اپل می دهد مکینتاش مغز پیوند با تراشه های Arm شروع این سال – CNET


Apple's Arm-based Macs will be able to run software for iPads and iPhones, including the game Monument Valley.

بازوی اپل مکینتاش خواهد بود قادر به اجرای نرم افزار برای iPads و اپل از جمله بازی دره یادبود.

تصویر توسط Stephen Shankland/CNET

اپل تعمیرات اساسی آن کامپیوتر مک خود را با بازوی تراشه نزدیک عموزاده به کسانی که این طرح برای خود اپل و iPads. در حال حرکت به دور از پردازنده های اینتل استفاده می شود برای 14 سال است که تاریخی تغییر است که مختل اما سازندگان نرم افزار است که می تواند درخواست تجدید نظر به مشتریان که نیاز به زندگی بهتر باتری.

“مک در حال انتقال به خود ما اپل سیلیکون” اپل مدیر اجرایی تیم کوک میگوید اپل WWDC کنفرانس. اولین بازوی مبتنی بر مکینتاش وارد خواهد شد بعد از این سال هر چند توسعه دهندگان می توانند سفارش Arm مبتنی بر مکینتاش این هفته به شروع ساخت نرم افزار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل اعلام کرد انتقال آن به بازوی مبتنی بر تراشه با…


6:14

اپل در حال حاضر سیگنالینگ که این تخصص را به چالش اینتل در کامپیوتر بخش که در آن تراشه های به طور کلی بیشتر مصرف برق اما عرضه بیشتر قدرت محاسباتی. این شرط بندی که به احتمال زیاد مزایای استفاده از تراشه های Arm — کاهش مصرف برق, کاهش هزینه ها و کنترل بیشتر بر برنامه های محصول — را بیشتر از اختلالات.

“اولین چیزی که این کار را خواهد کرد که به مک یک سطح کاملا جدید از عملکرد” گفت: Johny Srouji معاون ارشد رئیس جمهور از فن آوری های سخت افزار. اپل مک تراشه همچنین استخدام دستگاه تلفن همراه سخت افزار بهتر برای مدیریت گرافیک و هوش مصنوعی و امن محاصره سخت افزار, امنیت, سخت افزار.

اپل نشان داد چند برنامه مهم در حال حاضر با اقتباس از این تراشه های جدید, گرفتن درد به نمایش اسب بخار از آن بازوی مبتنی بر مکینتاش. آن را نشان Final Cut Pro بازی سه همزمان 4K video streams, لایت روم پیمایش و هماهنگ سازی ویرایش در سراسر فروشگاه های بزرگ و فتوشاپ استفاده می شود برای ویرایش یک تصویر بزرگ با پیچیده ویرایش. دیگر دموی برجسته میل, عکس و Cinema 4D.

با یک نسخه جدید از آن روزتا شبیه ساز, ابزار, نرم افزار های نوشته شده برای پردازنده اینتل مکینتاش اجرا خواهد شد بر روی بازوی جدید مبتنی بر ماشین آلات. وجود دارد, اپل, نشان, مهاجم مقبره بازی در حال اجرا در صفحه نمایش 1080p با وضوح. اپل پشتیبانی خواهد کرد اینتل مکینتاش برای سال, این شرکت اعلام کرد.

آن را هنوز هم روشن نیست که دقیقا چه سریع بازوی مبتنی بر مکینتاش خواهد بود که محصولات را وارد, اولین, چه مقدار از آنها هزینه کنید و چقدر خوب خود را عمر باتری خواهد بود ، “من بسیار نا امید شده اپل را ارائه نمی دهد بسیاری از ویژگی های جزئیات برای اعتماد به نفس را به کاربران و توسعه دهندگان در بازو مبتنی بر پردازنده مک تجربه” گفت: مور بینش و استراتژی تحلیلگر پاتریک مورهد.

