کودک-snuggling تصویری نشان می دهد چه Elon Musk تماس کمی Æ X A-12 – CNET

چه با شما تماس نوزاد با یک نام مانند X Æ یک-دوازدهم? اگر شما در حال تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk شما کوتاه آن را به “کودک X.” ما این را می دانیم زیرا در دوشنبه مشک را Maye مشک کوتاه Instagram تصویری از او را میلیاردر پسر cuddling و سن شروع صداسازی بازتابی به نوزاد جدید.

در این ویدئو مشک به نظر می رسد واقعا می خواهید به می دانم که اگر او هفتمین پسر به دنیا آمد و به مشک و نوازنده گرایمز در مارس 4, می داند پدر خود را صدا. “آیا شما را تشخیص صدای من? آیا صدای من صدا آشنا است؟” مشک می پرسد. “من که هستم ؟ این است که خود پدر و صحبت کردن. سلام. سلام عزیزم. سلام عزیزم X.”

چند روز پس از نوزاد X وارد شدند پدر خود را به نظر می رسد در جو روگان تجربه پادکست و گفت: او تلفظ نام غیر معمول “X خاکستر دوازده.” در هفته گذشته TMZ.com رو نگه دارید از نوزاد کالیفرنیا گواهی تولدکه نشان داد که برای اولین بار نام او است که به سادگی “X” با یک نام میانی AE A-XII. “دوازدهم” است “12” در اعداد رومی پس به طور منظم اعداد اجازه نداشتند در گواهی تولد.

هر آنچه که نام او در این ویدئو نشان می دهد که مشک و Grimes’ پسر کوچک است که مطمئن شوید که مقدار زیادی cuter و راحت تر از پدر را بدنام Cybertruck. اما در حالی که تماشای فیلم, اجازه ندهید کودک X شیرینی شما منحرف کردن اذهان از مشک تی شرت که به نظر می رسد به مرجع خاصی 1972 آهنگ توسط کارل داگلاس خواندن “مطمئنا نه همه کونگ فو مبارزه است.” Oh-hoh-hoh-hoah…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>