کلگری آب گرفتگی Deerfoot دنباله باعث نگرانی 2 تعطیلات آخر هفته در یک ردیف

برای دومین مستقیم, آخر هفته, کلگری Deerfoot دنباله آب گرفتگی باعث مشکلات عمده برای رانندگان است.

باران سنگین در روز یکشنبه ضعف یک سیستم فاضلاب طوفان بین 32 خیابان n. e. و McKnight بلوار n. e. باعث آن را به سرریز در آن کشش از بزرگراه.

ساکت آیالا شات تصویری از اب اشباع جاده یکشنبه در حالی که او یک مسافر در یک وسیله نقلیه.

“آن را مانند نگاه ما رانندگی را از طریق یک رودخانه است. سپس ما شروع به دیدن کامیون در مقابل ما بود و آن را مانند آنها wading را از طریق یک سیاحت اکتشافی در افریقا. آب رفتن خوب گذشته خود لاستیک,” او گفت:.

“همانطور که شما می آیند تا کمی بیشتر شما ببینید این جوشش آب جوشان. من می دانم که در آن تخلیه فاضالب های سطحی اما مقدار پمپاژ آب وجود دارد مسخره بود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کلگری ژوئن بارندگی در مجموع پیش افتادن از میانگین ماهیانه یک روز پس از رعد و برق

جاری شدن سیل در جاده باعث شده است تا نگرانی چگونه امن منطقه است که آب و هوایی شدید بازدید.

هر دو شهرستان و استان گفت: این نه نقطه به چیزی اشتباه است با طوفان سیستم. به این دلیل است که از عظیم بارندگی و طوفان که جاروب بیش از این منطقه در یک دوره کوتاه از زمان.

در حال حاضر شهرستان و استان در حال برنامه ریزی هر گونه تغییرات در این منطقه طوفان سیستم.

این استان با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: “آلبرتا حمل و نقل به طور منظم نظارت بر Deerfoot نوین از جمله این مکان ادامه خواهد داد به کار با شهر کلگری و نگهداری پیمانکار به آدرس سروصدا سرریز در این محل است.”

ادامه مطلب: کلگری آغاز می شود پس از پاکسازی ‘مخرب’ طوفان باعث خسارت عمده جاری شدن سیل

آلبرتا دولت گفت: شهر کلگری حفظ صاحب و عمل سروصدا سیستم است که به اشتراک گذاشته شده است با Alberta حمل و نقل همراه Deerfoot دنباله.

“هر دو Carmacks و شهر کلگری خدمه با حضور در منطقه آب گرفتگی و پس از بازرسی مشخص شد که حجم بالایی از آب است که جریان بسیار سریع همراه با رسوب در داخل و اطراف گرفتن حوضه باعث سرریز” آن را گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“Carmacks برنامه ریزی hydrovac برای تمیز کردن آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. گرفتن حوضه شده بود تمیز پس از آخرین طوفان و همچنین مواد که آنها حذف خواهد شد این زمان بود پایین آورده یکشنبه بارش.”

Calgary’s Deerfoot Trail flooded after a storm on Sunday, June 21, 2020.
کلگری Deerfoot دنباله آب گرفتگی پس از طوفان در یکشنبه 21 ژوئن 2020. Cami Kepke/اخبار جهانی

بخش 5 Coun. جورج چهل هل دادن برای یک نگاه عمیق تر در کاهش سیل در این منطقه است.

“ما تا به حال بزرگ مذاکرات در مورد سیل و رودخانه ها و جاری شدن سیل تاثیر, اما این است که تاثیر عظیمی از Calgarians با استفاده از این جاده” او گفت:. “ما نیاز به پیدا کردن راه حل برای مطمئن شوید که ما می تواند به حداقل رساندن هر نوع از جاری شدن سیل رخ می دهد که در این جاده است.”

چهل و گفت او در گفتگو با شهرستان خدمه به جمع آوری اطلاعات در مورد زهکشی در منطقه نگاه کنید چگونه این سیستم می تواند بهبود یافته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

– با فایل های از اخبار جهانی’ لورن Pullen

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>