بعد در WWDC اپل گفت آن خواهم که انواع چیپس های Arm برای اندازه های مختلف مکینتاش پوشا از کارآمد تر از مدل های جمع و جور برای مکینتاش به beefier, داغتر تراشه های است که مصرف بیشتر برق در بزرگتر مکینتاش.

انتقال به بازوی مبتنی بر مکینتاش را به دو سال است که می تواند سایه انداختن بر روی برخی از محصولات.

“ما تعجب که آیا این می تواند سریع مصرف کنندگان به تاخیر در خرید های موجود مبتنی بر اینتل مکینتاش در آینده 24 ماه در ترس است که آنها می خواهم به خرید یک یتیم محصول” برنشتاین تحلیلگر Toni Sacconaghi گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی شنبه.

اپل مک بازوی تراشه: A12Z

این تراشه که اپل به طور گسترده به نام اپل سیلیکون طراحی شده توسط اپل را brawnier از یک سری تراشه در iPads و اپل. اپل ویژه توسعه دهنده مکینتاش استفاده کنید A12Z پردازنده جدیدتر اپل, نرم افزار, اما, اپل گفت: جنبه های که مک مینی-مانند ماشین نمی مطابقت مکینتاش است که مصرف کنندگان خواهد خرید.

یک ترفند جدید تراشه و رشيد را قادر خواهد ساخت که توانایی اجرا در آی فون و آی پد نرم افزار به طور مستقیم بر روی مکینتاش.

سوئیچ به اینتل, تراشه, شایعه برای نزدیک به یک دههپدید آمده در نسخه آنلاین از WWDC. این کنفرانس معمولا تساوی هزاران نفر از برنامه نویسان یادگیری در مورد آخرین تغییرات به نوشتن برنامه برای مکینتاش اپل و iPads اما رفت و مجازی در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از کسانی که برنامه نویسان علاقه مند در WWDC در حال حاضر نیاز به گریبان با چالش دوباره ایجاد نرم افزار خود را برای بازوی مکینتاش.

پردازنده رایانه در حال برخی از پیچیده ترین محصولات در این سیاره با میلیاردها قطعات الکترونیکی با دقت مرتب به تعادل عملکرد و مصرف برق. اپل یک سری پردازنده های مورد استفاده در تمام دستگاه های تلفن همراه و اعضای بازوی تراشه خانواده باید به طور مداوم رشد رقیب بازو طرح های مورد استفاده در گوشی های آندروید.

مکینتاش در حال نفوذ رایانه های شخصی است که فرمان حق بیمه قیمت, اما آنها هنوز هم نشان دهنده کمتر از 10 درصد از رایانه های مورد استفاده قرار گرفته است. با استفاده از خود را بازوی تراشه های اپل ارائه می دهد یک فرصت برای کاهش هزینه ها به طور چشمگیری — صرفه جویی در $100 به $150 در مک جزء هزینه های در مورهد را برآورد.

عبور از کسانی که در قیمت های پایین تر به مصرف کنندگان می تواند کمک به اپل رقابت بهتر در برابر دستگاه های ویندوز به خصوص در میان هزینه های حساس به خریداران مانند دانش آموزان است.

“من فکر می کنم اپل باید کاهش قیمت آن است, اما من فکر نمی کنم از آن خواهد شد” مورهد نوشت جلوتر از اپل اعلام.

سوئیچ صدمه خواهد اینتل درآمد و شهرت اما در بیانیه ای گفت این معتقد است که آن را هنوز هم می تواند ارائه تکنولوژی است که “دوباره تعریف محاسبات.”

“ما اعتقاد داریم اینتل-صفحه رایانه های شخصی-مانند کسانی که بر ما آینده ببر دریاچه پلت فرم تلفن همراه — ارائه به مشتریان جهانی بهترین تجربه در مناطق آنها ارزش ترین و همچنین اکثر پلت فرم باز برای توسعه دهندگان هر دو امروز و به آینده” اینتل گفت.

