خشونت و مرگ در کینگستون قرار گرفت به قتل: پلیس

کینگستون پلیس در حال حاضر درمان خشونت حادثه به عنوان یک قتل پس از یک زن اتهام به طرز وحشیانه ای مجروح توسط کینگستون مرد درگذشت این هفته است.

پلیس می گویند 37 ساله کارا کوکران درگذشت ژوئن 21, دو هفته پس از او به بیمارستان فرستاده شد و در وضعیت بحرانی و بی توجه.

پلیس ادعا صدمات ناشی از یک حمله توسط “دوباره دوباره” شریک 35 ساله بردی جیمز ماهر در ژوئن 8.

ادامه مطلب: 3 در صورت اقدام به قتل به اتهام زیر ماه-طولانی کینگستون تیراندازی تحقیقات

در این تحقیقات از ژوئن 8, حادثه, پلیس می گویند که آنها در بر داشت ماهر به مسئول حمله کوکران دو بار قبل از یک بار در سال 2018 و دوباره در اوایل این سال است.

ماهر بود به اتهام حمله باعث صدمه و حمله به دو حوادث قبلی و در ژوئن 18, کینگستون, پلیس متهم او را با تشدید حمله و جرم انگاری باعث آسیب جسمی برای ژوئن 8 حادثه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فقط روز بعد کوکران درگذشت آسیب های پایدار در طول تاریخ 8 ژوئن درگیری با توجه به پزشکی قانونی ،

کینگستون پلیس عمده جرم واحد است که در حال حاضر درمان این حادثه به عنوان یک homicide investigation. اضافی و یا به روز رسانی اتهامات انتظار می رود.

کینگستون پلیس می گویند که آنها در حال حاضر صحبت به چند نفر برای تحقیق و تفحص از جمله دوستان و خانواده و به بررسی صحنه در 358 ملکه مری Rd.

کارآگاهان هنوز هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد زن و شوهر ماهیت رابطه خود و آنچه اتفاق افتاده است شب از ماه ژوئن 7 و صبح روز 8 ژوئن قبل از این حمله را به اتهام.

چگونه COVID-19 ممکن است تاثیر کسانی که زندگی با خشونت خانگی

چگونه COVID-19 ممکن است تاثیر کسانی که زندگی با خشونت خانگی

محققان به خصوص علاقه مند در هر نوع ارتباط این دو ممکن است تا به حال در داخل قاب زمان.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس کینگستون پلیس در 613-549-4660.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

عمده جرم واحد Det. Sgt. چاد sporting equipment را می توان در تماس [email protected] یا 613-549-4600 ext. 6245 و Det. Const. جوئل فیشر را می توان در تماس [email protected] یا 613-549-4660 ext. 6338.

به ارائه راهنمایی به صورت ناشناس تماس بگیرید Kingston پلیس تعداد کلی در 613-549-4660 ext. 0 و بخواهید به ناشناس باقی می ماند.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>