Marvel’s Avengers در حال آمدن است به PS5 و Xbox سری X در این فصل تعطیلات – CNET


50034614552-67360b7523-h

Marvel’s Avengers اجازه می دهد تا شما را به بازی به عنوان های متعدد شخصیت های مختلف از جهان آگهی متنی.

کریستال دینامیک

آینده marvel’s Avengers بازی باعث کمی جزئی از جنجال هنگامی که آن را در E3 اعلام شد. عمدتا به این دلیل که تصویری بازی Avengers نگاه هیچ چیز مانند MCU Avengers ما می دانیم و عشق است. با وجود آن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از علاقه.

وجود دارد در حال حاضر یکی دیگر از دلایل به هیجان زده در مورد این بازی: marvel’s Avengers نیست فقط عنوان برای کنسول های نسل حاضر مانند PS4 و ایکس باکس یکی از. شرکت Square Enix اعلام کرده است آن را منتشر خواهید بود بر روی نسل بعدی کنسول PS5 و Xbox سری Xزمانی که از آنها منتشر شد در این فصل تعطیلات.

اما که ارائه یکی دیگر از مشکل است. Marvel’s Avengers برای آزادی 4 سپتامبر به احتمال زیاد خوب چند ماه قبل از انتشار کنسول نسل بعدی است. اگر شما می خواهید به بازی این بازی در روز راه اندازی, شما می تواند با به خطر انداختن توانایی به بازی بازی در بالاتر وفاداری در PS5 یا ایکس باکس سری X.

خوشبختانه سونی اعلام کرده است که کسانی که خرید این بازی بر روی PS4 به طور خودکار دریافت بازی به صورت رایگان در PS5 اگر آنها تصمیم به ارتقاء به نسل بعدی کنسول. Gary Snethen این افسر ارشد فناوری در کریستال دینامیک — تیم توسعه بازی — اعلام این خبر در وبلاگ پلی استیشن.

“کریستال دینامیک ما پارسه و ما یک gamer-اولین ذهنیت” Snethen نوشت. “ما می خواهیم به آن را آسان برای marvel’s Avengers بازیکن را به لذت بردن از ویژگی های اضافی PS5 به ارمغان می آورد به بازی.

“بنابراین ما خوشحال تا اعلام کند که هنگامی که شما خرید marvel’s Avengers برای PS4 پلت فرم یا به صورت دیجیتالی و یا بر روی دیسک و بعد از ارتقاء به PS5 شما PS5 نسخه از این بازی با تمام پیشرفت های رایگان!”

پلی استیشن 5 نسخه اجازه خواهد داد که بازیکن را به سفارشی کردن تجربه خود انتخاب بین افزایش حالت گرافیکی یا فریم بالا حالت. دیگر سونی عناوین مانند خدای جنگ ارائه این ویژگی بر روی پلی استیشن 4 Pro (همیشه با بهبود نرخ فریم مردمی!)

Marvel’s Avengers بازدید فروشگاه سپتامبر 4. این PS5 و Xbox سری X نیست در حال حاضر, تاریخ انتشار, اما هر دو انتظار می رود در این فصل تعطیلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>