اپل سومین مک تراشه انتقال

اپل اتحادش را تغییر مک تراشه خانواده ها قبل از اینکه برای اولین بار از موتورولا 68000 خانواده پردازنده به تراشه های پاور در سال 1994 و پس از آن به اینتل تراشه در سال 2006. هر زمان از آن کاسته انتقال با نرم افزار شبیه ساز برای فعال کردن برنامه های ساخته شده برای زودتر تراشه طراحی و اجرا در مکینتاش هر چند در هزینه های قابل توجهی در عملکرد.

یکی از جنبه های انتقال ساده تر خواهد شد در مک مشتریان این زمان در اطراف: خیلی از نرم افزار ما استفاده کنید قابل اجرا در یک مرورگر وب است. توسعه دهندگان وب سایت های ساختمان مانند Google.com و یا برنامه های وب مانند Facebook.com اصلا به طور کلی نیاز به دانستن و یا مراقبت از آنچه پردازنده یک کامپیوتر در حال اجرا است.

بنابراین اگر شما استفاده از گوگل Gmail برای ایمیل و مایکروسافت Outlook 365 آنلاین پردازشگر Arm مبتنی بر مکینتاش خواهد بود کمتر از یک اختلال.

Re: ایجاد نرم افزار مک

برنامه نویسان باید درجات مختلفی از دشواری بازسازی نرم افزار خود را برای Arm مبتنی بر مکینتاش در حالی که در ادامه به حمایت های مبتنی بر اینتل مکینتاش است که هنوز هم می شود برای سال استفاده می شود.

توسعه دهندگان بصورتی پایدار و محکم در اپل اردوگاه با استفاده از Xcode متعلق به, برنامه نویسی, ابزار و سریع زبان برنامه نویسی را ساده ترین زمان با بازوی مکینتاش. و برنامه نویسان افزایش سرعت خود را به برنامه های اپل به نسخه MacOS با استفاده از اپل کاتالیست رویکرد نیز باید زمان آسان.

Apple Silicon features

اپل تراشه های Arm را به ارث می برند توانایی های ساخته شده را به اپل یک سری تراشه برای اپل و iPads.

تصویر توسط Stephen Shankland/CNET

“اکثریت قریب به اتفاق توسعه دهندگان می توانید برنامه های خود را تا و در حال اجرا فقط در روز” گفت: Craig Federighi اپل معاون ارشد مهندسی نرم افزار.

اما بسیاری از برنامه ها به خصوص کسانی که مانند ادوبی فتوشاپ است که در حال توسعه به اجرا در ویندوز که اغلب با استفاده از سایر ابزارها و زبان ها. مرورگرهای وب برای مثال معمولا نوشته شده در++ C زبان. وجود دارد کار بیشتری مورد نیاز خواهد بود. بنابراین در حالی که مرورگر سافاری اپل در دسترس خواهد بود از یک روز در بازوی مبتنی بر مکینتاش نسخه های دیگر می تواند طولانی تر برای رسیدن به.

برخی از توسعه دهندگان هیجان زده هستند. “این به این معنی بیشتر نوآوری و عملکرد بهتر نه فقط از سرعت چشم انداز بلکه عمر باتری” گفت: Jayson لین توسعه دهنده سریع پیش نویس توجه داشته باشید در نظر گرفتن برنامه. او اذعان دارد که توسعه دهندگان سنگین نرم افزار برای مشاغل مانند صدا عکس و ویرایش ویدئو را در یک زمان سخت در حال حرکت به بازو. اما برای ساده تر برنامه های کاربردی مانند خود “بازو گذار خواهد بود بسیار آسان … شاید حتی به آسانی به عنوان کلیک کردن بر روی چک باکس.”

نرم افزار گاهی اوقات با دقت بهینه سازی شده برای اجرا به عنوان سریع که ممکن است در یک خاص طراحی تراشه اما برنامه نویسان را در زمان حال به انطباق ابزارهای توسعه نرم افزار مانند صدای جرنگ جرنگ, پشتیبانی شده توسط هر دو شرکت اپل و گوگل به بازو طرح گفت: 451 تحلیلگر تحقیقات James Sanders.

