خانواده جوان تجاوز به قربانی در میان کسانی که نگران حال انجام تظاهرات در محله ادمونتون

اعتراض آغاز شد که در غرب ادمونتون محله در روز شنبه به صدای مخالفت با قید وثیقه آزاد از یک مرد متهم به آزار جنسی یک دختر جوان را نشان می دهد هیچ نشانه ای از آینده به پایان برسد.

در حال حاضر خانواده مقتول است که درخواست آن را به متوقف شود.

در ژوئن 17, ادمونتون, خدمات پلیس هشدار به مردم پس از وید Stene بود به قید وثیقه. Stene هنوز به دیدن او در مورد رفتن به دادگاه. او به اتهام آدم ربایی و تجاوز جنسی در ارتباط با ربودن یک دختر هشت ساله در غرب ادمونتون در ماه مارس است.

پس از هشدار یک اعتراض عمومی گرفت با خانواده قربانی ابراز خشم و نگرانی بیش از توسعه و احساسات تکرار توسط اعضای مک کوئین جامعه که در آن پلیس گفت: Stene خواهد بود ساکن. در رسانه های اجتماعی بسیاری از مردم را تهدید Stene با خشونت و حتی مرگ بیش از آزادی او باعث شد پلیس به موضوع دیگری هشدار در ژوئن 19 می گویند که vigilante رفتار را تحمل نمی کند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در روز شنبه حدود 100 نفر جمع آوری شده در مک کوئین محله به تماس برای تصمیم گیری اجازه می دهد تا Stene به قید وثیقه آزاد شد به معکوس شود. از آن زمان به بعد برخی از ساکنان ابراز نگرانی در مورد اعتراض نه مصاحبه.

بیشتر بخوانید: پلیس ادمونتون هشدار vigilante اقدام علیه مرد متهم به تجاوز جنسی ‘تحمل نخواهد شد’

Gretha Abma زندگی می کند که در مک کوئین محله گفت: آغاز اعتراضات او را می شنود با صدای بلند موتور سیکلت و دیگر وسایل نقلیه در آینده از طریق این منطقه در تمام ساعات روز و شب است.

“به عنوان ساکنان ما احساس نمی امن در خود ما محله در حال حاضر,” او گفت:.

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای حل و فصل مسالمت آمیز این و آن اعتراض به توقف در اصل اذیت و آزار تمام محله است.”

ادامه مطلب: گروه تظاهرات وثیقه-انتشار ادمونتون مرد به اتهام تجاوز جنسی

کریگ Houle, یکی از معترضان که در مک کوئین در روز دوشنبه گفت: اخبار جهانی که او نمیخواهد “همسایگان به احساس مانند آنها خاص مانند ما در حال تلاش برای بیدار نگه داشتن آنها را.”

“ما در حال تلاش برای ایجاد جامعه خود را امن تر.”

بسیاری از مردم ابراز خشم است که Stene زندگی در همان محله که در آن پلیس می گویند, آدم ربایی و تجاوز جنسی رخ داده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

عضو خانواده قربانی که نام اخبار جهانی نگه داشتن ناشناس به منظور حفظ قربانی از شناسایی شود گفت: اخبار جهانی است که در حالی که آنها درک جامعه حمایت خود را دختر کوچک آنها هم نگرانی.

“ما سپاسگزار برای حمایت از بسیاری از افرادی که صحبت کردن در دفاع از قربانی” عضو خانواده گفت: در یک ایمیل به اخبار جهانی در روز دوشنبه ، “او در حال انجام است و همچنین می توان انتظار داشت اما این یک ضربه ویرانگر به خودش و خانواده اش.

“ما دل شکسته و عصبانی که آقای Stene شده است با قید وثیقه آزاد شد… و بر این باورند که مناسب تر تصمیم می شده اند و به نگه داشتن او در زندان تا زمانی که او شنوا” ایمیل می رود می گویند.

“ما چشم پوشی نمی کند آزار و اذیت و تهدید آقای Stene خانواده را تجربه کرده است. ما امیدواریم که در آینده تظاهرات خواهد بود کارگردانی در دادگاه و نه در آقای Stene خانه است.”

این عضو خانواده گفت که آنها “در حال آگاه از تمام زندگی در اینجا در مخاطره از جمله ویژه, قربانی, اما همچنین اعضای مک کوئین جامعه و آقای Stene خانواده.”

Stene وکیل علامت اردن بارها اشاره کرد که مشتری خود را است برائت تا زمانی که یک قاضی می گوید در غیر این صورت و این که او نگران تهدید های که ساخته شده اند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این نوع از عدالت فشار است که رخ داده است با مردم و تهدید او را آنلاین و یا تهدید مادر خود را در فرد — من درک می کنم از کسی که به او گفت او باید بمیرد,” او گفت:.

“این به طور کامل برای ناخوانده و آنها باید اجازه می دهد خانواده در صلح زندگی می کنند.”

Stene انتشار همراه با شرایط از جمله این که او باید پوشیدن یک دستبند ردیابی در مچ پا ماندن در خانه و در 24 ساعت شبانه روز و هر گونه سفر های پزشکی یا حقوقی مورد تایید قرار ملاقات خود را با قرار وثیقه سرپرست است و او هر گونه تماس با هر کسی زیر سن 18.

ادامه مطلب: خانواده از ادمونتون, دختر ربوده شده, تجاوز جنسی خشمگین پس از متهم می شود به قید وثیقه

او نیز مجاز به خرید داشتن و یا مصرف الکل و یا عدم تجویز مواد کنترل شده.

در دوشنبه, Alberta عدالت با صدور بیانیه ای در مورد ادامه بحث در اطراف Stene آزادی به قید وثیقه.

“در این ماده در هر دو قید وثیقه شنوایی و وثیقه نقد و بررسی, تاج پیشرفته تمام شواهد موجود و انجام همه چیز آنها می توانند برای اطمینان از متهم منتشر شد بازگشت به جامعه” وزارت گفت. “تصمیم به انتشار این متهم و تحت چه شرایطی ساخته شده بود صرفا و به طور مستقل توسط یک دادگاه ملکه نیمکت عدالت است.

“در حالی که بهره نیست به طور مستقل ساخته شده و تصمیمات قضایی ما باید به رعایت آنها است. این مورد باقی می ماند قبل از دادگاه و تاج است که در ادامه به بررسی همه گزینه ها است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Stene بعدی دادگاه ظاهر این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 2.

–با فایل های از اخبار جهانی’ آلیسون نیمکت

سازمان دیده بان زیر: (از 18 ژوئن 2020) یک مرد متهم به آدم ربایی و آزار جنسی یک دختر هشت ساله در غرب ادمونتون سه ماه پیش مرخص شده از بازداشتگاه مرکز. نیکول Stillger است واکنش از خشم جامعه که در آن ادعا جرم و جنایت اتفاق افتاده و کوین Ohler ما به ارمغان می آورد چشم انداز از وکلا که می گویند پلیس هشدار عمومی در مورد وید Stene انتشار تضعیف روند قانونی و برائت.

مرد متهم به آزار جنسی جوان ادمونتون دختر از زندان

مرد متهم به آزار جنسی جوان ادمونتون دختر از زندان

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>