جویی در هزینه $66 در جدید Wearbuds تناسب اندام با ساخته شده است در بی سیم از earbuds – CNET


aipower-wearbuds

خسته از فراموش کردن خود از earbuds? که نمی تواند اتفاق می افتد اگر شما به پوشیدن یک Wearbuds.


Aipower

این Aipower Wearbuds یک محصول ناقص است, اما آن را نیز بسیار سرد یکی — و در حال حاضر آن را در دسترس است در سنگین تخفیف. برای یک مدت زمان محدود ادم ارزان خر خوانندگان می توانند نمره Aipower Wearbuds برای $113 با promo code CNET66. قیمت به طور منظم: $179. آن را در دسترس است در انتخاب خود را از چهار رنگ. اگر شما می خواهید سیاه و سفید یکی از آن ها همان قیمت در آمازون هنگامی که شما در کلیپ بر روی صفحه 40 دلار کوپن و اعمال کد تخفیف 5ZGEJ8GY.

این Wearbuds است, دلپذیری, بزرگ, تناسب اندام, تماشای پنهان کردن یک سری خاص: درست-بی سیم از earbuds که حوض و شارژ داخل. این یک ایده هوشمندانه — یک چیز کمتر به نگه دارید در جیب شما کمتر چیزی را فراموش کرده ام, یک چیز کمتر به نگه داشتن شارژ. (شما نیاز به شارژ تماشای بدیهی است اما من شما معنی.)

من تست رانندگی Wearbuds چند روز گذشته و آرزو می کنم من می توانم بگویم آن را اجرا خانه. این نه به این دلیل که سازمان دیده بان خود را بزرگ نیست. من از ذهن نیست زیرا به نظر می رسد هر دو مربوط به اینده و یکپارچهسازی با سیستمعامل, اما آن را ارائه می دهد تنها ابتدایی ترین ویژگی های تناسب اندام. بله می توانید آن را انجام نظارت ضربان قلب اما تنها بر روی تقاضا (و نه در طول روز) و نتایج wildly متناقض است.

بد شانسی واقعی: اطلاعیه می رسند و تنها در قالب یک “پیام جدید” پیام. من در واقع نمی تواند خواندن یک ورودی متن; من به بیرون گوشی من. که شکست تقریبا 93 درصد از هدف. نکته این است که کوچک صفحه نمایش است که فضا و به وضوح نشان می دهد, متن, کوچک هر چند آن خواهد بود, بنابراین من مطمئن هستم که چرا Aipower کشیده این پانچ.

اما در اینجا چیزی است: earbuds خیلی لعنتی خوب است. AptX-افزایش و IPX6-دارای sweatproof آنها پاپ (و در) با رضایت کلیک کنید و جفت فورا خود را با گوشی های مشابه به عنوان دیگر ‘جوانه. صدای غنی و متعادل راه بهتر از شما می خواهم انتظار از یک Frankenwearable.

بنابراین در اینجا پیشنهاد من: چشم پوشی از ویژگی های تناسب اندام. تظاهر این یک براق ساعت مچی (که در آن است) که stows یک جفت واقعا مناسب و معقول درست-بی سیم از earbuds (که آن را ندارد). این صفات به تنهایی ممکن است این خرید ارزشمند برای برخی به خصوص اگر شما می توانید ذخیره کنید $67 بر روی آن.

افکار خود را?

ادامه مطلب: بهترین ساعت های هوشمند برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل WatchOS جدید بهداشت خواب-ردیابی و شستن دست…


3:35


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>