“پیشرفت های Arm پشتیبانی در صدای جرنگ جرنگ کامپایلر بیش از دو سال گذشته باید کاهش بهینه سازی چالش,” او گفت:.

سطح پایین نرم افزار به نام درایور که اجازه دهید یک دستگاه رایانه و ارتباط با اجزای شبکه چیپس و لوازم جانبی مانند پرینتر نیز نیاز به بازنویسی برای مکینتاش. که می تواند به معنای پشتیبانی از شکاف برای سخت افزار شخص ثالث و محصولات ممکن است هرگز کار با مکینتاش.

بازوی تراشه سریعتر

برخی نگران هستند که مک بازوی تراشه نخواهد بود به اندازه کافی سریع به تقلید مفید است. یکی از نگران کننده عنوان مثال یک خط از ویندوز لپ تاپ که با استفاده از Qualcomm بازوی تراشه. “این نسخهها کار فوق العاده خوبی از نظر عملکرد اما این عملکرد برای برنامه های که شما نیاز/می خواهم مانند Chrome, فتوشاپ و یا آکروبات ریدر آن را غیر قابل استفاده در راه حل”Steven Sinofsky مایکروسافت سابق ویندوز رهبر و در حال حاضر یک شریک در سرمایه شرکت Andreessen Horowitz گفت: در یک پست وبلاگ جلوتر از انتقال.

Mac Arm transition kit

اپل ارائه خواهد شد توسعه دهندگان انتقال کیت برای شروع آوردن نرم افزار خود را به بازوی مبتنی بر مکینتاش.

تصویر توسط Stephen Shankland/CNET

اپل شعار جدید خود را Rosetta نرم افزار شبیه ساز نشان می دهد اعتماد به نفس خود را بازوی مکینتاش باید عملکرد به اندازه کافی برای رسیدگی به تقلید خوب است ، “این عالی چه Rosetta می توانید با انجام بازی های موجود گفت:” Andreas Wendker اپل معاون رئیس جمهور برای ابزار و چارچوب های مهندسی.

اینتل تلاش کرده است در سال های اخیر برای بهبود آن تراشه های عملکرد در حالی که اپل به طور پیوسته پیشرفته آن یک سری از تراشه — یک صد بهبود پس از آن آغاز شد و خط, اپل روز دوشنبه گفت:. تراشه اصلی عملکرد ویژگی سرعت از یک موضوع واحد از محاسبات دستورالعمل افزایش یافته است هر سال است. و اپل اضافه شده جدید مدار به سرعت بالا و گرافیک و هوش مصنوعی نرم افزار بیش از حد.

یک شرکت بریتانیایی به نام بازوی مجوز طرح به شرکت هایی مانند کوالکام بلکه مجوز آن’ تراشه مجموعه آموزش — مجموعه ای از دستورات نرم افزار می توانید استفاده کنید برای کنترل آن-به شرکت هایی مانند اپل که طراحی خود را. که برگ های اتاق را برای شرکت ها برای ساخت قوی تر از پردازنده های مورد استفاده در اکثر گوشی های اگر آنها مایل به پرداخت برای جسمی بزرگتر چیپس و قبول طرح های که انرژی بیشتری مصرف می کنند.

یکی از نمونه های چنین است Fujisu را A64FX پردازنده که قدرت های جهان سریعترین ابر رایانه ها است. یکی دیگر از آمازون گراویتون پردازنده های کم هزینه جایگزین برای اینتل تراشه برای سرورهای عظیم آن آمازون خدمات وب سایت کسب و کار. این تراشه مبتنی بر Arm را Neoverse طرح برای مراکز داده بسته بندی شده با سرور.

“اپل نه تنها در اکتشاف خود را از بازو برای عملکرد بالاتر حالات” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>