صنعت و در آستانه توافق ‘دالان هوایی’ با تعدادی از کشورها – یک گام است که سیگنال های که انگلستان گردشگری بین المللی به درون صنعت است مشتاق به استقبال گردشگران بین المللی است.”

اما او هشدار داد که در حالی که اقدامات جدید خوش آمدید, کسب و کار است که “تکیه تماما یا عمدتا در ورودی گردشگری” در حال حاضر از طریق “معادل” سه زمستان” و نیاز به حمایت بیشتر مالی.

تغییرات جدید نیز مسئولیت بیشتری در کسب و کار مدیران برای اطمینان از “دقیق” اقدامات در محل قرار داده شده برای کمک به کسب و کار مقابله با این طبیعی است.


“یک چهارم از اعضای ما گفته اند که در حال حاضر تحت اجتماعی, فاصله, قوانین, آنها به احتمال زیاد به کار در کمتر از نیمی از ظرفیت” اشاره کرد ادوین مورگان مدیر سیاست در موسسه مدیران (IoD).

“برای بسیاری از این سادگی نیست پایدار به ویژه با طرح کردند مجموعه برای باد کردن. این تغییر نیست نوش دارو و معنا ایمنی می تواند در حد مرگ.

“اگر هر چیزی تعهد در حال حاضر حتی بیشتر در مدیران برای اطمینان از دقیق کاهش اقدامات در محل هستند. در برخی موارد این کار آسان نخواهد بود و یا ارزان است.

“با بسیاری از شرکت ها در حال حاضر کمبود پول نقد به خزانه باید در نظر حمایت از شرکت ها برای ایجاد تنظیمات لازم به خصوص که برخی نبوده است قادر به دسترسی به طرح تا کنون,” او اضافه شده است.

رالف فیندلای رئیس میخانه زنجیره ای Marston را که حدود 14000 نفر گفت: PA اخبار آژانس که او انتظار دارد که آن را بازگشایی 80 تا 85 درصد از آن 1,400 بارها از 4 جولای.

او گفت: “من خوش آمدید اخبار. اگر دو متر فاصله باقی مانده بود در محل ما فقط قادر به بازگشایی حدود 25 درصد از ما بارها.

“این یک گام مثبت اما من فکر می کنم وجود دارد همچنین در حال حاضر یک مورد برای برخی از نوع محرک برای کمک به هزینه های مصرف کننده. من شخصا احساس مالیات بر ارزش افزوده برش است که تبلیغ می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>