Eton عذر خواهی برای اولین سیاه دانش آموز است که ممنوع شد پس از تماس با خارج نژادپرستی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مدیر مدرسه از Eton College دارای عذر خواهی کرد به آن اولین بار, سیاه, دانشجو پس از آن ظهور او بوده و ممنوع از رفتن برای تقریبا 50 سال به خاطر او نوشت: یک کتاب با شرح تجربه خود را از نژادپرستی وجود دارد.

سیمون هندرسون گفت: Dillibe Onyeama بود که یک دانش آموز در مدرسه خصوصی منحصر به فرد در دهه 1960 بود و در حال حاضر خوش آمدید به بازدید از هر زمان.

ممنوعیت آغاز شد و در سال 1972 پس از نویسنده نیجریه منتشر شده در مورد خاطرات روزانه تبعیض او مواجه شده در حالی که یک دانش آموز است.

آن را به نور آمد دوباره در این هفته در میان بحث های مداوم اطراف نژادپرستی نهادی در جامعه برانگیخته موج از زندگی مسائل شد.

آقای هندرسون شده است که مدیر در £40,000-یک-سال مدرسه پس از 2015 گفت: “ما را ساخته اند گام های قابل توجهی از Onyeama در Eton اما – همانطور که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به درستی بالا بردن صدای خود را در اعتراض به تبعیض نژادی و نابرابری – ما باید نهادی و شخصی فروتنی اذعان به این که ما هنوز باید بیشتر کار کنم.”

او به بی بی سی گفت او در حال حاضر دعوت از دانش آموز سابق مدرسه به منظور عذر خواهی و “آن را روشن است که او همیشه خوش آمدید در Eton”.

در پاسخ آقای Onyeama گفت که او خواهد بود مایل به پذیرفتن عذرخواهی در فرد فراهم کرایه هوا پوشش داده شده است گاردین گزارش شده است.

“نگرش من این است که لازم نیست. آن را نه بینی و نه انتظار آن نمی جنگیدند. هیچ تعهد در بخشی از Eton college به عذر خواهی برای هر چیزی. پس واقعا به نظر من این یک مسئله غیر” او اضافه شده است.

در کتاب خود نوشته که او فقط 21 – آقای Onyeama ادعا کرد زمان خود را در برکشایر مدرسه او را دیدم بارها و بارها پرسیده مانند “چرا شما؟”, “چگونه بسیاری از کرمهای وجود دارد در خود دارد ؟” و “آیا مادر خود را می پوشند استخوان در او بینی؟”

هنگامی که او به دست آورد خوب نتایج علمی او نوشت: او سوال شد بیش از تقلب.

او دریافت نامه ای رسمی در مدت کوتاهی پس از خاطرات منتشر شده در سال 1972 اطلاع رسانی او که به عنوان یک نتیجه از آن مطالب او ممنوع از بازدید از Eton – منحصر به فرد مدرسه که در آن 20 انگلیسی, نخست وزیران از جمله بوریس جانسون تحصیل کرده اند.

آقای Onyeama به بی بی سی گفت او تا به حال نشده است به دنبال عذرخواهی و آن را تغییر دهید, نظر خود را از اتون بود که تا حد زیادی مثبت است.

اما او اضافه عذرخواهی “را وادار به رسمیت شناختن است که تبعیض بر اساس رنگ یا نژاد dehumanises قربانیان خود را در راه است که اشکال معمولی تعصب نیست”.

تبادل آمد و به عنوان آمار و ارقام نشان می دهد بریتانیا منحصر به فرد ترین موسسات آموزشی هنوز هم برخی از قابل توجه راه رفتن برای مقابله با نژاد پرستی ذاتی.

داده های جدید نشان می دهد که تعدادی از دانش آموزان در دانشگاه آکسفورد افزایش یافته است – اما این که کمتر از پنج سیاه لیسانس استخدام شده اند در 12 از آن 45 دانشگاه در طول سه سال گذشته.

بسیاری از دانش آموزان با سیاه و یا سیاه و سفید کارائیب میراث بستری در سال گذشته از افزایش 2.6 درصد به 3.2 درصد است اما این آمار و ارقام در برخی از کالج ها و در برخی از دوره های باقی مانده بسیار کم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>